Uued Regio kaardid v2.0

Valminud on uued Regio kaardid versiooninumbriga 2.0 NT (Regio teed ja Regio Topo)

Toimumas on muudatus Garmini seadmetele toodetavate Regio kaartide osas.Varem toodeti kaarte Leedus, firmas Fedingas UAB. Seoses Fedingas UAB litsentsi tähtaja lõppemisega lähevad uue litsentsi õigused üle SIA Baijtel.LV-le, kellega koostöös hakatakse uusi, alates versioon 2.0.0, kaarte tootma Tartus, Regios.

Seoses litsentsi muutumisega ei ole varasemad ja uued kaardid omavahel ühilduvad ja uue kaardi failidega varasemaid versioone enam uuendada ei saa.

Esialgu lähevad tootmisse „Regio Eesti teed“ ja „Regio Eesti topo“ kaardid ver. 2.00.

*Võrreldes varasematega on uuenenud enamus kaardikihtidest, eriti palju on muudatusi teede, hoonete ja huvipunktide osas.

*Uute kaartide oluliseks uuenduseks on lisaks varasematele aadressvahemikele aadresside otsing aadresspunktide järgi. See annab uuemate (alates 13xx seeriast) seadmete omanikele võimaluse otsida mitte ainult majanumbrite, vaid ka keerulisemate aadresside hulgast (näiteks Põllu 48a, Kirde 34/38 jms).

*Osaliselt on lisatud kiiruspiirangute infot, v.a. üldlevinud piirangud 50 km/h asulates ja 90 km/h väljaspool asulaid. Lisatud piirangute info ei ole esialgu täiuslik.


Küsimused ja veateated on oodatud aadressile: garmin@regio.ee