Veoauto GPS Dezl 780LMT-D

Tootekood: 010-01855-10

479,99€ *

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga: ~14,58€
Toode kohal: Lõunakeskus, Tondi
Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga varasemalt 18.06.2019
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

 

Suure ekraaniga veoauto GPS

 • Preemiumklassi 7-tollise ekraaniga veoauto GPS magnethoidiku ja eluaegsete kaardiuuendustega.
 • Kohandatav veoauto marsruutimine arvestades täpselt su veoauto suurust, kaalu ning lasti. Samuti annab seade hoiatusi eesolevate sildade kõrguste, teravate kurvide, järskude tõusude ja palju muu kohta.
 • Seade sisaldab digitaalset liiklusinfo vastuvõtjat ja on Smartphone Link toega.
 • Easy Break Planning, mis annab õigeaegselt märku, millal tuleks teha puhkepausi ning sisseehitatud veoautodele mõeldud kataloog, kust saab otsida vasteid margi või mugavuse järgi (nt "DKV" või "duššid").
 • dēzl™ 780'l on ka hääljuhtimine (ei tööta eesti keeles), Bluetooth® abil kasutatav käed-vaba süsteem helistamiseks ja nutiteavitusteks ning sisseehitatud Wi-Fi®, et lihtsasti uuendada kaarte ja tarkvara ilma arvutita.
 • Dispetšer funktsioon ja jälgimissüsteem lubavad dispetšeritel saata sõnumeid ning aadresse oma juhtidele, samuti jälgida kogu sõitu algusest lõpuni.

 

dēzl780 LMT-D 7-tollise ekraaniga veoauto GPS on suurepärane teekaaslane veoautojuhtidele, kes soovivad suure ekraaniga navi. Lisaks preemiumkvaliteediga kaartidele, hääljuhtimisele ning ühenduvusele on seadmel magnethoidik, et navi lihtsasti eemaldada hoidikust, kui lahkud kabiinist. Püsi ühenduses ning marsruudil dēzl™ 780 LMT-D'ga.

Kõrge resolutsiooniga ja suurendatava ekraaniga dēzl™ 780 LMT-D veoauto GPS'il on detailsed kaardid koos veoautodega seotud piirangutega (sildade kõrgused, ohtlikud kurvid, kaalupiirangud jpm). Lihtsalt sisesta oma sõiduki profiili informatsioon (muudetavad on nii kõrgus, kaal, pikkus, laius ja ohtlike veoste sisaldus lastis) ning leia oma veoautole sobivaim marsruut.

Kohandatav veoauto marsruutimine

dēzl™ 780 veoauto GPS'il on detailsed Euroopa kaardid koos veoautodega seotud piirangutega ja maanteedega seotud informatsiooniga (sildade kõrgused, ohtlikud kurvid, kaalupiirangud jpm). Lihtsalt sisesta oma sõiduki profiili informatsioon (muudetavad on nii kõrgus, kaal, pikkus, laius ja ohtlike veoste sisaldus lastis) ning leia oma veoautole sobivaim marsruut. Lisamugavusena laseb "Lihtne veoauto profiil" sul haagise suuruseid vahetada vaid nupuvajutusega.

Tasuta reaalajas teenused

Mis toimub teel sinust eespool? Smartphone Link on tasuta mobiilirakendus, mis ühendab iPhone® või Android® seadme sinu dēzlCam'iga. Peale ühendamist, saab su dēzlCam reaalajas liiklusinfot, ilmateateid, kiiruskaamerate infot ja muud.


Juhi oma GPSi hääle abil (ei ole saadaval eesti keeles)

dēzl™ 780 LMT-D on hääljuhitava navigatsiooniga - lihtsalt ütle oma GPS'ile mida teha, ja ta teeb vajalikud asjad, ilma, et peaksid käed roolilt võtma või silmi teelt pöörama.

Sisseehitatud Wi-Fi hoiab su GPS'i ajakohasena

dēzl™ 780 sisseehitatud Wi-Fi hoiab sinu seadme kaarte ning tarkvara lihtsasti ajakohasena. Kui oled Wi-Fi võrguga ühenduses ning mõni uuendus on saadaval, tekib seadme ekraanile teavitus. Seejärel tuleks vajutada Wi-Fi nuppu ekraanil, et uuendada oma tarkvara ja kaarte ilma seadet arvutiga ühendamata.

Bluetoothi eelised

Ühenda oma dēzlCam™ 785 Bluetooth'i kaudu enda nutitelefoni või tahvelarvutiga, et nautida sisseehitatud mikrofoni ja tugevate kõlaritega käed-vaba helistamist. Hoia oma telefoni taskus või konsoolil, ning sa saad endiselt teha kõnesid ning võtta kõnesid vastu. Nutitelefoniga ühenduses olles kuvab GPS oma ekraanil ka kohandatavaid nutiteavitusi kõnede, sõnumite, rakendusteadete ja muu kohta.

Lihtne puhkepausi planeerimine

Et teel olles elu lihtsustada, on dēzl™ 780 veoauto GPS'il tehtud lihtsak puhkepauside pidamine tänu õigeaegsetele puhkepausimärguannetele, et võtta igast pausist maksimum. Leia enda lähedusest veoautojuhtidele olulised huvipunktid nagu toidukohad, tanklad, puhkealad, dušid, pangaautomaadid, Wi-Fi leviala ja palju muud. Samuti on võimalik otsida ja filtreerida veoautode puhkealasid nendes leiduvate mugavuste järgi, nagu dušid, tanklad, Wi-Fi ja veokipesula.

Hoolduslogid

dēzl™ 780 veoauto GPS'il on lisaks ka hooldusraamatu funktsioon, kuhu saab salvestada hoolduste tüübid ning ajad. Hoia mugavalt silma peal oma rehvide läbisõidul, rehvirõhul, õlivahetustel, rehvivahetustel ja paljul muul.

Dispetšer ja jälgimissüsteem

dēzl™ 780 seadmele on eelnevalt paigaldatud lihtne veoauto jälgimise süsteem, mis laseb dispetšeritel jälgida juhte, ning saata näiteks sõnumiga tarneaadress. Juht saab aadressi valida tekstisõnumist ning sujuvalt marsruutida vajalikku sihtpunkti.

Lisa tagurduskaamera

Näe ka tagurdades oma veoauto taha kasutades Garmini tagurduskaamerat (müüakse eraldi).
dēzl™ 780 ühildub Garmin BC™ 35 juhtmevaba tagurduskaameraga. Peale ühendamist näitab dēzl kaamerapilti otse navi ekraanilt.

Navigeeri kergusega.

Lisaks detailsetele kaartidele ja suurele ekraanile on dēzl™ 780 veoauto GPS'il valjud kõlarid, mis annavad detailseid juhendeid, mida kuuled ka üle rehvimüra.

Reisiplaneerija abil saad luua mitme peatusega marsruute ning planeerida ja salvestada tulevikus toimuvaid reise. Samuti on seadmel ka Easy Route Shaping funktsioon, mille abil saad ekraanile vajutades kaardil marsruuti muuta, et kaasata enda marsruuti sulle meeldivaid teid, asulaid ja paiku.

Sõidu ajal annab Active Lane Guidance hääljuhiseid ning näitab värviliste nooltega, millises reas pead viibima et saaksid vajaliku pöörde või mahasõidu sooritada. Värvilised photoReal ristmikuvaated näitavad realistlikku graafikat eesolevatest ristmikest, et saaksid valmistuda nende ületamiseks. Bird's Eye ristmikuvaade näitab ristmikke linnulennult. dēzl'i navigeerimisekraan kuvab hetkekiirust, kiirusepiirangut, hetkel asutava tee nime ning orienteeruvat saabumisaega sihtkohta.

General

Physical dimensions 19.9 x 12.2 x 2.4 cm
Weight 437 g
Battery Rechargeable lithium-ion
Display type 6.95" super wide view IPS, color TFT, with on-cell capacitive touch panel
Display size 15.2 x 8.9 cm; diagonal 17.7 cm
Display resolution 1024 x 600 pixels
Battery life 1+ hours
Magnetic Mount Yes

 

Maps & Memory

Preloaded street maps Yes
Includes lifetime map updates Yes
Data cards 1 memory card slot
Storage and Power Capacity 16 GB; Battery 820 mAh

 

Navigation Features

Garmin Real Directions™ landmark guidance Yes
Millions of Foursquare® points of interest Yes
TripAdvisor® ratings for points of interest Yes
Route shaping through preferred cities/streets Yes
Voice-activated navigation (operate device with spoken commands) Yes
Traffic compatible Yes (lifetime traffic)
Lane assist with junction view (displays junction signs) Yes
Bluetooth® calling Yes

 

Advanced Features

Smart notifications via Smartphone Link app Yes
Wi-Fi® map and software updates Yes
Free live traffic and weather with Smartphone Link app Yes
Driver alerts for sharp curves, school zones, red light and speed camera warnings, and more Yes
Backup camera compatible Yes (BC 35)

 

Semi Truck Features

Specialized truck routing Yes
Simple truck profile Yes
Truck & Trailer Services directory Yes
Trucking points of interest Yes
Truck-specific speed limits Yes
State & country border notices - Trucking Yes
Mile marker info - Trucking Yes

 

Additional

Additional
 • Free live traffic and weather forecasts when using the Smartphone Link app on your smartphone
 • Custom Truck Routing
 • Easy Break Planning
 • Up Ahead with road signs and trucker-friendly POIs along the route
 • Dispatch and Track

 

 • dēzl 780
 • Eelsalvestatud City Navigator® NTU Euroopa kaart
 • Seadme eluaegsed tasuta kaardi ja liiklusinfo uuendused (LMT-D)
 • Magnetiga autohoidik iminapp
 • Autolaadija/toitejuhte liiklusinfo vastuvõtjaga 12-24V
 • USB arvutijuhe