Renno Ruubel

Minu aktiivsem spordimehe elu algas umbes kümme aastat tagasi. Hakkasin tegelema hobikorras motokrossiga, mis on mu lemmiksport tänase päevani. Motokrossis olen saavtuanud hobimehe kohta küllaltki arvestatavid tulemusi, parim tulemus Eesti meistrivõistluste 10 koht kuninglikus MX1 klassis aastal 2010.
Mingil hetkel avastasin, et jooksmine on väga hea nii motokrossi põhja ladumiseks, kui ka üldisemas vormis püsimiseks. Jooksnud olen palju, läbinud mõned maratonid, lühemaid jooksuvõistlusi. Selle aasta algusest sai plaani võetud lisaks motokrossile hakata tegelema traiatloniga, seetõttu sai ühendust võetud Garmin teamiga, et saaks treeningutest hea ülevaate ja nagu teame, on ka puhkus vajalik. Loodan, et uus Garmini kell saab mu suurimaks abimeheks triatloni ettevalmistusel!
Kuna kahe väikese lapse kõrvalt on õhtune treenimine põhimõtteliselt välistatud, siis enamus trenne teen hommikuti, trenni algus üldjuhul kell 6 hommikul. Eks täpne kell on ka sel hetkel tähtis, kuna tööpäeva algusega ei saa viivitada. Garmin mu randmel annab täpselt teada, millal ots kodupoole keerata, olen ma siis ratta lenksus või jooksurajal või basseinis meetreid mõõtmas.
Garmini seadmeid varem kasutanud ei ole, ootusärevus on suur ja ennast tundes (sean enda jaoks pidevalt uusi eesmärke ja üritan parandada enda rekordeid) usun, et tuleb põnev aeg!

Renno kasutab:
Fenix 3

Renno Instagramis