Mari Helstein

Spordipisik on minuga olnud varajasest noorusest, see on üks haigus, mida ravida ei taha. Naudin elu ning haaran kõikidest võimalustest, et iga päev oleks põnev, täis huvitavaid inimesi ja kohtumisi, ilusaid vaatepilte, ergutavaid ja adrenaliinirohkeid tegevusi. 
 
Väikse tüdrukuna sai minust käsipallur ja momendil on see kulmineerunud vahva HC Tallinna naiskonna meistriliiga pundiga, kus üritame ennast Eesti ja lähinaabrite erinevatel käsipallivõistlustel tõestada. Viimaste aastate jooksul on mind hakanud rohkem huvitama ka triatloni treeningud ning 2017 sügisel saigi see võluv spordiala enda ellu lubatud ja trennidega alustatud. 
 
Ma ei ütle iialgi ära heast trennist või hullumeelsest tegevusest, näen sellistes asjades motivatsiooni ja eneseületamise võimalusi. Tunnen, et see on mind ka lähemale viinud selleni, et saan nüüd juba iseendaga päris hästi läbi ja tunnen oma keha ning enda vajadusi.
 
Ka minu igapäevatöö on mind toonud just spordi juurde, küll kontori poolel, kuid sellegipoolest olen uhkelt üks osa Eesti parimate treenerite ja sporditegijate perest.
 
Minu unistus on joosta maraton, paar viimast aastat olen sellega maadelnud, kuid tunnen, et 2018 aasta võib olla selleks just õige aeg, nüüd kui käel ka selleks täpselt õige sõber minu tegevusi jälgimas on :)

 

Mari varustus: 
Garmin vivoactive 3

Mari Instagramis