Kevin Kardo Kõiv

Minu nimi on Kevin Kardo Kõiv ja olen 15 aastane rattasportlane. Olen tegelenud rattaspordiga aktiivselt umbes 4 aastat ja kokku sõitnud rattaga nii trennis kui ka võistlustel 7 aastat.

Algas see siis teises klassis, kui esimeses suusatunnis avastasin ennast esimest korda elus mingit spordiala täiega nautimas ja ütlesin kohe koju jõudes kõva häälega "Ma tahan suusatrenni minna"! Samal nädalavahetusel panid vanemad mind kirja Nõmme Rattaklubi/Suusakooli nimekirja. Mida aega edasi, seda halvemaks läksid Eesti talved ja tänu sellele ei jäänud midagi üle kui vahetada paar suuski paari jooksude vastu. Alguses ma vihkasin rattasõitu, sest mul oli paar lisakilo, mida järgi vedada ja mulle kohe üldse ei istunud sporditegemine. 2013. aasta jõuludel sain ma endale oma esimese maanteeratta ja see tegi rattasõidu kohe palju mõnusamaks. Eriti suure adrenaliinilaksu (millest ma nüüdseks ka sõltuvuses olen) sain ma U15 nooremas aastas, kui ma ennast TTP noortetuuri üldarvestuses 3. koha astmelt avastasin. Samal aastal tegin veel paar ilusat sõitu ja leidsin ennast täiesti uues maailmas, kus ma polegi spordis nii halb ja midagi muud enam teha ei tahtnudki, kui ainult sporti, sporti ja veelkord sporti.

Nüüdseks olen ühinenud CFC spordiklubiga ja  saanud võistelda mitu korda erinevates välisriikides, kus ma ka poodiumikohti olen saavutanud, uute ägedate inimestega olen tutvunud ja olen ka kohalikul maastikul oma nime teistele kuuldavaks teinud. Näiteks võitsin ma see aasta Filter Maanteekarikasarja Pandivere etapi (noortearvestuses) ja Tartu Rattaralli pooliku distantsi. Sain veel maitsta päris mitut erinevat poodiumit ja nüüd on kindlalt siht silme ees.

Minu eesmärk on oma rinnale võita maailmameistri triibud ja need Tour de France etapivõidule viia. Niikaua teen igat trenni elu eest ja sõidan igat võistlust, et võita.

Sellel teekonnal on mulle suureks abiks Garmini tooted, mis hoiavad mind õigel teel ja aitavad mul endast viimast välja pigistada.

Suur tänu, Garmin!

 

Instagram
Facebook

 

Kevin kasutab Edge 810 rattakompuutrit