Kadi Taalberg

Tere, minu nimi on Kadi ja mina olen spordisõltlane.

Juba väikesest peale olen tegelenud spordiga kõikvõimalikes kogustes ja kõikvõimalikel aladel. Tänaseks on vist ratsutamine, vehklemine ja kergejõustik need vähesed, millega pole olnud kokkupuudet. Kuna olen pärit Põlvast, siis loomulik algustee spordiga oli mul orienteerumine ja käsipall. Lisaks tuli korvpall. Kõige esimesena loobusin käsipallist, siis korvpallist, orienteerumine oli võidukalt minuga keskkooli lõpuni. Põlvast Tallinna kooli tulles olid päevakorras erinevad grupitrennid kõikvõimalikes spordiklubides.

Peale 8-aastast pausi orienteerumisest, tuli minu ellu taas seiklussport, xdreamid, rogainid, käimismaratonid ja isegi jooksutrennid treeneri käe all. Matkanud olen erinevates riikides jalgsi ja rattaga väga palju. Mäed on tohutud lemmikud. Ja kuna tegemist on siiski sõltlasega, siis alati reisile minnes, ka suurlinnadesse, on mul alati jooksutossud kaasas.

Viimased 6 aastat on olnud mul kange tahtmine proovida joosta maratoni. Asfaldil proovisin ära, jäi kahuks mingi veidra tervisehäda tõttu pooleli. Sealt edasi jäi kinnisidee proovida maastikumaratoni. Tänaseks olen läbi teinud Soomes Nuuksio rahvuspargis maastikumaratoni ja seda aega soovin ka parandada.

Üks südame külge kasvanud ala on mul veel. Tennis. Minu lemmik alad ei toeta kuidagi üksteist, aga kuna siin pole tegemist tippsportlasega, siis ma võin seda endale lubada ja teha täpselt nii palju ja nii suurtes kogustes erinevaid spordialasid, kui hing ihkab ja rahakott võimaldab!

Garmini kell on mul aastaid üks lemmikumaid, oma GPS täpsuse poolest. Ja et seal on ka nii erinevate spordialade jälgimiseks olemas mõõdikud, on vaid

lisaboonus. Aitäh Garmin, et olemas oled!

Kadi kasutab:
Fenix 5s Plus Rose Gold

Instagram