Garmin Forerunner 945

Tootekood: 010-02063-01

599,99€ *

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Valin mudeli
Ainult kell

599,99€ *

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Uut võrreldes Forerunner 935 kellaga:

- Lisandus muusika mälu/kuulamise võimalus Bluetooth kõrvaklappidega, Spotify tugi
- Lisandus eellaetud detailsed marsruuditavad kaardid Euroopa regiooni kohta, koos Heatmaps infoga
- Lisandus viipemaksevõimekus(GarminPay)
- Lisandus Pulse Ox (vere hapnikutaseme info)
- Lisandus Respiration Rate (hingamise tase peale trenni, saadaval ka andmeväljana, juhul kui ühendatud sobiva pulsivööga)
- Lisandus uus Garmin ELEVATE optiline pulsisensor (V3, sama mis MARQ ja Forerunner 245 kelladel)
- Lisandus treeningkoormuse fookuse info
- Lisandusid sügavamad treeningefekti detailid/meetrika
- Lisandus stressi jälgimine
- Lisandus body battery funktsioon (keha energiatase)
- Lisandus kuumusega kohanemine (kõikide trennide jaoks, mis on tehtud temperatuuridel, mis on kõrgem 21,6°C)
- Lisandus kõrgusega kohanemine (kõikide trennide jaoks, mis on tehtud kõrgemal kui 850m)
- Lisandus ohuolukorra tuvastus (näiteks kui teed rattaga avarii, teavitab kell kedagi)
- Lisandus ohuolukorra abi (võid vajutada nupule, et su perele/sõpradele saadetaks häire)
- Lisandus ClimbPro, mis näitab automaatselt mäkketõusu infot joostes/rattaga sõites/matkates/murdmaasuusatades
- Parandatud võistluse ennustaja, mis on ennustustel täpsem (nüüd midagi enamat, kui ainult VO2Max infograafik)
- Suurem aku eluiga - 36 tundi GPS režiimis ja kuni 60 tundi UltraTrac režiimis
- VO2Max arvestab nüüd kuumusega (varem ei arvestanud)
- Treeningstaatus arvestab nüüd kuumusega (varem ei arvestanud)
- Kasutajaliidest on ümber disainitud, eriti trennijärgse statistika osas

 

Premium GPS jooksu/triatloni nutikell muusikaga

 • Sünkroniseeri muusika valitud preemium voogedastusteenustest1 või salvesta kuni 1000 lugu oma kellale, et saaksid Bluetooth kõrvaklappidega (müügil eraldi) ilma telefonita muusikat kuulata.
 • Soorituse jälgimine sisaldab VO2 max, treeningstaatust ning infot kuumuse, kõrgusega kohanemise, treeningkoormuse fookuse, taastumisaja, aeroobse ja anaeroobsete treeningefektide kohta.
 • Garmin Pay2 viipemaksete abil saad mugavalt teha makseid kellaga, et saaksid jätta sularaha ja kaardid koju. Eestis Swedbank alates 16.juuli 2019
 • Värvilised eelsalvestatud kaardid juhatavad sind jooksu ajal, et sa ei eksiks kunagi ära.
 • Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid nagu ohuolukordade tuvastamine (valitud treeningre˛iimides) ning abi; mõlemad saadavad su reaalaja asukoha valitud kontaktidele3
 • Aku tööaeg: kuni 2 nädalat nutirežiimis, 10 tundi GPS režiimis koos muusikaga või kuni 60 tundi UltraTrac režiimis

Forerunner 945 on GPS nutikell, mis on disainitud motiveeritutele, kvalifitseerujatele, eliidile. Tegime selle kella teie jaoks: koidikul ärkavad jooksjad ning valu trotsivad triatleedid. Liikudes oma järgmise võidu poole, ole kindel et sul on õige tööriist õige töö jaoks.

Võta muusika endaga kaasa

Võta jooksu ajaks oma lemmikmuusika kaasa. Sünkroniseeri oma esitlusloendid valitud preemium voogedastusteenustest1 nagu Deezer või Spotify, et saaksid muusikat kuulata reklaamivabalt. Sa võid salvestada kuni 1000 lugu otse enda kella läbi oma arvuti. Seejärel tee valmis oma lemmik esitusloend, ning kuula seda Bluetooth kõrvaklappidega.

Take Your Music on the Go

Suurenda oma sooritust

Forerunner 945 jälgib su sooritust ning pakub personaalset tagasisidet, et saaksid treenida targemalt, mitte kõvemini.
Kell jälgib su VO2 Max skoori ning kohandab teda vastavalt temperatuurile ja kõrgusele.
Treeningstaatus hindab su hiljutist treeningajalugu ning sooritusindikaatoreid, et saaksid teada kas treenid produktiivselt, oled piiril või pingutad üle. Näe kuidas su treeningud mõjutavad vastupidavuse, kiiruse ja jõu arengut tänu aeroobse ja anaeroobse treeningefekti tagasisidele. Taastumisaeg aitab sul suurendada oma pingutuste kasumlikkust, andes teada millal sa oled valmis oma järgmiseks väljakutseks. Sa saad vaadata ka oma üldist treeningkoormust, mis mõõdab su treeninguid viimase 7 päeva jooksul ning võrdleb neid optimaalse vahemikuga vastavalt su treenitusele ja treeningajaloole.
Uue funktsioonina võimaldab Forerunner 945 treeningkoormuse fookus sorteerida su hiljutise treeningajaloo erinevateks kategooriateks trennistruktuuri ja intensiivsuse alusel.

Maximize Performance

Lihtsam viis maksmiseks

Forerunner 945 GPS nutikellal on GarminPay, mis lubab sul sisseostude eest maksta oma kellaga viibates. Kasuta seda kõikjal, kus on viipemakseterminalid. Nüüd võid jätta rahakoti koju, ilma et peaksid ilma jääma jooksujärgsest kohvist. Lihtsalt viipa ja mine.

An Easier Way to Pay

Kaardid su randmel

Ükskõik kas oled jooksmas linnatänavatel või tihedas metsas - Forerunner 945 sisseehitatud kaardid aitavad sul rajal püsida. Värvilistel kaartidel on eellaetud info, mis on optimeeritud kiireks navigeerimiseks ja asukoha jälgimiseks. Seadmel on ka Trendline populaarsusinfo, mis kasutab miljardeid kliomeetreid Garmin Connect infot, et aidata sul leida populaarseimad ja parimad jooksurajad.

Maps on Your Wrist

Püsi ühenduses ja turvatuna

Forerunner 945 abil võid minna treeningsessioonile ilma ühendust kaotamata. Olles ühendatud sobiva nutitelefoniga, saad oma randmele sms-e, sotsiaalmeedia uuendusi, e-kirju ning palju muud. Ohutus ja jälgimisfunktsioonid teevad oma asukoha jagamise lihtsaks. Valitud kontaktidele saab saata oma täpse asukoha, juhul kui vajad abi - nii manuaalselt kui ka automaatselt tänu ohuolukorra tuvastusele.

Stay Connected and Secure

Jälgi rohkemat, kui kunagi varem.

Nii kerge kella kohta võid tõsiselt üllatuda selle üle, mida Forerunner 945 suudab jälgida. Mitme võrgu (GPS, GLONASS ja Galileo) satelliiditugi võimaldab asukohta täpselt jälgida ka rasketes oludes, kus vaid GPSiga jääks hätta. Seade loeb randmelt pulssi ning samuti on tal olemas ka Pulse Ox sensor, mis jälgib vere hapnikutaset, et anda täpsemat uneinfot ning kõrgusega kohanemise infot.

Track More Than Ever Before

Trennid ja treeningplaanid

Ükskõik kas treenid maratoniks või millekski veel pikemaks, loo omaenda kohandatud treeningplaanid või lae alla tasuta treeningplaanid ja sünkroniseeri nad oma kella.
Forerunner 945 toetab Garmin Coach adaptiivseid treeningplaane. Need treeningplaanid sisaldavad juhiseid ekspertidest treeneritelt ning tasuta treeningplaane, mis kohanduvad sinu ja su eesmärkidega. See on lollikindel viis jõuda finižijooneni. Osana treeningplaanist suudab kell ennustada isegi võistluse läbimisaega.

Workouts and Training Plans

Jälgi oma jooksuvormi

Forerunner 945 GPS nutikellal on ka tööriistad, mida vajad oma jooksuvormi parandamiseks.
Kell mõõdab jooksumeetrikat nagu kadents, sammupikkus, pinnakontakti aeg ja tasakaal, vertikaalsiire ja vertikaalsiirde suhet. Need mõõdikud on võti mõistmaks enda vormi, et saaksid igal võistlusel ja treeningul anda endast parima.
Su Forerunner 945 saab seda meetrikat mõõta, kui kannad sobivat pulsivööd või kompaktset Running Dynamics Pod jooksuandurit, mille saad kinnitada oma vööle.

Analyze Your Running Form

Jookse, sprindi, uju, sõida rattaga, läbi triatlone

Vahelduseks mõne teise treeningu tegemine on lihtne tänu sisseehitatud aktiivsusprofiilidele, nagu näiteks: jooksmine (siseruumides/õues), rattasõit (siseruumides/õues), ujumine (basseinis/vabas vees), murdmaasuusatamine, aerusport, rajajooksmine ja palju muud. Forerunner 945 kellal on automaatne multisport funktsioon, mis laseb sul spordialasid vahetada ühe nupuvajutusega (näiteks erinevate treeningute, biatlonide ja triatlonide ajal)

Run, Sprint, Swim, Bike, Tri

Mõned lisafunktsioonid.

Forerunner 945 on erakordne nutikell ka kõigeks, mis juhtub trennide ja võistluste vahepeal. Igapäevane aktiivsuse jälgimine hoiab silma peal su sammudel ning kaloritel ja annab edasijõudnud uneinfot. Lõputuks isiksustamiseks ühildub Forerunner 945 Connect IQ poega, kust saad alla laadida tasuta rakendusi ja andmevälju. Vaata üle ka Running Power rakendus, mis näitab sulle su jooksu jõudlust nii reaalajas kui ka peale jooksu

FR945

 

 

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

1. Olles on ühendatud sobiva nutitelefoniga, võib vajada premium lepingut kolmanda osapoole muusikapakkujaga
2. Vaata hetkel toetatud riike, pangakaarte ning pankasid
3. Olles ühendatud sobiva nutitelefoniga. Näe ohutuse ja jälgimise funktsioonide nõudeid ja piiranguid
4. Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.
5. See ei ole meditsiiniseade ja ei ole mõeldud meditsiiniliste probleemide diagnoosimiseks või jälgimiseks. Vaata lähemalt: Garmin.com/ataccuracy Pulse Ox ei ole saadaval kõigis riikides
*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

Bluetooth sõna ja logod on Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid ning Garmini poolne kaubamärgi kasutamine on litsenseeritud. SPOTIFY ja Spotify logo on Spotify AB registreeritud kaubamärgid

General

Lens Material

Corning® Gorilla® Glass DX

Bezel Material

fiber-reinforced polymer

QuickFit™ watch band compatible

yes (22 mm)

Strap material

silicone

Physical size

47 x 47 x 13.7 mm

Fits wrists with a circumference of 130-220 mm

Display size 1.2" (30.4 mm) diameter
Display resolution 240 x 240 pixels
Display type sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)
Weight

50 g

Battery life Smartwatch Mode: Up to 2 weeks
GPS mode with music: Up to 10 hours
GPS mode without music: Up to 36 hours
Water rating 5 ATM
Color display
Memory/History 200 hours of activity data

 

Clock Features

Time/date
GPS Time Sync
Automatic daylight saving time
Alarm clock
Timer
Stopwatch
Sunrise/sunset times

 

Sensors

GPS
GLONASS
Galileo
Garmin Elevate™ wrist heart rate monitor
Barometric altimeter
Compass
Gyroscope
Accelerometer
Thermometer
Pulse Ox

 

Daily Smart Features

Connectivity Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ™ (downloadable watch faces, data fields, widgets and apps)
Smart notifications
Text response/reject phone call with text (Android™ only)
Calendar
Weather
Controls smartphone music
Plays and controls watch music
Music Storage Up to 1000 songs
Find My Phone
Find My Watch
VIRB® Camera Remote
Smartphone compatibility iPhone®, Android™
Compatible with Garmin Connect™ Mobile
Garmin Pay™

 

Safety and Tracking Features

Incident Detection during select activities yes (Smartphone Required)
Assistance yes (Smartphone Required)
LiveTrack
Group LiveTrack
Live Event Sharing Android™ Only

 

Activity Tracking Features

Step counter
Move bar (displays on device after a period of inactivity; walk for a couple of minutes to reset it)
Auto goal (learns your activity level and assigns a daily step goal)
Sleep monitoring (monitors total sleep and periods of movement or restful sleep)
Calories burned
Floors climbed
Distance traveled
Intensity minutes
TrueUp™
Move IQ™
Fitness Age yes (in app)
Body Battery™ Energy Monitor
All-day Stress Tracking

 

Gym & Fitness Equipment

Available gym activity profiles Strength, Cardio and Elliptical Training, Stair Stepping, Indoor Rowing and Yoga
Cardio workouts
Strength workouts
Automatic rep counting

 

Training, Planning and Analysis Features

GPS speed and distance
Customizable data pages
Customizable activity profiles
Auto Pause®
Interval training
Advanced workouts
Downloadable training plans
Auto Lap®
Manual lap
Configurable lap alerts
Heat and altitude acclimation
V02 max
Training Status (lets you see if you’re training effectively by tracking your training history and fitness level trend.)
Training Load (your total training load for the last 7 days calculated from estimated EPOC)
Training load focus
Training Effect (aerobic)
Training Effect (anaerobic)
Primary benefit (Training Effect labels)
Customizable alerts
Audio prompts
Finish time
Virtual Partner
Race an Activity
Auto multisport activities
Manual multisport activities
Course guidance
Segments (Live, Garmin)
Strava features (Beacon, live segments)
Round-trip course creator (running/cycling)
Trendline™ Popularity Routing
Touch and/or button lock
Hot keys
Auto scroll
Activity history on watch
Physio TrueUp

 

Heart Rate Features

HR zones
HR alerts
HR calories
% HR max
% HRR
Recovery time
Auto max HR
HRV stress test (measures your heart rate variability while standing still, for 3 minutes, to provide you with an estimated stress level; the scale of this is 1 to 100; low scores indicate lower stress levels) yes (with compatible accessory)
Records heart rate while swimming yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)
HR Broadcast (broadcasts HR data over ANT+™ to paired devices)
Respiration rate (during exercise) yes (with compatible accessory)

 

Running Features

Available run profiles

Running, Indoor Track Running, Treadmill Running, Trail Running

GPS-based distance, time and pace
Running dynamics yes (with compatible accessory)
Vertical oscillation and ratio (the degree of 'bounce' in your running motion and the cost-benefit ratio with stride length) yes (with compatible accessory)
Ground contact time and balance (shows how much time, in the running motion, your foot is on the ground rather than in flight and lets you check your running symmetry) yes (with compatible accessory)
Stride length (real time) yes (with compatible accessory)
Cadence (provides real-time number of steps per minute)
Performance condition (after running 6–20 minutes, compares your real-time condition to your average fitness level)
Lactate threshold (through analysis of your pace and heart rate, estimates the point where your muscles start to rapidly fatigue) yes (with compatible accessory)
Run workouts
Race predictor
Foot pod capable

 

Golfing Features

Preloaded with 41,000 courses worldwide
Yardage to F/M/B (distance to front, middle and back of green)
Yardage to layups/doglegs
Measures shot distance (calculates exact yardage for shots from anywhere on course) Automatic
Digital scorecard
Stat tracking (strokes, putts per round, greens and fairways hit)
Garmin AutoShot™
Auto CourseView updates
Green View with manual pin position
Hazards and course targets
TruSwing™ compatible
Round timer/odometer

 

Outdoor Recreation Features

Available outdoor recreation profiles

Hiking, Climbing, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing, Kayaking

Point-to-point navigation
Bread crumb trail in real time
Back to start
TracBack®
UltraTrac mode
Around Me mode
Elevation profile
Distance to destination
Barometric trend indicator with Storm Alert
ClimbPro™ Ascent Planner
Trail run auto climb
Vertical speed
Total ascent/descent
Future elevation plot
Preloaded topographical maps
Downloadable cartography support
Compatible with BaseCamp™
GPS coordinates
Projected waypoint
Sight 'N Go
Area calculation yes (via Connect IQ™)
Hunt/fish calendar yes (via Connect IQ™)
Sun and moon information yes (via Connect IQ™)
Dual grid coordinates
XERO™ Locations

 

Cycling Features

Available cycling profiles

Biking, Indoor Biking, Mountain Biking

Courses
Bike lap and lap maximum power (with power sensor)
Race an activity
Time/distance alerts (triggers alarm when you reach goal)
FTP (Functional Threshold Power) yes (with compatible accessory)
Cycle Map (routable cycling-specific street map)
Compatible with Vector™ (power meter)
Power meter compatible (displays power data from compatible third-party ANT+™-enabled power meters)
Advanced Vector support
Compatible with Varia Vision™ (head-mounted display)
Compatible with Varia™ radar (rear-facing radar)
Compatible with Varia™ lights
Speed and cadence sensor support (with sensor)

 

Swimming Features

Available swim profiles

Pool Swimming, Open Water Swimming

Pool swim metrics (lengths, distance, pace, stroke count/rate, calories)
Stroke type detection (freestyle, backstroke, breaststroke, butterfly)
Swim efficiency (SWOLF)
Drill logging
Pool swim workouts
Open-water swim metrics (distance, pace, stroke count/rate, stroke distance, calories)
Heart rate (real-time during rests, interval and session stats during rests, and automatic heart rate download post-swim) yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)

 

Connectivity

Smartphone compatibility iPhone®, Android™

Ainult kell

 • Forerunner 945
 • Andme/Laadijajuhe

Tri bundle

 • Forerunner 945
 • 1 lisa kellarihm(must)
 • HRM-Tri™ pulsivöö
 • HRM-Swim™ pulsivöö
 • Kiirkinnitus komplekt
 • Andme/Laadijajuhe