Jalgratta GPS Edge 1030

599,99€ *

Toode järelmaksuga: ~18,23€

* Hind püsikliendile. Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis. * Vaata püsikliendihinda.
Tootekood : 010-01758-10

Kaup laos: Pirita, Tartu, Tondi

Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga 23.02.2018

TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.

Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

 

Ainulaadne GPS Rattakompuuter koos navigeerimis ja ühilduvus võimalustega.

 • 3,5 tolline rattakompuuter koos suurepärase navigeerimise, jõudluse ja sõiduteavituste funktsioonidega.
 • Trendline-i populaarne teejuht kasutab miljoneid kilomeetreid sisaldavat Garmin Connect sõidu andmeid, et juhatada sind nii teede peal kui ka metsade vahel.
 • Sisselaetud Garmini rattakaart juhatab sind kurv-kurvi järel. Lisaks on ka uued navigeerimisteated.
 • Uus sõitjalt sõitjale sõnumi saatmine lubab olla suhtluses teiste sõitjatega su grupis.
 • Testi oma võimeid koos uue Strava Live Segment-i funktsiooniga.
 • Aku kestvus kuni 20 tundi, koos Garmin Charge akupangaga kuni 40 tundi.

Sõida kiiremini ja kaugemale koos uue Garmin 1030 Edge GPS rattakompuutriga. Sisaldab endas Trendline sõidu andmeid, mis kuvab sulle parimad rajad nii teepeal kui ka selle kõrval- tänu sellele on sinu rattateekond turvalisem kui kunagi varem. Üksõik kas sa oled võistleja, tavasõitja või lihtsalt seikluste otsija, Garmin 1030 rattakompuuter on sulle ideaalne valik.

Koosta enda jaoks täiuslik rattavarustus

Edge 1030 sisaldab kõige uuemaid navigeerimisvahendeid ja on ühtlasi ka ühilduv Garmini ratta aksessuaaridega, mis aitavad sul mõõta kõige tähtsamaid aspekte oma treeningus. Seade ühildub ka tähelepanu täiendatavate lisaseadmetega, mis aitavad tagada sinu turvalisuse. Sa saad ehitada oma täisuliku sõiduvarustuse ja kõik saab alguse Edge-iga.

"Popularity routing" teab kus sõitjad käivad.

Alates sellest ajast, kui Garmin Connect online keskkond loodi on sõitjad üles laadinud miljoneid kilomeetreid sõiduradasi. On aeg panna kõik need andmed heasse kasutusse koos Trendline popularity routing tehnoloogiaga. Kui Edge 1030 sulle sõiduraja genereerib, leiab ta parima teekonna - kasutades andmeid, kus kaas ratturid on kõige rohkem sõitnud. Või saad ka kasutada Garmini Course Creator-it Garmin connect-is ja genereerida endale isiklik rattasõbralik rada.

Innovatiinve navigeerimine koos Garmini rattateedega.

Garmin on sinu teejuht, ükskõik kas sa oled teepeal või metsaservadel. Edge 1030 rattakompuuter sisaldab endas sisse-laetud Garmini rattakaarti, mis juhatab sind kurv-kurvi järel õigesse punkti, ühtlasi hoiatab ka järskude kurvide eest. Samaaegselt, kui sa sõidad, saad reaalajas infot kõrguste kohta, saad otsida aadresse ja huvipunkte. Edasi-tagasi navigeerimine on tehtud imelihtsaks. Lihtsalt ütle Edge 1030-le distants ja algussuund ja ta annab sulle valiku, mis koosneb kolmest erinevast teekonnast. Ja muidugi on ka seade piisavalt tark, et sind juhatada tagasi alguspunkti, kui selleks peaks vajadus tekkima. Kui sa plaanid pikki teekondasi siis Edge 1030 on õige valik just sinu jaoks. Sisseehitatud aku kestab kuni 20 tundi ja saab ka ühtlasi kasutada seadet uue Garmini intregeeritud akupangaga, mis laseb akul kesta kuni 40 tundi.

Sõnumside sõitjalt sõitjale

Ei ole enam vajadust haarata oma telefoni järgi, kui kaasõitja sinu grupist on läinud liiga ette või on jäänud tahapoole. Sõitjalt-sõitjale sõnumiside laseb sul saata eelsalvestatud sõnumeid oma Edge 1030-st kaassõitja seadmesse. Anna oma sõpradele teada, kas sa jõuad järele paari minuti jooksul või peaksid nad edasi liikuma ilma sinuta. Kui sul on katkine rattakumm või vajad muud abi, saad sa saata sõnumeid oma kaassõitjatele tänu GroupTrack funktsioonile.

Nutiühenduvus

Edge 1030 aitab sul ühenduses olla ka muud moodi. Vasta vastamata kõnedele või sõnumitele kiirelt eelsalvestatud sõnumitega nagu näiteks " Olen kohe kodus". Anna oma sõpradele ja perele või isegi kaasratturitele meelerahu lastes neil näha reaalajas, kus sa täpselt oled koos LiveTrack ja GroupTrack funktsiooniga. Kasuta ära Garmini Connect keskkonda maksimaalselt, tõmmates alla tasuta rakendusi ja ekraani kuvasi Connect IQ poest, ühilda oma seade WIFI võrguga, et teha lihtsalt ja kiiresti seadmele tarkvara uuendusi.

Sõida eneskindlalt ja kergelt

Edge 1030 töötab meie uue "flush" kinnitusega, mis hoiab su seadet täpselt lenkstangiga kohakuti, mitte selle kohal. Mitte ainult ei anna see su Edge-le madalama profiili, see annab ka võimaluse lisada lisa aksessuaare nagu näiteks Garmini akupanga või ükskõik mis Varia lisatähelepanu seadmetega. Edge 1030 on ühtlasi ka ühilduv Varia tahavaate radariga ja nutikad rattatuled aitavad sul luua kõige ohutama sõidukeskkonna. Lisafunktsioonina on peal ka õnnetuse tuvastamine, mis annab koheselt teada su asukoha valitud inimesele.

Planeerimisest teostuseni koos TrainigPeaks funktsiooniga

Koos TrainingPeak funktsiooniga võta oma planeeritud treening kaasa igale teekonnale sama lihtsalt, nagu Edge 1030 sisselülitamine. Sisselaetud rakendus paneb su päevase treeningu otse seadmesse. Juhendab sind läbi su treeningu reaalajas, jälgi oma intensiivseid minuteid kui ka intervallide kestvuseid. Sünkroniseeri andmed pärast treeningut TrainiPeaks-i detailseks analüüsiks ja jälgimiseks ning vaata, kaugel oled sa oma isiklikust eesmärgist. Loo oma tasuta TrainigPeak kasutaja ja alusta oma treeningut tasuta treeninguplaaniga

Personaliseeritud sõidupäeva jõudlusplaan, et saavutada parim aeg

With the TrainingPeaks Connect IQ app, bringing your planned workout with you for every ride is as easy as turning on your Edge 1030. The preloaded app puts your daily workout right on the Edge device. It guides you through your workout in real time, complete with intensity targets and interval durations. After your workout, sync to TrainingPeaks for detailed analysis and to measure progress toward your goals. Create a free TrainingPeaks account, and get started with a free training plan (in English).

Personalised Race Day Power Plan from Best Bike Split

Best Bike Split annab sulle võimaluse näha, kuidas kaal, jõudlus ja õhutakistus mõjutavad sinu ideaalset aega ja vastavalt sellele koostab perfektse jõudlusplaani võidusõidu päevaks. Tänu Best Bike split rakendusele, su võistlussõit saavutab parima tulemuse. Lihtsalt seo oma Best Bike Split kasutaja Edge 1030 seadmega ja kõik sinu senised treeningplaanid on näpuliigutuse kaugusel. Loo parim Best Bike split kasutaja täna, ja alusta oma täisuliku võistluse strateegia loomist.

Isiksupärasta oma seade

Tänu Connect IQ online keskkonnale on Edge 1030 isiksustamine ülimalt lihtne. Rakendus, nagu AccuWeather, annab teada millal jääb vihm järele, et saaksid sõitma minna. Saa otsest tagasisidet tänu MPA ja Power rakendusele Xert-i poolt, kas sa ületad oma maksimaalselt treeningjõudlust. Koosta endale vastavalt soovile isiklik ekraani kujundus, et kõik info oleks koheselt kättesaadav.

1When paired with a compatible smartphone
2Battery life may vary depending on usage
3When paired with a compatible smartphone; GroupTrack can track up to 50 riders.
4Available on Android devices only
5When paired with a compatible smartphone; Primarily designed for road cycling.

Wi-Fi is a registered trademark of the Wi-Fi Alliance.; The Bluetooth® word mark and logos are owned by the Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Garmin is under license.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 58 x 114 x 19 mm
Kaal 123 g
Veekindlus IPX7
Aku laetav liitium-ioon
Puuteekraan Jah
Ekraani mõõtmed 58 x 114 x 19 mm; 88.9 mm diagonaal
Ekraani resolutsioon 282 x 470 pikslit
Värviline ekraan Jah
Aku kestvus up to 20 hours

 

Kaarid & Mälu

Kaartide lisamise võimalus Jah
Baaskaart Jah
Sisemälu 16 GB +microSD pesa
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 200
Teekondi kuni 100 teekonda
Ajalugu kuni 200 tundi

 

Kella omadused

Aeg / kuupäev Jah

 

Andurid
GPS Jah
GLONASS Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Kiirendusmõõtur Jah

 

Igapäevased nutifunktsioonid

Nutiteavitused Jah
VIRB® puldi funktsioon Yes

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Kulutatud kalorid Jah

 

Jah

Treeningu, planeerimise ja analüüsi funktsioonid

Infoväljade muutmine Jah
Automaatne paus (peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah
Automaatne ringide lugemine Jah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah
V02 max
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele) (aeroobne) Jah
Eelneva trenniga võistlemine Jah
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal Jah

 

Jooksu funktsioonid

Taastumisaeg Jah

 

Jalgratta funktsioonid

Treeningud (võistle eelmiste tegevustega) Jah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini) Jah
Intervalltreening Jah
Ühildub Vector ™ anduriga (võimsuseandur) Jah
Võimsuseanduritega ühilduv (kuvab võimsus infot ühilduvatelt ANT+ toega võimsusanduritelt) Jah

 

Garmin Connect™

Garmin Connect™tugi Jah
Automaatne andmete laadimine Jah

 

Lisaks

Lisaks
 • Ühenduvus: Wi-Fi®, ANT+, Bluetooth®
 • Ümbritseva valguse sensor
 • Füsioloogilised mõõtmised
 • Strava tugi
 • LiveTrack, GroupTrack ja teised Connect funktsioonid
 • 3da osapoole rakendused: läbi Connect IQ, eelsalvestatud Strava ja Training Peaks
 • Eelsalvestatud Garmin jalgratta kaart
 • Navigeerimis funktsioonid

Ainult seade

 • Edge 1030
 • Rattahoidikud (standard ja etteulatuv)
 • USB arvuti-/toitejuhe
 • Randmepael

Bundle