Jalgratta GPS Edge 1030

599,99€

* Hind püsikliendile. Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Tootekood : 010-01758-10

TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.

Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Info täiendamisel. Saadaval 1.kvartal 2018

Ainulaadne GPS Rattakompuuter koos navigeerimis ja ühilduvus võimalustega.

 • 3,5 tolline rattakompuuter koos suurepärase navigeerimise, jõudluse ja sõiduteavituste funktsioonidega.
 • Trendline-i populaarne teejuht kasutab miljoneid kilomeetreid sisaldavat Garmin Connect sõidu andmeid, et juhatada sind nii teede peal kui ka metsade vahel.
 • Sisselaetud Garmini rattakaart juhatab sind kurv-kurvi järel. Lisaks on ka uued navigeerimisteated.
 • Uus sõitjalt sõitjale sõnumi saatmine lubab olla suhtluses teiste sõitjatega su grupis.
 • Testi oma võimeid koos uue Strava Live Segment-i funktsiooniga.
 • Aku kestvus kuni 20 tundi, koos Garmin Charge akupangaga kuni 40 tundi.

Sõida kiiremini ja kaugemale koos uue Garmin 1030 Edge GPS rattakompuutriga. Sisaldab endas Trendline sõidu andmeid, mis kuvab sulle parimad rajad nii teepeal kui ka selle kõrval- tänu sellele on sinu rattateekond turvalisem kui kunagi varem. Üksõik kas sa oled võistleja, tavasõitja või lihtsalt seikluste otsija, Garmin 1030 rattakompuuter on sulle ideaalne valik.

Koosta enda jaoks täiuslik rattavarustus

Edge 1030 sisaldab kõige uuemaid navigeerimisvahendeid ja on ühtlasi ka ühilduv Garmini ratta aksessuaaridega, mis aitavad sul mõõta kõige tähtsamaid aspekte oma treeningus. Seade ühildub ka tähelepanu täiendatavate lisaseadmetega, mis aitavad tagada sinu turvalisuse. Sa saad ehitada oma täisuliku sõiduvarustuse ja kõik saab alguse Edge-iga.

"Popularity routing" teab kus sõitjad käivad.

Alates sellest ajast, kui Garmin Connect online keskkond loodi on sõitjad üles laadinud miljoneid kilomeetreid sõiduradasi. On aeg panna kõik need andmed heasse kasutusse koos Trendline popularity routing tehnoloogiaga. Kui Edge 1030 sulle sõiduraja genereerib, leiab ta parima teekonna - kasutades andmeid, kus kaas ratturid on kõige rohkem sõitnud. Või saad ka kasutada Garmini Course Creator-it Garmin connect-is ja genereerida endale isiklik rattasõbralik rada.

Innovatiinve navigeerimine koos Garmini rattateedega.

Garmin on sinu teejuht, ükskõik kas sa oled teepeal või metsaservadel. Edge 1030 rattakompuuter sisaldab endas sisse-laetud Garmini rattakaarti, mis juhatab sind kurv-kurvi järel õigesse punkti, ühtlasi hoiatab ka järskude kurvide eest. Samaaegselt, kui sa sõidad, saad reaalajas infot kõrguste kohta, saad otsida aadresse ja huvipunkte. Edasi-tagasi navigeerimine on tehtud imelihtsaks. Lihtsalt ütle Edge 1030-le distants ja algussuund ja ta annab sulle valiku, mis koosneb kolmest erinevast teekonnast. Ja muidugi on ka seade piisavalt tark, et sind juhatada tagasi alguspunkti, kui selleks peaks vajadus tekkima. Kui sa plaanid pikki teekondasi siis Edge 1030 on õige valik just sinu jaoks. Sisseehitatud aku kestab kuni 20 tundi ja saab ka ühtlasi kasutada seadet uue Garmini intregeeritud akupangaga, mis laseb akul kesta kuni 40 tundi.

Sõnumside sõitjalt sõitjale

Ei ole enam vajadust haarata oma telefoni järgi, kui kaasõitja sinu grupist on läinud liiga ette või on jäänud tahapoole. Sõitjalt-sõitjale sõnumiside laseb sul saata eelsalvestatud sõnumeid oma Edge 1030-st kaassõitja seadmesse. Anna oma sõpradele teada, kas sa jõuad järele paari minuti jooksul või peaksid nad edasi liikuma ilma sinuta. Kui sul on katkine rattakumm või vajad muud abi, saad sa saata sõnumeid oma kaassõitjatele tänu GroupTrack funktsioonile.

Nutiühenduvus

Edge 1030 aitab sul ühenduses olla ka muud moodi. Vasta vastamata kõnedele või sõnumitele kiirelt eelsalvestatud sõnumitega nagu näiteks " Olen kohe kodus". Anna oma sõpradele ja perele või isegi kaasratturitele meelerahu lastes neil näha reaalajas, kus sa täpselt oled koos LiveTrack ja GroupTrack funktsiooniga. Kasuta ära Garmini Connect keskkonda maksimaalselt, tõmmates alla tasuta rakendusi ja ekraani kuvasi Connect IQ poest, ühilda oma seade WIFI võrguga, et teha lihtsalt ja kiiresti seadmele tarkvara uuendusi.

Sõida eneskindlalt ja kergelt

Edge 1030 töötab meie uue "flush" kinnitusega, mis hoiab su seadet täpselt lenkstangiga kohakuti, mitte selle kohal. Mitte ainult ei anna see su Edge-le madalama profiili, see annab ka võimaluse lisada lisa aksessuaare nagu näiteks Garmini akupanga või ükskõik mis Varia lisatähelepanu seadmetega. Edge 1030 on ühtlasi ka ühilduv Varia tahavaate radariga ja nutikad rattatuled aitavad sul luua kõige ohutama sõidukeskkonna. Lisafunktsioonina on peal ka õnnetuse tuvastamine, mis annab koheselt teada su asukoha valitud inimesele.

Planeerimisest teostuseni koos TrainigPeaks funktsiooniga

Koos TrainingPeak funktsiooniga võta oma planeeritud treening kaasa igale teekonnale sama lihtsalt, nagu Edge 1030 sisselülitamine. Sisselaetud rakendus paneb su päevase treeningu otse seadmesse. Juhendab sind läbi su treeningu reaalajas, jälgi oma intensiivseid minuteid kui ka intervallide kestvuseid. Sünkroniseeri andmed pärast treeningut TrainiPeaks-i detailseks analüüsiks ja jälgimiseks ning vaata, kaugel oled sa oma isiklikust eesmärgist. Loo oma tasuta TrainigPeak kasutaja ja alusta oma treeningut tasuta treeninguplaaniga

Personaliseeritud sõidupäeva jõudlusplaan, et saavutada parim aeg

With the TrainingPeaks Connect IQ app, bringing your planned workout with you for every ride is as easy as turning on your Edge 1030. The preloaded app puts your daily workout right on the Edge device. It guides you through your workout in real time, complete with intensity targets and interval durations. After your workout, sync to TrainingPeaks for detailed analysis and to measure progress toward your goals. Create a free TrainingPeaks account, and get started with a free training plan (in English).

Personalised Race Day Power Plan from Best Bike Split

Best Bike Split annab sulle võimaluse näha, kuidas kaal, jõudlus ja õhutakistus mõjutavad sinu ideaalset aega ja vastavalt sellele koostab perfektse jõudlusplaani võidusõidu päevaks. Tänu Best Bike split rakendusele, su võistlussõit saavutab parima tulemuse. Lihtsalt seo oma Best Bike Split kasutaja Edge 1030 seadmega ja kõik sinu senised treeningplaanid on näpuliigutuse kaugusel. Loo parim Best Bike split kasutaja täna, ja alusta oma täisuliku võistluse strateegia loomist.

Isiksupärasta oma seade

Tänu Connect IQ online keskkonnale on Edge 1030 isiksustamine ülimalt lihtne. Rakendus, nagu AccuWeather, annab teada millal jääb vihm järele, et saaksid sõitma minna. Saa otsest tagasisidet tänu MPA ja Power rakendusele Xert-i poolt, kas sa ületad oma maksimaalselt treeningjõudlust. Koosta endale vastavalt soovile isiklik ekraani kujundus, et kõik info oleks koheselt kättesaadav.

1When paired with a compatible smartphone
2Battery life may vary depending on usage
3When paired with a compatible smartphone; GroupTrack can track up to 50 riders.
4Available on Android devices only
5When paired with a compatible smartphone; Primarily designed for road cycling.

Wi-Fi is a registered trademark of the Wi-Fi Alliance.; The Bluetooth® word mark and logos are owned by the Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Garmin is under license.

General

Physical dimensions 58 x 114 x 19 mm
Weight 123 g
Water rating IPX7
Battery rechargeable lithium-ion
Touchscreen Yes
Display size 58 x 114 x 19 mm; 88.9 mm diagonal
Display resolution 282 x 470 pixels
Colour display Yes
Battery life up to 20 hours

 

Maps & Memory

Ability to add maps Yes
Basemap Yes
Storage 16 GB plus microSD™
Waypoints/favorites/locations 200
Routes 100 Courses
History up to 200 hours

 

Clock Features

Time/date Yes

 

Sensors

GPS Yes
GLONASS Yes
Barometric altimeter Yes
Accelerometer Yes

 

Daily Smart Features

Smart notifications Yes
VIRB® remote Yes

 

Activity Tracking Features

Calories burned Yes

 

Training, Planning and Analysis Features

Customisable screen(s) Yes
Auto Pause® Yes
Advanced workouts Yes
Auto Lap® Yes
Virtual Partner Yes
V02 max Yes
Training Effect (aerobic) Yes
Race an Activity Yes
Auto scroll Yes

 

Running Features

Recovery advisor Yes

 

Cycling Features

Courses (compete against previous activities) Yes
Time/distance alerts (triggers alarm when you reach goal) Yes
Interval training Yes
Compatible with Vector™ (power meter) Yes
Power meter compatible (displays power data from compatible third-party ANT+™-enabled power meters) Yes

 

Garmin Connect™

Garmin Connect™ compatible (online community where you analyse, categorise and share data) Yes
Automatic sync (automatically transfers data to Garmin Connect) Yes

 

Additional

Additional
 • Connectivity: Wi-Fi®, ANT+, Bluetooth®
 • Ambient light sensor
 • Integrated in-ride power capable
 • Set-up streamlined via app
 • Physiological measurements
 • Advanced power
 • Segments: Strava
 • Connected capability: Upload, LiveTrack, weather, notifications, incident detection, GroupTrack, audio prompts, rider to rider messaging
 • 3rd-party app access: via Connect IQ, including preloaded Strava and Training Peaks
 • Preloaded Garmin Cycle Map
 • FTP/watts/kg tracking
 • Training status/training load
 • Navigation via device, apps, popularity routing and recalculation
 • Open API available with select partners

Device Only

 • Edge 1030
 • Mounts (standard and extended out-front)
 • USB cable
 • Tether

Bundle

 • Edge 1030
 • Premium heart rate monitor
 • Cadence sensor
 • Speed sensor
 • Mounts (standard and extended out-front)
 • USB cable
 • Tether