POI Loader tarkvara (lisa huvipunktide laadimiseks)

Garmin GPS seadmesse punktide laadimise programm POI Loader

Garmini POI Loader (huvipunktide laadija) tarkvara abil saad lisada teiste koostatud huvipunkte oma Garmin seadmesse. Tänapäeva kiire elutempo juures on huvipunktid pidevas muutumises. Garmin POI Loader abiga saad lisada oma lemmik restorani või  kaubanduskeskuse huvipunktina oma ühilduvasse Garmin seadmesse. Võimalused on lõputud - lisades kiiruskaameraid, saad seadmelt hoiatuse, kui sõidad liiga kiiresti. Lisaks saad seada huvipunktidele lähenemishäire, mis teatab huvipunkti lähedusest. Tasuta tarkvara abil saad oma GPS´i mugandada just sulle sobivaks.

 


 

 

Garmin omanikud saavad tasuta programmi alla laadida meie lehelt:

POI Loader Windows arvutileDownload

POI Loader Mac arvutile, Download


 

Mis on POI Loader?

POI Loader on tasuta tarkvara arvutile, millega saab laadida huvipunkte (POI) sinu ühilduvasse Garmin seadmesse. POI Loader ei tee huvipunkte ja ei ole tarkvara GPS`i laadimiseks. See annab sulle lihtsalt võimaluse laadida teiste loodud POI`sid arvutist ühilduvasse Garmin seadmesse - tehes navigeerimise nendesse punktidesse väga lihtsaks.

 

Mis on huvipunktid (POI`d)?

POI`de hulka kuuluvad restoranid, hotellid, postkontorid, haiglad, meelelahutus, jne. ning nad on näha sinu seadme kaardil väikeste ikoonidena. Garmin`i kaardid nagu City Navigator  sisaldavad juba oma andmebaasis 1.5 miljonit huvipunkti ehk POI`d. POI Loader abiga saad nüüd lisada lisa huvipunkte oma Garmin seadmele. See tähendab, et sa saad lisada huvipunkte, et täiendada juba seadmes olevat 1.5 miljonit huvipunkti. Reisid puhkuse ajal? Lae sisse alles avatud hotell või uus restoran, mida sõber soovitas.

Huvipunktid võivad sisaldada ka .bmp pilte ning kiirus ja lähenemishäire infot. Huvipunkte (POI`si) saavad teha su sõbrad, kolmandad osapooled või sa ise. Internetis on mitmeid tasuta ja tasulisi teenuspakkujaid, kust saab POI`si alla laadida. Kolmanda osapoole kodulehed leiad siit!


 

Kuidas POI Loader töötab?

POI Loader`i peab kõige pealt installeerima arvutisse. Peale installi, otsi üles allalaetud või ise koostatud POI`d oma arvutist ning lae POI Loaderit kasutades huvipunktid .GPX või .CSV failina ühilduvale Garmin GPS seadmele või SD mälukaardile.

POI Loaderiga saad sa seadistada seadme andma märku huvipunktist, kui huvipunkt on määratletud kauguses või kui ületad huvipunkti läheduses määratletud kiirust - ideaalne lahendus hoiatamaks sind lähenevast kiirus- või valgusfoori kaamerast. Rohkem infot POI Loaderi kohta leiad tarkvaraga kaasasolevast abi failist.

Need ekraanipildid illustreerivad lähenemishäire funktsiooni: