fenix 5x Safiir - metallrihmaga

Tootekood: F5x-S-Metal-demo

499,99€

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Tegemist on demo tootega, puudub karp

 

Multisport GPS kell värvilise ekraani ja kaarditoega

 • Ülim multisport GPS kell värvilise ekraani ja eellaetud Euroopa TOPO kaartidega, mõeldud kantavatele GPS seadmetele
 • Ideaalne seiklusteks oma vastupidava disainiga: roostevabast terasest korpus ja nupud
 • Sisse-ehitatud navigeerimissensorid, seal hulgas nii GPS kui GLONASS tugi, 3-teljeline kompass, güroskoop ning baromeetriline altimeeter
 • Säti põhiandmed nupuvajutuse kaugusele eraldi rakendusega, mis kuvab treeningu staatust, koormust ja veel enamgi
 • Ühendamise võimalused² sisaldavad ka nutiteavitusi, automaatset andmevahetust Garmin Connect™ keskkonnaga ja võimalust isikupärastada oma kella Connect IQ™ veebipoest tasuta allalaetavate kellavaadetega

At a Glance

Kombineerides omavahel tipptasemel võimekuse spordikellade parimate omadustega, on fenix 5X multisport kellade seas tugevalt eelistatud koostööpartner. See on esimene värvilise ekraani, eellaetud Euroopa TOPO kaartidega ja navigeerimisvõimalusega kell - nii saab ületada eilsed tulemused ning jõuda kindlalt ka tagasi soovitud kohta. fenix 5X sisaldab endas Elevate™ tehnoloogiaga randmelt pulsi lugemise andurit, sisse-ehitatud aktiivsusprofiile, võimekuse mõõtjaid ja trenni staatuse tabeleid, mis näitavad treeningu tulemusi ja efektiivsust. Nutiteavitused² aitavad püsida ühenduses ja QuickFit™ kellarihmad võimaldavad valida disaini, mis sobib kõige paremini enda individuaalse stiili ning vajadustega - rihmade vahetamine on kiire ja ei vaja eraldi tööriistu. Töölt trenni ja vastupidi ühe käiguga.

Jõuline vastupidavus, Elegantne stiil

enix 5X multisport kellal on kaitsev PVD kattega roostevabast terasest korpus ning nupud parima vastupidavuse saavutamiseks. Iga kell on kuni 100 meetri sügavuseni veekindel ning sisaldab endas nii GPS kui ka GLONASS satelliitside vastuvõtjaid selleks, et navigeerida veelgi raskemates oludes ja kiiremini, kui võimaldab ainult GPS ühendus. Igas režiimis saab kindel olla pikale aku elueale (eluiga varieerub mudelite ja seadistuste lõikes). Erk, kõrge resolutsiooniga värviline Garmin Chroma Display™ ekraan koos LED taustavalgustusega tagab ekraani hea loetavuse kõigis valgustingimustes - nii ereda päikesevalguse käes kui ka pimedates ja hämarates oludes. Ekraanil on kasutusel ka tehnoloogia, mis peegeldab ja edastab valgust samaaegselt, tagades nii parima võimaliku ekraani nähtavuse eredates valgustingimustes, nagu näiteks otsese päikesevalguse käes. Safiirmudelitel on sihverplaadi klaas safiirist, mis muudab selle eriti kriimukindlaks ning sisaldavad endas Wi-Fi® ühendust, et ühendada kell WiFi võrguga, kust laetakse automaatselt informatsioon Garmin Connect kasutajakontole.

Randmelt pulsi lugemine¹

Otse randmelt pulsi lugemist võimaldab Elevate tehnoloogiaga pulsiandur, nii saad pulsi infot jälgida ka ilma eraldi rinnavööd kandmata. Et anda täpsemat tagasisidet päevaste sammude ning öise une kohta, mõõdab kell ka randmelt pulssi, andes sellega võimalikult täpse kalorikulu. Ühtlasi aitab pulsiandur anda täpset tagasisidet ka treeningute kohta

fenix hr

Värvilise kaardiga eduni

Ükskõik, kas oled linnas või matkarajal, fenix 5X kella sisse-ehitatud kaardi ja navigeerimise funktsioonid aitavad orienteeruda ja püsida õigel teel vaid nupuvajutusega.

 • Eellaetud värviline Euroopa matkakaart; kaardiinfo on optimeeritud randmel kasutamiseks
 • Jooksu- ning rattasõidu ringide automaatne genereerimine annab võimaluse kasutajal sisestada soovitud distants ning kell soovitab distantsi põhjal võimalikud ringid
 • Kergestiloetavad juhised annavad ekraanile teated eelseisvate keeramiste kohta
 • "Around Me" kaardirežiim näitab kaardil ümberkaudseid asukohti lihtsustatud graafilisel kujul, et võõras keskkonnas navigeerimine oleks lihtsam
 • Info ülekattumine näitab ekraanil põhiinfot nii, et ei oleks vaja pidevalt erinevate vaadete vahel vahetada
 • "GroupTrack" võimaldab silma peal hoida oma sõpradel seiklustel nagu näiteks suusatamine; "LiveTrack" võimaldab aga sõpradel jälgida Sinu tegemisi reaalajas²
fenix hr

Edasijõudnud võimekuse mõõtmine

Iga fenix 5 spordikell sisaldab endas detailseid treeningfunktsioone, et aidata jälgida oma vormi ja võimekust³. Täiustatud andmed Treeningu Staatuse ja Treeningu Efekti kohta näitavad tehtud treeningu aeroobseid ja anaeroobseid kasusid - sedasi näed tehtud trennide tasuvust ning isegi võrrelda oma tulemusi teiste eakaaslastega. VO2 max hindaja kasutab jooksukiirust, pulssi ja pulsi kõikumist, et hinnata maksimaalset hapniku hulka, mida keha suudab minutis tarbida. Ning ka teistel spordialadel on juures taastumise nõustaja, taastumise taimer ning taastumise kontroll. Lisaks ka võistluse ennustaja, mis pakub välja ideaalse finišeerimise aja toetudes maksimaalsele VO2 näitajale.

fenix hr

Veelgi täpsem jooksu dünaamika

Nüüd saad veelgi täpsemat tagasisidet oma jooksutreeningu kohta. Garmini treeningfunktsioonid annavad kasutajalt täpset füsioloogilist tagasisidet ning ka täpseid andmeid jooksudünaamika kohta¹, mis aitavad arendada nii üldist võimekust kui ka vormi. Seal hulgas:

 • Võimekuse olukord: Peale 6-20 minutilist jooksu võrdleb fenix 5 sinu reaalajas olukorda keskmise treeningtasemega
 • Piimhappe lävi: Läbi jooksu tempo ja pulsi analüüsi arvutab fenix 5 punkti, kust alates hakkavad lihased kiiresti väsima.
 • Kadents - sammude arv minutis
 • Sammupikkus - mõõdab sinu sammu pikkust reaalajas
fenix hr

Sellest jäi väheks? Ühendades oma kella kokkusobiva rinnavööga, nagu näiteks HRM-Run™, saad fenix 5 kellaga ligipääsu nendele lisaandmetele³:

 • Vertikaalsiire - võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites
 • Vertikaalsiire suhe - erinevus torso vertikaalses liikumises
 • Pinnakontakti aeg - aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites
 • Stressitase: fenix 5 mõõdab pulsi variatsiooni kui seista 3 minutit paigal, et anda hinnanguline stressitase. Selle näitaja skaala on 1 kuni 100; madalam tulemus näitab madalamat stressitaset
fenix hr

Ujumise profiilid, suusatamine, sõudmisalad, golf ja veel enamgi

Lisaks ulatuslikele jooksufunktsioonidele, pakuvad fenix 5 kellad ka laialdast informatsiooni ujumistreeningu, suusatamise, golfi mängimise ja sõudmissportide kohta, seal hulgas ka püsti aerutamine (SUP) ja harilik sõudmine. Ujumisel loeb seade distantsi, kiirust, tõmmete arvu ja veel enam. Suusa/Laua režiim annab tagasisidena kiiruse, distantsi, vertikaalse languse ja automaatse sõitude loendi (koos automaatse pausiga liftijärjekorras seistes) ning veelgi enam otse randmelt. Sõudmisspordialade jaoks mõeldud režiim loeb tõmbeid, tõmbe kiirust ja isegi tõmbe distantsi. Golfi režiimis saab teada distantsid endast eespool, tagapool ning ka green'i sees kõigi radade kohta, mis on Garmin Connect keskkonnast alla laetud - ühtlasi on lisatud statistika jälgimine (fairway'd, löögid jne), Green'i vaade, automaatne löögi tuvastamine ja automaatne mõõtmine.

fenix hr

Navigeeri igal pool ja omal viisil

Iga mudel fenix 5 tooteseeriast võimaldab ulatuslikku navigeerimist ja teekonna jälgimist, et püsida soovitud rajal. Selleks kasutab kell GPS ühendust koos ABC (altimeeter, baromeeter ja kompass) sensoritega. Sisse-ehitatud altimeeter annab kõrgusinfo, et täpselt mõõta tõuse ja languseid samas, kui baromeeter aitab ette näha ilma muutuseid näidates lühiajalisi õhurõhu trende ja muutuseid. 3-teljeline elektrooniline kompass aitab hoida õiget suunda nii liikudes kui ka paigal seistes. Lisaks on kellale sisse ehitatud güroskoop, mis aitab parendada asukoha täpsust (ja aku eluiga) UltraTrac™ režiimis ning termomeeter aitamaks jälgida muutuvaid ilmaolusid.

Tõeliselt palju variante ühenduses püsimiseks

Kõik fenix 5 seeria mudelid toetavad nutiteavitusi, kui on ühendatud kokkusobiva nutiseadme külge. Saa e-kirjade, sõnumite, kõnede ja paljud muud teavitused otse oma randmele - ükskõik, kas oled matkamas, golfiväljakul või lihtsalt töölaua äärest eemal. Samuti toetab kell automaatset treening- ja aktiivsusandmete üleslaadimist Garmin Connect online-keskkonda, sõprade saavutuste jälgimist ja võimalust oma tulemusi sotsiaalmeedias jagada - kõike seda läbi Garmin Connect keskkonna ning Garmin Connect™ mobiilirakenduse.

Lai valik rakendusi ja kellavaateid

Sa saad isikupärastada enda fenix 5 laadides tasuta uusi võimalusi alla otse Connect IQ keskkonnast. Muuda kella sihverplaadi vaateid, lisa uusi andmeväljasid või hangi rakendusi, et näha vajalikku informatsiooni vaid hetkega.

Garmin teeb pidevat koostööd tipptasemel ettevõtete ja arendajatega, et lisada veelgi enam väärtust Sinu fenix multisport kellale. Suured tegijad, nagu Uber, Strava, AccuWeather ning ka paljud teised pakuvad rakendusi ja arendusi võimaldamaks personaalselt sobitada fenix 5 iga kasutaja jaoks paremini kui kunagi varem.

face-it

Kanna oma isikupära oma randmel

Võimalus on alla laadida tasuta Garmin Face-It™ sihverplaadi rakendus, et saaks fenix 5 kella isikupärastada enda soovitud pildiga oma nutitelefonist. Ainult lae alla rakendus, vali telefonist sobiv pilt, vali meeldivaim kella stiil ja sea see oma sihverplaadi vaateks. See võib olla nii maaliline vaade viimasest matkast kui ka pilt oma armsast kutsikast, Garminiga saad oma kella isikupärastada nii, et see oleks unikaalne.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

Üldine

Läätse materjal

Safiir

Läätse võru materjal

Roostevaba teras

Korpuse materjal Fiibertugevdusega polümeeri
QuickFit ™ kellarihmadega ühilduvus

Jah (26 mm)

Rihma materjal

Silikon või teras

Suurus

51 x 51 x 17.5 mm

Kaal

Silikon rihmaga: 98.0g

Veekindlus 10 ATM
Aku tüüp laetav li-ion
Ekraani tüüp päikesevalguses loetav, (MIP)
Ekraani suurus 1.2” (30.5 mm) diameeter
Ekraani resolutsioon 240 x 240 pikslit
Värviline ekraan Jah
Aku kestvus Kuni 20 tundi (GPS režiim);
kuni 35 tundi (UltraTrac režiim)
kuni 12 päeva( kella režiimis)
Mälu / ajalugu 12 GB

 

Kaardid ja mälu

Teekonna punkte / eelistusi / asukohti 1,000
Jälje logi 10,000 punkti; 100 salvestatud jälge

 

Kella omadused

Aeg / kuupäev Kellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratuskell, stopper, taimer, Päikesetõusu / loojumise ajad
GPS’i pealt aja sünk. Jah
Automaatne suveaeg Jah
Äratuskell Jah
Taimer Jah
Stopper Jah
Päikesetõusu / loojumise ajad Jah

 

Andurid

GPS Jah
GLONASS Jah
Garmin Elevate ™ randmelt pulss Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Kompass Jah
Güroskoop Jah
Kiirendusmõõtur Jah
Termomeeter Jah

 

Igapäevased nutifunktsioonid

Ühenduvus Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®- safiir kelladel
Connect IQ ™ (allalaaditav kelladisainidega, andmeväljad, vidinad ja rakendused) Jah
Nutiteavitused Jah
Kalender Jah
Ilm Jah
Muusika juhtimine Jah
Face It ™ rakenduse tugi Jah
Leia minu telefon funktsioon Jah
VIRB® puldi funktsioon Jah
Nutiseadmete ühilduvus iPhone®, Android™, Windows®
Ühildub Garmin Connect ™ Mobile rakendusega Jah
Leia minu kell funktsioon Jah

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja Jah
Liigutamise näit (kuvatakse seadmes pärast teatavat jõudeoleku perioodi; kõnni paar minutit, et lähtestada) Jah
Autom. eesmärk (õpib sinu aktiivsusega ja määrab iga päev uue sammude eesmärgi) Jah
Une jälgminine (jälgib kogu und ja unes liikumist või kosutavat und) Jah
Kulutatud kalorid Jah
Korruseid läbitud Jah
Läbitud vahemaa Jah
Intensiivsus minutid Jah
TrueUp™ Jah
Move IQ™ Jah

 

Treeningu, planeerimise ja analüüsi funktsioonid

GPS kiirus ja kaugus Jah
Infoväljade muutmine Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah
Lae alla treening kavasid Jah
Automaatne paus (peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal Jah
Automaatne ringide lugemine Jah
Manuaalne ringi lugemine Jah
Seadistatavad ringi teavitused Jah
Kohandatavad teavitused Jah
Vibra teavitused Jah
Heli teavitused Jah
Eeldatav finishi aeg Jah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah
Virtual Racer™ (treeni teiste trennide vastu) Jah
Treenituse staatus (annab võimaluse vaadata kui tõhusalt treenid, jälgides treeningute ajalugu ja fitness tasandi trendi.) Jah
V02 max Jah
Treeningkoormus (sinu viimase 7 päeva treeningkoormus arvutatakse hinnanguliselt EPOC) Jah
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele) (aeroobne) Jah
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele)  (anaeroobne) Jah
Kursi hoidmine Jah
Aktiivsus ajalugu kellas Jah
Segmendid (Live, Garmin) Jah
Kohandatavad profiilid Jah
Ekraani või nuppude lukk Jah
Kiirklahvid Jah
LiveTrack Jah
Group LiveTrack Jah
Fitness vanus Jah(rakenduses)
Edasi-Tagasi teekonna loomine Jah

 

Pulsi funktsioonid

HR tsoonid Jah
HR teavitused Jah
HR kalorid Jah
% HR maks Jah
% HRR Jah
Taastumisaeg Jah
Autom. Maks HR Jah
HRV stressitest (mõõdab  südame löögisageduse muutlikust seistes 3 minutit, et anda hinnanguline stressi tase; skaala on 1 kuni 100; madal skoor näitab madalamat stressi) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
HR pulsivöö tugi Jah (ANT+® ja Bluetooth® Smart)
Salvestab pulssi ujudes Jah(kasutades HRM-Tri™ ja HRM-Swim™ pulsivöösid)
HR Broadcast (võimalus saata HR andmed üle ANT + ™ seotud seadmetele) Jah

 

Jooksu funktsioonid

Eelsalvestatud jooksuprofiilid

Jooksmine, Siseruumis jooksmine, Maastikujooks

GPS-põhine distants, aeg ja tempo Jah
Jooksu dünaamika Jah
Vertikaalsiire ja suhe (võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites.) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Pinnakontakti aeg ja suhe (aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites. Parema ja vasaku jala pinnakontaki erinevus) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Sammu pikkus (reaalajas) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Kadents  (sammude arv minutis) Jah
Füsioloogilised mõõtmised Jah
Sooritus tase (peale 6-20 minutit jooksmist, võrdleb sinu reaalaja taset sinu keskmise sooritus tasemega) Jah
Laktaadi lävi (analüüsib tempot ja südame löögisagedust, prognoosib, millal lihased hakkavad kiiresti väsima) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Jooksu trennid Jah
Jooksu ennustaja Jah
Jalaanduri tugi Jah

 

Golfi funktsioonid

Yardage F / M / B (distants esikülje, kesk ja tagumise roheliseni) Jah
Yardage to layups/doglegs Jah
Löögi pikkuse mõõtmine (arvutab täpse löögi pikkuse) Jah
Digitaalne tulemuskaart Jah
Andmete jälgimine Jah
Garmin AutoShot™ Jah
CourseView kaartide uuendamine Jah
Green View käsitsi pin asukoha määrmisega Jah
Ohud ja muud platsi sihtmärgid Jah
TruSwing™ tugi Jah
Ringi taimer / odomeeter Jah

 

Matka funktsioonid

Eelsalvestatud rekreatsiooni profiilid

Matkamine, Mägironimine, Mägirattaga sõitmine, Suusatamine, Lumelauasõit, XC Suusatamine, SUP, Sõudmine, Siseruumis sõudmine, Jumpmaster, Taktikaline

Punktist punkti navigatsioon Jah
Reaalajas jäljeajalugu Jah
Tagasi algusesse Jah
TracBack® Jah
UltraTrac™ režiim

Jah

Minu läheduses režiim Jah
Kõrgus profiilid Jah
Kaugus sihtkohast Jah
Baromeetrilise trendi indikaator Jah
Tormi hoiatused Jah
Maastiku jooksu auto. Tõus Jah
Vertikaalne kiirus Jah
Kogu tõus / laskumine Jah
Eelsalvestatud Topo kaart Jah
Allalaetavate kaartide tugi Jah
Ühildub BaseCamp ™ programmiga Jah
GPS koordinaadid Jah
Prognoositav orientiir Jah
Sihi ja mine Jah
Pindala mõõtmine Jah(läbi Connect IQ™)
Jahi/kalastamis kalender Jah(läbi Connect IQ™)
Päikese ja kuu info Jah(läbiConnect IQ™)
Topelt ristkoordinaadid Jah

 

Jalgratta funktsioonid

Eelsalvestatud jalgratta profiilid

Jalgrattasõit, Siseruumis jalgrattasõit, Mägirattaga sõitmine

Treeningud (võistle eelmiste tegevustega) Jah
Jalgratta ring ja ringi maksimaalne võimsus (koos võimsuseanduriga) Jah
Võistle trenniga Jah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini) Jah
Intervalltreening Jah
FTP (Funktsionaalne võimsus lävi) Jah(koos ühilduva lisavarustusega)
Strava funktsioonid (Beacon, live segmendid) Jah
Garmin jalgratta kaart Jah
Ühildub Vector ™ anduriga (võimsuseandur) Jah
Võimsuseanduritega ühilduv (kuvab võimsus infot ühilduvatelt ANT+ toega võimsusanduritelt) Jah
Ühildub Varia Vision’ga Jah
Ühildub Varia  radariga Jah
Ühildub Varia  tuledega Jah
Ühildub kiiruse- ja pedaalipöörete anduritega

Jah(ANT+® ja Bluetooth® Smart andurid)

 

Ujumise funktsioonid

Eelsalvestatud ujumis profiilid

Basseinis ujumine, Avavee ujumine

Basseini ujumise andmed (pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah
Ujumisstiili tuvastamine (vaba, selili, rinnuli, liblikas) Jah
Basseini ujumise treeningud Jah
Ujumise tõhusus (SWOLF) Jah
Korduste logi Jah
Lisafunktsioonid (aja / vahemaa hoiatused, stardi lugemine, puhkeaja taimer) Jah
Avavee ujumise andmed (pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah
Pulss (reaalajas puhkeperioodil, automaatne pulsi laadimine vööst peale trenni) Jah (kasutades HRM-Tri™ ja HRM-Swim™ pulsivöösid)

 

Lisaks

Lisaks
 • Kaardid : Eelsalvestatud Topo ja jalgratta kaardid ning golfi kaardid
 • Connect IQ ™ rakenduse tugi: Jah
 • EXO antenn (GPS/GLONASS): Jah
 • Wi-Fi®: Jah(Safiir versioonid).
 • ANT+®: Jah
 • Bluetooth®: Jah
 • Edasi-Tagasi teekond: Jah
 • Laktaadi lävi: Jah
 • Training Effect 2.0 (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele): Jah
 • Treeningkoormus: Jah
 • Trenni staatus: Jah
 • Ilma teavitused: Jah
 • UltraTrac: Jah
 • tempe anduri tugi: Jah
 • TracBack: Jah
 • Suusatamise funktsioonid: Jah
 • Füsioloogilised mõõtmised: Jah
 • SUP / Sõudmine: Jah
 • Jalaanduri tugi: Jah

​​Garantii 6 kuud

 • fēnix 5X safiir metallrihmaga
 • Toitejuhe