fenix 5s Safiir - must

Tootekood: F5s-S-B-Demo

389,99€

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga: ~11,85€
Kaup laos: Tondi
Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga varasemalt 26.02.2019
TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Tegemist on demo tootega, puudub karp

 

Saa rohkem treeningu infot vähemaga oma randmel

 • Premium-klassi väike (42mm) multisport GPS-spordikell koos Elevate™ randmelt pulsi lugemise tehnoloogiaga¹
 • Eelsalvestatud aktiivsusprofiilid kõigi spordialade ning aktiivsete ettevõtmiste jaoks
 • Paiguta treeningu põhiandmed otse oma randmele ning vaata nupuvajutusega treeningu efektiivsust ja progressi
 • Kella omaduste² hulka kuuluvad ka nutiteavitused, automaatne andmete laadimine Garmin Connect™ keskkonda ja erinevate kellakuvade ning rakenduste vahel valimine tänu Connect IQ™ poele
 • Välikasutuse sensorid, seal hulgas GPS ja GLONASS sattelliidiühendus ning 3-teljeline kompass koos güroskoobi ja baromeetrilise altimeetriga

At a Glance

See kell on mõeldud tõelistele sportlastele, kes tahavad teha palju, aga kanda kaasas vähe - fenix 5S on selleks just ideaalne. Tegemist on meie premium-klassi multisport kellaga, mis pakub täisväärtuslikku funktsionaalsust kergemas, õhemas ja kompaktsemas korpuses. Niisiis saad nüüd anda eilsele vastulöögi kaasaaegsete omadustega, nagu randmelt pulsi lugemine¹, sisse-ehitatud aktiivsusprofiilide olemasolu, navigatsioonifunktsioonid ja võimekuse tagasiside, mis annab infot treeningu efektiivsuse kohta. Tegemist on korraga nii nuti- kui ka spordikellaga, mida saad kanda igal pool - kontoris kui ka matkarajal - et hoida oma aktiivset rütmi.

At a Glance

Lummav disain, tugev võimekus

Sportlaseid ning seiklejaid on igas suuruses. See on ka põhjus, miks fenix 5 seerias on välja töötatud erinevad mudelid erinevates suurustes, pakkudes nii võimalust leida sobiv kell igale randmele ja igaks treeninguks. Iga versioon pakub omakorda võimalust leida sobiv kellarihm valikutest viimistletud metallist kuni soovitud värviga QuickFit™ kiirkinnitustehnoloogiaga silikoonrihmadeni. Peamine eesmärk on pakkuda võimekat ning kerget spordikella, mis sobiks kõige paremini konkreetse kasutaja esteetiliste ning sportlike huvidega.

Topelt navigatsiooniühendused

Iga fenix 5 seeria kell sisaldab endas nii GPS kui ka GLONASS sattelliitühenduse vastuvõtjaid, et anda täpset asukohateavet ka kõige karmimates tingimustes, kus ainult GPS ühendusest võib väheks jääda. Sealjuures võid olla kindel pikale aku elueale igas kasutusseades (varieerub mudelite vahel, olenevalt seadetest). Ning et saaks täiesti kindlalt igale poole minna, on fenix seeria kellad kuni 100 meetri sügavusele ka veekindlad.

Väljapaistev loetavus jooksu ajal

Erk, kõrge resolutsiooniga, täisvärviline Garmin Chroma Ekraan™ koos LED taustavalgustusega kindlustab ekraani hea loetavuse kõigis olukordades. Seda tänu kasutusel olevale tehnoloogiale, mis suudab samal ajal peegeldada välisvalgust ja edastada pilti kellaekraanile - nüüd on ekraan selgelt loetav ka otsese päikesevalguse käes. Safiirklaasiga versioonidel on lisaks ka kriimukindel safiirklaas ning Wi-Fi® tugi, mis võimaldab kella ühendada otse oma WiFi võrku, et automaatselt sünkroniseerida admed Garmin Connect-iga.

Randmelt pulsi lugemine¹

Otse randmelt pulsi lugemist võimaldab Elevate tehnoloogiaga pulsiandur, nii saad pulsi infot jälgida ka ilma eraldi rinnavööd kandmata. Et anda täpsemat tagasisidet päevaste sammude ning öise une kohta, mõõdab kell ka randmelt pulssi, andes sellega võimalikult täpse kalorikulu. Ühtlasi aitab pulsiandur anda täpset tagasisidet ka treeningute kohta

Leia omale sobiv stiil vahetatavate kellarihmadega

QuickFit seeria valikust leiab nii kvaliteetsest nahast, metallist kui ka silikoonist kellarihmasid, mida on kiire ja kerge vahetada, et sobituda vajaliku stiili või spordialaga. Rihmade vahetamiseks ei ole vaja eraldi tööriistu. Ainult vaheta, vajuta kinni ja mine.

Edasijõudnud võimekuse mõõtmine

Iga fenix 5S spordikell sisaldab endas detailseid treeningfunktsioone, et aidata jälgida oma vormi ja võimekust³. Täiustatud andmed Treeningu Staatuse ja Treeningu Efekti kohta näitavad tehtud treeningu aeroobseid ja anaeroobseid kasusid - sedasi näed tehtud trennide tasuvust ning isegi võrrelda oma tulemusi teiste eakaaslastega. VO2 max hindaja kasutab jooksukiirust, pulssi ja pulsi kõikumist, et hinnata maksimaalset hapniku hulka, mida keha suudab minutis tarbida. Ning ka teistel spordialadel on juures taastumise nõustaja, taastumise taimer ning taastumise kontroll. Lisaks ka võistluse ennustaja, mis pakub välja ideaalse finišeerimise aja toetudes maksimaalsele VO2 näitajale.

Veelgi täpsem jooksu dünaamika

Nüüd saad veelgi täpsemat tagasisidet oma jooksutreeningu kohta. Garmini treeningfunktsioonid annavad kasutajalt täpset füsioloogilist tagasisidet ning ka täpseid andmeid jooksudünaamika kohta¹, mis aitavad arendada nii üldist võimekust kui ka vormi. Seal hulgas:

Võimekuse olukord: Peale 6-20 minutilist jooksu võrdleb fenix 5S sinu reaalajas olukorda keskmise treeningtasemega

Piimhappe lävi: Läbi jooksu tempo ja pulsi analüüsi arvutab fenix 5S punkti, kust alates hakkavad lihased kiiresti väsima.

Kadents - sammude arv minutis

Sammupikkus - mõõdab sinu sammu pikkust reaalajas

Sellest jäi väheks? Ühendades oma kella kokkusobiva rinnavööga, nagu näiteks HRM-Run™, saad fenix 5S kellaga ligipääsu nendele lisaandmetele³:

 • Vertikaalsiire - võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites
 • Vertikaalsiire suhe - erinevus torso vertikaalses liikumises
 • Pinnakontakti aeg - aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites
 • Stressitase: fenix 5S mõõdab pulsi variatsiooni kui seista 3 minutit paigal, et anda hinnanguline stressitase. Selle näitaja skaala on 1 kuni 100; madalam tulemus näitab madalamat stressitaset

Ujumise profiilid, suusatamine, sõudmisalad, golf ja veel enamgi

Lisaks ulatuslikele jooksufunktsioonidele, pakuvad fenix 5 kellad ka laialdast informatsiooni ujumistreeningu, suusatamise, golfi mängimise ja sõudmissportide kohta, seal hulgas ka püsti aerutamine (SUP) ja harilik sõudmine. Ujumisel loeb seade distantsi, kiirust, tõmmete arvu ja veel enam. Suusa/Laua režiim annab tagasisidena kiiruse, distantsi, vertikaalse languse ja automaatse sõitude loendi (koos automaatse pausiga liftijärjekorras seistes) ning veelgi enam otse randmelt. Sõudmisspordialade jaoks mõeldud režiim loeb tõmbeid, tõmbe kiirust ja isegi tõmbe distantsi. Golfi režiimis saab teada distantsid endast eespool, tagapool ning ka green'i sees kõigi radade kohta, mis on Garmin Connect keskkonnast alla laetud - ühtlasi on lisatud statistika jälgimine (fairway'd, löögid jne), Green'i vaade, automaatne löögi tuvastamine ja automaatne mõõtmine.

Navigeeri igal pool ja omal viisil

Iga mudel fenix 5 tooteseeriast võimaldab ulatuslikku navigeerimist ja teekonna jälgimist, et püsida soovitud rajal. Selleks kasutab kell GPS ühendust koos ABC (altimeeter, baromeeter ja kompass) sensoritega. Sisse-ehitatud altimeeter annab kõrgusinfo, et täpselt mõõta tõuse ja languseid samas, kui baromeeter aitab ette näha ilma muutuseid näidates lühiajalisi õhurõhu trende ja muutuseid. 3-teljeline elektrooniline kompass aitab hoida õiget suunda nii liikudes kui ka paigal seistes. Lisaks on kellale sisse ehitatud güroskoop, mis aitab parendada asukoha täpsust (ja aku eluiga) UltraTrac™ režiimis ning termomeeter aitamaks jälgida muutuvaid ilmaolusid.

Tõeliselt palju variante ühenduses püsimiseks

Kõik fenix 5 seeria mudelid toetavad nutiteavitusi, kui on ühendatud kokkusobiva nutiseadme külge. Saa e-kirjade, sõnumite, kõnede ja paljud muud teavitused otse oma randmele - ükskõik, kas oled matkamas, golfiväljakul või lihtsalt töölaua äärest eemal. Samuti toetab kell automaatset treening- ja aktiivsusandmete üleslaadimist Garmin Connect online-keskkonda, sõprade saavutuste jälgimist ja võimalust oma tulemusi sotsiaalmeedias jagada - kõike seda läbi Garmin Connect keskkonna ning Garmin Connect™ mobiilirakenduse.

Lai valik rakendusi ja kellavaateid

Sa saad isikupärastada enda fenix 5S laadides tasuta uusi võimalusi alla otse Connect IQ keskkonnast. Muuda kella sihverplaadi vaateid, lisa uusi andmeväljasid või hangi rakendusi, et näha vajalikku informatsiooni vaid hetkega.

Garmin teeb pidevat koostööd tipptasemel ettevõtete ja arendajatega, et lisada veelgi enam väärtust Sinu fenix multisport kellale. Suured tegijad, nagu Uber, Strava, AccuWeather ning ka paljud teised pakuvad rakendusi ja arendusi võimaldamaks personaalselt sobitada fenix 5S iga kasutaja jaoks paremini kui kunagi varem.

Kanna oma isikupära oma randmel

Võimalus on alla laadida tasuta Garmin Face-It™ sihverplaadi rakendus, et saaks fenix 5S kella isikupärastada enda soovitud pildiga oma nutitelefonist. Ainult lae alla rakendus, vali telefonist sobiv pilt, vali meeldivaim kella stiil ja sea see oma sihverplaadi vaateks. See võib olla nii maaliline vaade viimasest matkast kui ka pilt oma armsast kutsikast, Garminiga saad oma kella isikupärastada nii, et see oleks unikaalne.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

General

Lens Material

glass or sapphire crystal

Bezel Material

stainless steel

Case material fiber-reinforced polymer
QuickFit™ watch bands

yes (20 mm)

Strap material

silicone, suede or steel

Physical size

42 x 42 x 14.5 mm

Physical dimensions 42.0 x 42.0 x 14.5 mm
Weight

With silicone band: 2.4 oz (67.0 g)

Water rating 10 ATM
Battery type Rechargeable lithium-ion
Display type sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)
Display size 1.1” (27.94 mm) diameter
Display resolution 218 x 218 pixels; sunlight-visible, always-on, low power, colourful display
Colour display Yes
Battery life Up to 9 days in smartwatch mode (depending on settings), up to 14 hours in GPS mode, and up to 35 hours in UltraTrac battery saver mode
Memory/history 64 MB; available 54 MB

 

Maps & Memory

Waypoints/favorites/locations 1,000
Track log 200 hours

 

Clock Features

Time/date Time of day (12/24h), calendar (day/date), daily alarm, stop watch, timer, sunrise/sunset alerts
GPS Time Sync Yes
Automatic daylight saving time Yes
Alarm clock Yes
Timer Yes
Stopwatch Yes
Sunrise/sunset times Yes

 

Sensors

GPS Yes
GLONASS Yes
Garmin Elevate™ wrist heart rate monitor Yes
Barometric altimeter Yes
Compass Yes
Gyroscope Yes
Accelerometer Yes
Thermometer Yes

 

Daily Smart Features

Connectivity Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi® with sapphire editions
Connect IQ™ (downloadable watch faces, data fields, widgets and apps) Yes
Smart notifications Yes
Calendar Yes
Weather Yes
Music controls Yes
Face It™ watch face creator Yes
Find my Phone feature Yes
VIRB® remote Yes
Smartphone compatibility iPhone®, Android™, Windows®
Compatible with Garmin Connect™ Mobile Yes
Find My Watch feature Yes

 

Activity Tracking Features

Step counter Yes
Move bar (displays on device after a period of inactivity; walk for a couple of minutes to reset it) Yes
Auto goal (learns your activity level and assigns a daily step goal) Yes
Sleep monitoring (monitors total sleep and periods of movement or restful sleep) Yes
Calories burned Yes
Floors climbed Yes
Distance traveled Yes
Intensity minutes Yes
TrueUp™ Yes
Move IQ™ Yes

 

Training, Planning and Analysis Features

GPS speed and distance Yes
Customisable screen(s) Yes
Advanced workouts Yes
Downloadable training plans Yes
Auto Pause® Yes
Auto scroll Yes
Auto Lap® Yes
Manual lap Yes
Configurable lap alerts Yes
Customizable alerts Yes
Vibration alerts Yes
Audio prompts Yes
Finish time Yes
Virtual Partner Yes
Virtual Racer™ Yes
Training Status (lets you see if you’re training effectively by tracking your training history and fitness level trend.) Yes
V02 max Yes
Training Load (your total training load for the last 7 days calculated from estimated EPOC) Yes
Training Effect (aerobic) Yes
Training Effect (anaerobic) Yes
Course guidance Yes
Activity history on watch Yes
Segments (Live, Garmin) Yes
Customizable activity profiles Yes
Touch and/or button lock Yes
Hot keys Yes
LiveTrack Yes
Group LiveTrack Yes
Fitness Age yes (in app)

 

Heart Rate Features

HR zones Yes
HR alerts Yes
HR calories Yes
% HR max Yes
% HRR Yes
Recovery time Yes
Auto max HR Yes
HRV stress test (measures your heart rate variability while standing still, for 3 minutes, to provide you with an estimated stress level; the scale of this is 1 to 100; low scores indicate lower stress levels) yes (with compatible accessory)
HR strap compatible yes (ANT+® and Bluetooth® Smart)
Records heart rate while swimming yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)
HR Broadcast (broadcasts HR data over ANT+™ to paired devices) Yes

 

Running Features

Preloaded run profiles

Running, Indoor Running, Trail Running

GPS-based distance, time and pace Yes
Running dynamics Yes
Vertical oscillation and ratio (the degree of 'bounce' in your running motion and the cost-benefit ratio with stride length) yes (with compatible accessory)
Ground contact time and balance (shows how much time, in the running motion, your foot is on the ground rather than in flight and lets you check your running symmetry) yes (with compatible accessory)
Stride length (real time) yes (with compatible accessory)
Cadence (provides real-time number of steps per minute) Yes
Physiological measurements Yes
Performance condition (after running 6–20 minutes, compares your real-time condition to your average fitness level) Yes
Lactate threshold (through analysis of your pace and heart rate, estimates the point where your muscles start to rapidly fatigue) yes (with compatible accessory)
Run workouts Yes
Race predictor Yes
Foot pod capable Yes

 

Golfing Features

Yardage to F/M/B (distance to front, middle and back of green) Yes
Yardage to layups/doglegs Yes
Measures shot distance (calculates exact yardage for shots from anywhere on course) Yes
Digital scorecard Yes
Stat tracking (strokes, putts per round, greens and fairways hit and average shot distance) Yes
Garmin AutoShot™ Yes
Green View with manual pin position Yes
Hazards and course targets Yes
TruSwing™ compatible Yes
Round timer/odometer Yes

 

Outdoor Recreation Features

Preloaded outdoor recreation profiles

Hiking, Climbing, Mountain Biking, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing, Indoor Rowing, Jumpmaster, Tactical

Point-to-point navigation Yes
Bread crumb trail in real time Yes
Back to start Yes
TracBack® Yes
UltraTrac™ mode

yes

Elevation profile Yes
Distance to destination Yes
Barometric trend indicator Yes
Storm alert Yes
Trail run auto climb Yes
Vertical speed Yes
Total ascent/descent Yes
Compatible with BaseCamp™ Yes
GPS coordinates Yes
Projected waypoint Yes
Sight 'N Go Yes
Area calculation yes (via Connect IQ™)
Hunt/fish calendar yes (via Connect IQ™)
Sun and moon information yes (via Connect IQ™)
Dual grid coordinates Yes

 

Cycling Features

Preloaded cycling profiles

Biking, Indoor Biking, Mountain Biking

Courses (compete against previous activities) Yes
Bike lap and lap maximum power (with power sensor) Yes
Race an activity Yes
Time/distance alerts (triggers alarm when you reach goal) Yes
Interval training Yes
FTP (Functional Threshold Power) yes (with compatible accessory)
Strava features (Beacon, live segments) Yes
Compatible with Vector™ (power meter) Yes
Power meter compatible (displays power data from compatible third-party ANT+™-enabled power meters) Yes
Compatible with Varia Vision™ (head-mounted display) Yes
Compatible with Varia™ radar (rear-facing radar) Yes
Compatible with Varia™ lights Yes
Speed and cadence sensor support (with sensor)

yes (ANT+® and Bluetooth® Smart sensors)

 

Swimming Features

Preloaded swim profiles

Pool Swimming, Open Water Swimming

Pool swim metrics (lengths, distance, pace, stroke count/rate, calories) Yes
Stroke type detection (freestyle, backstroke, breaststroke, butterfly) Yes
Pool swim workouts Yes
Swim efficiency (SWOLF) Yes
Drill logging Yes
Advanced swim features (time/distance alerts, countdown start, advanced rest timers) Yes
Open-water swim metrics (distance, pace, stroke count/rate, calories) Yes
Heart rate (real-time during rests, interval and sessions stats during rests, and automatic heart rate download post-swim) yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)

 

Additional

Additional
 • Connect IQ app support: Yes (watch faces, data fields, widgets and apps)
 • EXO antenna (GPS/GLONASS): Yes
 • Wi-Fi®: Yes (Sapphire versions only)
 • ANT+®: Yes (all versions)
 • Bluetooth®: Low Energy (all versions)
 • Training Effect 2.0 (measures impact of an activity on your aerobic & anaerobic fitness): Yes
 • Training Load: Yes
 • Training Status: Yes
 • Lactate Threshold: Yes
 • Weather Alerts: Yes
 • UltraTrac: Yes
 • tempe sensor support: Yes
 • TracBack: Yes
 • Ski features: Yes
 • Physiological measurements: Yes
 • SUP/Rowing: Yes
 • Foot pod: Yes (optional)

Garantii 6 kuud

 • fenix 5s safiir musta silikonrihmaga
 • Toitejuhe