Astro 320(Demo)

Tootekood: A320EU-D

299,99€

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga: ~9,11€
Toode laos: Tondi
Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga varasemalt 24.04.2019
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Tegemist on demo tootega, puudub karp

 

Astro on täiuslik kõrgtundlik GPS süsteemiga koera jälgimisseade. See unikaalne süsteem kuvab täpselt sinu koera asukoha isegi siis, kui sa teda ei näe ega kuule. Uuel Astro 320`l on funktsioonid, mida jahimehed on palunud - näiteks suurenenud jälgimisraadius, lihtsustatud kasutajaliides ja parem kaardi tugi.

Koge uuendatud Astro 320-t

Veelgi lihtsam ja mugavam kasutada, uus Astro 320 viib koera jälgimise uuele tasemele. Astro sobib kõikide Garmin DC vastuvõtjatega ja sisaldab endas uusi omadusi nagu kiirem kaardi joonestus, BirdsEye™ satelliidi fotode kuvamine (eraldi tellitav teenus), vibratsiooniga töötavad hoiatused ja 3 teljeline magnet kompass.

Tänu ümberdisainitud antennile on maksimaalne seadmete vaheline kaugus laiendatud umbes 30 protsendi võrra – 14,4 kilomeetrit ideaal tingimustes lagedal alal.

Vastupidav ja veekindel Astro 320 on ehitatud töötama iga ilmaga. Olgu tegu siis tolmu, mustuse, niiskuse või veega, neist ükski ei ole vastane uuele Astro 320-le.

Lihtne üleminek

Astro 320 töötab kõigi eelmiste DC seeria kaelarihmadega (v.a. USA).

!!T5 Töötab nii Astro 320 seadmega kui ka Alpha™ seadmetega!!
Kui koeral on T5 kaelarihm mis on ühendatud Astro 320-ga, siis Alpha 100 käsiseadmega see kaelarihm enam ei ühildu! Ja vastupidi, st. Rihma ei saa kasutada samaaegselt nii Astro 320 kui ka Alpha 100 seadmetega.

T5 jälgimiseks peab Astro 320-l olema vähemalt tarkvara versioon 3.70 või hilisem.

Lisakaardid

MicroSD™ kaardipesa lubab laadida Astro 320`sse City Navigator NT® kaarte ja toetab ka BirdsEye satelliit-foto kaarte ning topograafilisi kaarte. Kaardilt näete, kas koer on näiteks peatunud mõne jõe või ohtliku tee läheduses.
Lisaks toetab Astro 320 Garmin Custom Maps tarkvara, mis muudab paber- ja digitaalsed kaardid sinu seadmele sobivaks.

Jälgi koera kaugelt

T5 saadab iga 5 sekundi tagant koera asukoha sinu seadmesse - nii näete koera hetke asukohta ja jäljelogi, kus ta on viibinud otse kaardil. Mine koera jälgimislehele ja vaata kompassilt, kus suunas sinu koer asetseb ning kas ta hetkel jookseb, istub, või jälitab saaki. Saate heliga teavituse, kui koer on saabunud teatud punkti.

Iga koera asukohta saab näha kaardil ja kasutaja saab valida, et seade suurendaks automaatselt kaarti nii, et kõik koerad oleks alati näha. Lisaks liialt kaugele jäävad koerad, mis ei mahu kaardile, on näidatud ekraani ääres noolekestega nende suunas. Kasutaja saab ise valida, kui kaua seade kuvab koera jäljelogi või lülitada see üldse välja.

Astrol on kõrgtundlik GPS vastuvõtja, mis suudab jälgida koeri ka kõige paksemas metsas. Seade suudab jälgida kuni 10-t koera korraga kuni 14 kilomeetri raadiuses (sõltub maastikust). Mida vähem takistusi rihma ja seadme vahel, seda suurem on jälgimisraadius.

Loenda saaki

Kui olete saagini jõudnud, märgi selle asukoht Astro’s Covey Counter™-ga, spetsiaalne asukohapunkt, mis näitab saagi asukohta, leidmise kuupäeva ja kõrgust merepinnast ning ka tabatud saagi arvu. Astro lubab salvestada ka muid tähtsaid kohti nagu “Truck” (auto asukoht) ja “Lodge” (peavari, kodu, telkimiskoht). Samuti on võimalik salvestada asukohad
loomasöödale ja muudele jahiga seotud kohtadele.

Garantii 6 kuud 

  • Astro 320 käsi seade