nüMaps Garantii


nüMaps Guarantee™`ga saad endale kõige uuemad olemasolevad kaardid ja navigeerid stressivabalt. Lihtsalt registreeri oma uus Garmin või Zümo seade myGarmin lehel 90 päeva jooksul pärast seadme esmakordset kasutamist ning sul on võimalus vaadata, kas sinu seadmele on uus kaart saadaval.

nüMaps Guarantee programm algas 15 oktoober 2008. Kui sa kasutasid oma uut Garmin Nüvi või Zümo seadet esimest korda 17.ndal augustil 2010.a. või pärast seda, on sul õigus saada tasuta kaardiuuendust (kui uus kaartdiuuendus on ilmunud) 90 päeva jooksul pärast esmast seadme kasutamist.

Registreerimis juhendi ja kaardiuuendamise juhendi leiat siit: Toote registreerimisjuhend

Garantii kehtib ühele Garmin Nüvi või Zümo seadmele. Ei laiene teistele isikutele või seadmetele. Tasuta kaardiuuendusele on õigus ainult juhul, kui (I) registreerid oma Nüvi või Zümo seadme internetilehel http://my.garmin.com 90 päeva jooksul pärast seadme esmakordset kasutamist (lukustamist satelliit signaalidele) ja (II) kui uuem kaardi versioon oli saadaval või ilmub müügile Garmini kodulehel 90 päeva jooksul pärast seadme esmakordset kasutamist (lukustamist satelliit signaalidele). Sul ei ole õigus saada tasuta kaardiuuendust juhul, kui registreerid oma Garmin Nüvi või Zümo seadme telefonitsi või rohkem kui 90 päeva möödudes seadme esmakordsest kasutamisest (lukustamist satelliit signaalidele). Iga seadme kohta on võimalik saada üks kaardi uuendus.