/>

Tasuta tarne pakiautomaati alates 59€

Poe navigeerimine

Sulge

Käsi GPS eTrex Touch 35

Tootekood: 010-01325-12

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

 

eTrex Touch 35 on uus peresõbralik käsi-GPS harrastajale või mägimatkajale;, ideaalne kaaslane kõigile, kellele meeldib vabas õhus liikuda.

eTrex on maailma kõige populaarsem ja edukam käsi-GPS sari olnud viimased 15 aastat. eTrex Touch 35 on uusim liige ning on lihtsam ja mugavam kasutada, kui varasemad mudelid. Kaasas eelinstallitud TopoActive Euroopa kaart ja optimeeritud profiilid erinevateks huvitegevusteks, eelsavlestatud kuni 250,000 geopeituse aaret. Bluetooth tugi võimaldab näha teavitusi otse oma seadmel, ilma et peaks nutitelefoni kotist välja võtma ning püsida liikvel. Et kasutamine oleks veelgi lihtsam, on komplektis kaasas jalgratta leistangi kinnitus. Mine välja ja naudi värkset õhku koos perega! eTrex juhatab sind igal sammul.

Garmini pere navigaator, mida on lihtne ja lõbus kasutada, puutetundlik värviline ekraan, altimeeter ja eelsalvestatud TopoActive Euroopa kaart

 • Optimeeritud mitmeks tegevuseks - lihtsalt vali ja mine!
 • Eelsalvestatud Garmin TopoActive Euroopa kaart
 • Jalgratta leistangi kinnitus
 • 2.6 '' värviline mahutundlik puute-ekraan
 • Baromeetriline altimeeter ja 3-teljeline magnet kompass
 • Lae alla teekondi ja radasid, mida avastada
 • Paberivaba geopeituse tugi koos 250 tuhande eelsalvestatud aardega
 • ANT + sensorite tugi ja nutitelefoni teavitused.

Leia oma tee lihtsalt

eTrex Touch töötab nagu-auto navigatsioonisüsteem, kuid kasutab kaarte ja funktsioone mõeldud jalgrattasõiduks ja matkamiseks. Olgu sul plaanis konkreetne sihtkoht või tahad lihtsalt salvestada oma seiklusi ning jagada neid hiljem teistega - eTrex Touch tagab vabaduse minna enesekindlalt avastama. Saad isegi alla laadida teiste kaustajate tegevusi läbi Garmin Connecti ja Garmin Adventuresi ning jagada ka enda seiklust teistega.

Mugav ja lihtne menüü ning puuteekraan muudavad seadme kergesti kasutavaks ka lastele. Lihtsalt puuduta ekraani ja mine kuhu iganes jalad sind viivad! Tegevus profiilid võimaldavad sul kiirelt valida tegevuse ning näha kohandatud seadistusi ning andmeväljasid nagu matkamine, jalgrattasõit ja geopeitus - seega kõik mida sa vajad seadme ekraanil. Võid rahus keskenduda tegevustele vabas õhus ja nautida seltskonda - teades et sa oled heades kätes.

Sõiduks valmis

eTrex Touch omab kõike, mida vaja, et nautida just sulle meelidvat tegevust. Lihtsalt võta seade pakendist välja, lisa patareid ja oled valmis seiklema.

Komplekti kuuluva jalgratta leistangi kinnitusega on eTrex Touch eriti ahvatlev rattamatkaks ja sellega kaasnevaks.

Seade tuleb eelsalvestatud Garmin TopoActive Euroopa kaardiga (46 riiki) - lihtsalt lülita seade sisse, oota ära GPS ühendus ja oled valmis navigeerimiseks. Ja kaardi uuendamine on tasuta läbi Garmin Express programmi. Suur 8GB sisemälu ja microSD pesa tagavad, et sul on piisavalt ruumi täiendavateks kaartideks, olgu need siis matka või merekaardid.

Naudi geopeituse võlusid

Koge GPS aardejahti, mida nimetatakse geopeituseks. Koos eTrex Touchiga on geopeitus kõigile mugav, paberivaba aarde vihjed, reitingud ja logid salvestatakse otse seadmes - ei ole vaja midagi printida.

eTrex Touch 35'l on elektrooniline kompass, mis näitab suunda sihtpunktini isegi kui seisad paigal - eriti kasulik lühikeste pauside ajal.

Algajatele on eTrex Touch'i salvestatud 250,000 geopeituse aaret, sobilik neile, kes on uued geopeituse maailmas. Kõik geopeituse info on pärit geocaching.com, maailma suurimast geopeituse keskkonnast.

Seikle ning jaga seda teistega

Ei ole kindlat teekonda mõttes? Otsi sobiv seiklus/teekond Garmin Connect või Garmin Adventures keskkonnast ning vaata marsruute ja geopeitusi, mida teised on lõpetanud. Lae need lihtsalt eTrex Touch'i ja oled valmis oma järgmiseks seikluseks. Võid luua ja kohandada täiesti uue teekonna ning selle oma seadmesse laadida.

Soovid salvestada ja uuesti läbi elada oma hiljutise seikluse? eTrex Touch salvestab selle, kus oled käinud ning hiljem saad oma marsruudid Garmin Connect või Garmin Adventuresi üles laadida ja neid alati uuesti alla laadida ning läbi teha. Garmin Connect ja Garmin Adventures on tasuta ja võimaldavad sul jagada oma seiklusi sõprade ja perega.

Töökindel eTrex kvaliteet

eTrex Touch on uusim toode kuulsas eTrex käsi-GPS seerias. Need tooted on edukalt kasutusel kogu maailmas, külmal põhjapoolusel, kuumas Aafrika kõrbes ning niisketes Lõuna-Ameerika džunglites. eTrex mudelid on töökindlad igasugustes tingimuses ning eTrex Touch pakub sama sitkust ja vastupidavust, mis tema eelkäijad.

eTrex Touch toetab GPS ja GLONASS'i, mis annab sulle kahe süsteemi võimalused ning tagab kiirema GPS signaali leidmise ja parema täpsuse keerulistes keskkondades. Luba eTrex'l teha kogu raske töö sinu eest  - lihtsalt kontrolli oma asukohta ja järgi juhiseid. eTrex 35'l on ka ka baromeetriline altimeeter, mis tagab ohutuma navigeermise mägistes keskkondades ja täpsed kõrgusandmed.

Seade on täielikult ilmastikukindel, mille tagab seadme IPX7 niiskuskindlus ning kriimustuskindel ekraan. Pikk kuni 16 tunnine tööaeg koos standardsete AA patareidega tagab paindlikuse, kui oled liikvel.

eTrex Touch'l on ka kõik klassikalise eTrex`i funktsioonid nagu jahipidamine ja kalapüügi info, päikese ja kuu kalender, päikesetõusu ja päikeseloojangu andmed ja palju muud.

Kompaktne ja mitmekülgne kaaslane

Väike seade mahub kergesti taskusse või leistangile. Samas on ta loodud piisavalt suureks, et ka lapsed saavad kasutamisega kergesti hakkama. Kasutades Garmin käsi-GPS seadmetele omast seadme tagaküljel olevat kinnitamise süsteemi saab eTrex Touch paigaldada pea kõikjale alustades paatidest, autodest, seljakottidest jne.

Püsi ühenduses

Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connect keskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

Tänu Bluetooth võimalustele, võimaldab eTrex Touch 35's saata sinu jäljelogi Garmin Connect lehele ilma arvuti abita. Ta on võimeline saatma andmeid läbi Garmin Connect ™ Mobiili rakenduse sinu nutitelefonis.

Lisaks kuulub Connect funktsioonide hulka reaalajas jälgimine, mis võimaldab sinu sõpradel ja fännidel jälgida su asukohta reaalajas. Sul on vaja vaid telefon siduda kogu oma retke ajaks eTrex Touch 35-ga ning kasutada rakenduses LiveTrack funktsiooni. Võid jagada oma seiklusi ka sotsiaalsmeedia saitidel, saates uuendused läbi Garmin Connect Mobiili rakenduse.

Lisaks on võimalik eTrex Touch 35'e kasutada Garmin Virb kaamerate puldina.


Garmin TopoActive Europe coverage 46 countries: Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Kosovo, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Poland, Romania, Russia / Kaliningrad, Serbia, Slovakia, Slovenia, Turkey, Ukraine, Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Iceland, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Portugal, San Marino, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Vatican City.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 5.8 x 10.2 x 3.3 cm
Ekraani mõõtmed 3.6 x 5.5 cm
Ekraani resolutsioon 160 x 240 pikslit
Ekraani tüüp 2.6" 65K colour TFT
Puuteekraan Jah
Kaal 159 g koos patareidega
Aku 2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus Kuni 16 tundi
Veekindlus IPX7 (30min/1m)
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Arvuti liides miniUSB
Kaamera Ei
Elektrooniline magnet kompass Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) Jah
Eestikeelne menüü Jah

 

Kaart & Mälu

Baaskaart Jah
Eelsalvestatud kaardid Jah (TopoActive Europe)
Kaartide lisamise võimalus Jah
Sisseehitatud mälu 8 GB
Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD™
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 4000
Teekondi 200
Jälje logi 10000 punkti, 200 salvestatavat jälge

 

Matka funktsioonid

Teekonna juhatamine Jah (koos sobivate kaartidega)
Geopeituse sõbralik Jah
Custom maps tugi Jah
Päikese ja kuu info Jah
Loodete tabel Jah (koos Bluechart kaartidega)
Pindala mõõtmine Jah
Pildivaatleja Jah

 

Garmin Connect™

Garmin Connect™ tugi Jah

 

Lisaks

Lisaks

Smart Teavitused: Jah (Bluetooth 4.0)

Live Tracking tugi: Jah (koos Garmin Connect™ Mobile) (Bluetooth 4.0)

 • eTrex® Touch 35
 • Eelsalvestatud maailma baaskaart
 • Garmin TopoActive Europe  
 • Jalgratta hoidik    
 • USB arvutijuhe
Laadin tooteid, palun oota...  
Laadin tooteid, palun oota...  

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge