Euroopa nüMaps Lifetime

Garmini auto gps seadmele, millel on tehases eelsalvestatud kaart, on võimalik laadida eluaegset kaardiuuendust ehk nüMaps Lifetime litsentsi(uuematel seadmetel juba tehase poolt aktiveeritud - LM).


Mida see siis tähendab?

Kui sul on näiteks eelsalvestatud Euroopa kaardiga auto GPS seade, mille kaart on juba vana ja soovid seda uuendada, siis üks võimalustest on soetada seadmele eluaegne kaardiuuendus. Seda saab osta siit Euroopa nüMaps Lifetime™

Selle raames on sul võimalik oma konkreetsele Garmin GPS seadmele saada uuendusi kuni 3 korda aastas nii kaua, kuni sul seade kestab. Uuendusi saad laadida otse tootja kodulehelt ja pole vajadust kuskile kohale sõita. Ostad ainult interneti teel või kohapealt eluaegse kaardiuuenduse kupongi/koodi, aktiveerid ja saadki juba alla laadima minna.


Maksad korra - uuendad terve elu

See ühekordne ost annab sul ligipääsu kõige uuemale kaardiinfole tänavate, teede, huvipunktide jne. kohta kohe, kui uued kaardid on saadaval. Seejärel saad uued andmed netist allalaadida oma Garmin seadmesse kuni neli korda aastas oma Garmin seadme eluea jooksul.(Kui seadme kaarti ei uuendata 24 kuu jooksul, kaotab Eluaegne litsents kehitvuse.)


Kuidas see töötab?

Eluaegse kaardiuuenduse kasutamiseks on sul vaja ühilduvat Garmin seadet, arvutit ja USB arvutijuhet. Kuutasusi ja muid hoolduskulusid ei kaasne; maksad ainult korra. Kui soovid oma seadme kaarte uuendada, ühenda seade arvutiga ja logi sisse myGarmin keskkonda, kus on juba kõige uuemad kaardid valmis laadimiseks seadmesse. Uusi kaardi andmeid kogutakse pidevalt ja need on saadaval sinu jaoks kuni neli korda aastas.


Allalaadimine:

Kaardiuuenduste allalaadimine võtab vastavalt interneti ühenduse kiirusele ligi 3 - 5 tundi. Palun
varuge kannatust!

Lae Garmin Express siit!


Tingimused ja piirangud:

Ostes nüMaps Lifetime litsentsi ehk eluaegse kaardiuuenduse (müüakse eraldiseisvalt või on litsents kaasas GPS seadmega), saad kaardiuuendusi kohe, kui need on avaldatud ja saadaval Garmini poolt. Kaardiuuendused on saadaval seadmele tema "eluea" jooksul või seni, kuni Garmin saab kolmanda osapoole käest uusimat kaardiinfot. Seadme "eluiga" tähendab perioodi, kui seadmel on piisavalt mälumahtu ning riistvaralised näitajad on sobilikud või seade ei vaja suuremat remonti, et see suudaks töötada kõige uuemate kaartidega. Kui seadme kaarti ei uuendata kordagi 24 kuu jooksul siis loetakse seadme "eluiga" lõppenuks ning kaartide uuendusi ei ole võimalik enam alla laadida. Kui pole teisiti määratud siis uuendused, mida eluaegne kaardiuuenduse litsents võimaldab kehtivad samale geograafilisele alale, mis on ostuhetkest seadmesse paigaldatud. Kolmanda osapoole sisutootjad võivad muutuda. Teatud juhtudel ei pruugi sinu Garmin seadmel olla piisavalt mälumahtu, et kaardiuuendusi paigaldada. Sellisel juhul tuleb valida piiratud kattuvusega kaart või soetada juurde seadmele microSD™/SD™ mälukaart, juhul kui seadmel on mälukaardi paigaldamise võimalus. Peale mälukaardi soetamist tuleks kaart või piiratud kattuvusega kaart mälukaardile paigaldada ning seejärel mälukaart seadmesse sisestada. Kui piiratud kattuvusega kaardi laadimine seadmesse või mälukaardile ei anna tulemust ning seadmel on ikkagi mälumahtu vähe siis loeb Garmin seadme "eluea" lõppenuks. Garmin võib lõpetada sinu nüMaps Lifetime litsentsi igal ajal, kui rikutakse siin välja toodud tingimusi või litsentsi. Sinu nüMaps Lifetime eluaegse kaardiuuenduse litsentsi ei ole võimalik tõsta üle teisele Garmin seadmele.