Garmin lisa Chirp

Garmin Chirp

Tootekood: 010-11092-20

22,00€ *

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail või telefoni number. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

chirp on ainulaadne juhtmevaba nö raadiomajaks spetsiaalselt loodud väli geopeituse seiklusteks. Taskukohane, vastupidav ja veekindel chirp on programmeeritav ja ühendatav kõikide juhtmevaba andmevahetust omavate Garmin käsi GPS seadmetega. chirp salvestab vihjeid, multiaarde koordinaate, loendab külastajaid ja saadab kinnituse, kui aare on lähedal. chirp on parooliga kaitstud ja selle patarei peab vastu kuni 1 aasta.

Saa ja salvesta vihjeid

chirp avastamisleht
(Oregon seadmel)

Reisikompuutri leht näitamas chirp avastamist armatuurlaual
(Oregon seadmel)

chirp on programmeeritav kõikide ühilduvate juhtmevaba andmevahetust omavate Garmin käsi GPS seadmete poolt salvestamaks geopeituse vihjeid ja muud infot. Kui teised seiklejad jõuavad sinu aarde lähedusse, teavitatakse neid lähedalolevast aardest ja neil on tagatud ligipääs aarde vihjetele, mis oled ise chirp`i laadinud. Kui naased chirp`i juurde, saad teada, kui palju külastajaid on sinu aardel olnud.

 

Multiaarde seadistamine

Tänu chirp`ile on multiaarde seadistamine ja hooldus lihtsam, kui kunagi varem. Kasutades oma ühilduvat Garmin käsi GPS seadet, saadab chirp automaatselt programmi koordinaadid nii, et aarete otsijad saavad leida igat osa sinu multiaardest. Või kui otsid ise multiaaret, siis chirp laseb sul allalaadida koordinaadid. Pole mingit vajadust käsitsi sisestada mitmeid keerulisi koordinaate - lihtsalt teha valik gps seadme pealt ja oledki valmis suunduma järgmisse etappi.

Loodud peituseks - loodud kestma

chirp on loodud geopeituse fännidele, seega peab ta vastu ka karmidele välistingimustele. Lisaks on chirp parooliga kaitstud nii, et ainult sina saad teda programmeerida. chirp patarei peab vastu kuni 1 aasta ja selle vahetamine on imelihtne. chirp on aardele sobiliku suurusega, vastupidav ja veekindel.

Ulatus: kuni 10 meetrit

Parooliga kaitstud: jah

Soovitused:

    * Ära paiguta chirp`i metallist karbi sisse.
    * Ära mata chirp`i.
    * Ära pane chirpi vette.
    * Ühilduv Garmin seade peaks chirp`i tuvastama 10m raadiuses. Maksimaalse raadiuse saavutamiseks peaks chirp`il olema vaba vaateväli igas suunas.

  • chirp
  • CR2032 liitium patarei
  • Väike kleepiv alusplaat
Soodushind
eTrex 32x

eTrex 32x

245,99€ / 269,00€

Soodushind
GPSMAP 64sx

GPSMAP 64sx

346,99€ / 379,00€

Soodushind
GPSMAP 66s

GPSMAP 66s

379,99€ / 399,99€

Soodushind
GPSMAP 66st

GPSMAP 66st

429,99€ / 449,99€

Soodushind
Alpha 100

Alpha 100

599,00€ / 649,99€