Käsi GPS GPSMAP 276CX

Tootekood: 010-01607-01

649,99€ / 699,99€

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga: ~21,26€
Toode kohal: Tondi
Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga varasemalt 24.09.2019
Valin mudeli
GPSMAP 276CX

649,99€ / 699,99€

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga: ~21,26€
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Legendaarne kõigi maastike navigaator on tagasi

 • Välja arendatud mitmekülgsest GPSMAP 276C seadmest - võimaldab samasugust suurepärast kohandamisvõimalust
 • Lisatud veelgi rohkem sensoreid - GPS+GLONASS, altimeeter ja 3D kompass
 • Suur 5-tollise diagonaaliga WVGA ekraan, mis on kergesti loetav ka päikesevalguse käes
 • Eeskujulik navigeerimine - nüvi reziim, TTS hääljuhtimine, kurvilised teed jne
 • Ühendatav läbi Bluetooth®, ANT+® ja WiFi® - et püsida alati ühenduses
 • Eelsalvestatud Euroopa meelelahutuskaart koos 1-aastase tasuta BirdsEye Sattelite tellimusega
 • Veelgi rohkem kaardistusvõimalusi - seal hulgas BlueChart® g2 ja TOPO kaartide tugi

At a Glance

Kui soovid kogeda Garmini navigeerimist, siis GPSMAP 276Cx on ideaalne toode just Sinule. See navigaator sisaldab endas täpset navigeerimist nii maastikul kui ka vee peale - ükskõik, kuhu sellega minna otsustad. Uus 276Cx lisab suure hulga väärtuslikke navigeerimisomadusi ilma oma eelkäija GPSMAP 276 võimalusi piiramata. Suure 5-tollise ekraani, täiustatud GPS+GLONASS sensorite, baromeetrilise altimeetri ning 3-teljelise kompassiga, ulatuslike veekindlus- ja väliomadustega ning suurepärase kaarditoega uus GPSMAP 276Cx on järjekordne edumeelne järeltulija juba legendaarses tooteseerias.

Tõeline 276 kogemus

Täiesti uus GPSMAP 276Cx on välja arendatud legendaarsest GPSMAP 276C seadmest, mis on kuulsust kogunud kui kõige mitmekülgsem ja võimsam Garmini poolt toodetud navigaator. Et garanteerida tõelist 276 kogemust, jättis Garmin enamuse kasutajaliidesest samaks - isegi klaviatuur on täpselt sama, mis eelkäijalgi. 276 austajad saavad kogeda oma uue navigaatoriga laialdasi kohandamisvõimalusi ning kindlasti saavad olla õnnelikud kõigi uute omaduste üle, mis on lisatud klassikalisele 276 seadmele.

Täiustatud sensorite tehnoloogia

GPSMAP 276Cx on läbinud ulatusliku uuenduskuuri ka sensorite tehnoloogia poole pealt. Seade kasutab nii GPS kui ka GLONASS süsteeme paremaks ning täpsemaks positsioneerimiseks ka rasketes tingimustes; et saada paremat ühendust sattelliitidega sõiduki sees kasutades, tasub juurde hankida väline lisaantenn (ei sisaldu komplektis), mis ühendub seadme sisseehitatud MCX pesa kaudu. Et olla olukorrast veelgi teadlikum, on seadmele lisatud juurde baromeetriline altimeeter sujuva kõrgusinfo edastamiseks ning elektrooniline ruumiline kompass võimaldamaks täpset teavet igas olukorras - ka paigal seistes.

Välitingimusteks optimeeritud kasutajaliides

Me teame, kui kriitilise tähtsusega on optimaalne ekraani nähtavus navigeerimise ajal - seetõttu olemegi loonud uue GPSMAP 276Cx seadme suure 5-tollise välitingimustes loetava rikkaliku värvitoega ekraaniga. Kõik selleks, et edastada kasutajale parimat kaardipilti. Tänu suurepärasele vaatenurgale on ekraan selgesti loetav erinevatest suundadest. Seega olles paigutatud salongi, võimaldab hästiloetava ekraani ja nuppudega juhtimise kombinatsioon opereerida seadet ohutult ja mugavalt ka raputavates keskkondades nagu näiteks paadis või maastikuautos.

Tugev ja vastupidav

Olles ehitatud Garmini kõrgete standardite järgi, suudab see seade ennast tõestada peaaegu igas olukorras. Seade on väga vastupidav ning veekindlus vastab IPX7* rahvusvahelisele standardile tänu põhjalikult testitud vastupidavale kinnitussüsteemile. Tänu rohkem, kui 4-aastasele kogemusele Montana®-ga töötamisel, suudame pakkuda vastupidavaid kinnitusi peaaegu igale sõidukile või alusele. Et pakkuda veelgi rohkem vabadust, tegime seadme veel paindlikumaks olukordades, mis puudutab elektritoidet - võimalus on ühendada seade maa- või veesõiduki elektrisüsteemiga pideva toite eesmärgil või kasutada NiMH akupakki (kuni 17 tundi aku kestvus) või hoopis kasutada kolme AA patareid (kuni 9 tundi aku kestvus).

At a Glance

Rohkem kaardistust suurema mälumahuga

Peaaegu igale poole, kuhu soovid minna, on GPSMAP 276Cx seadmel olemas sobiv kaart, et juhatada Sind sihtpunkti. Seade tuleb 8GB sisemäluga, olles varustatud maailma baaskaardi, Euroopa meelelahutusliku kaardiga ning sisaldab endas ka 1-aastast tasuta BirdsEye Sattellite Imagery tellimust. See toetab ka laia kaardivalikut, nagu BlueChart® g2 HD marine charts, Garmin TOPO ja TOPO PRO kaarid, City Navigator® NT, Garmin Custom Maps ja BirdsEye Select raster kaardid. MicroSD mälukaardiga on võimalik mälu laiendada, et lisada seadmele täiendavaid kaarte.

Rohkem Navigeerimist

Koos asjakohaste kaartidega on võimalik GPSMAP 276Cx seadmele lisada navigatsiooniomadusi, nagu näiteks laialt tuntud nüvi™ reziim tänavatel kasutamiseks või kurviliste teed (Curvy Road) režiim mootorratturite jaoks, mis tõstab esile väiksemad ning lõbusamad teed, mida võiks sõita. Üheskoos TOPO PRO kaartidega, saab seadmes valida paljude erinevate meelelahutuslike marsruutide vahel. Valida on võimalik sobivate tee tüüpide järgi igaks tegevuseks või vastavalt kasutatavale sõidukile. Ning inimestele, kes eelistavad väiksematel radadel navigeerimist, uus 267Cx võimaldab neile spetsiaalset väikestel radadel navigeerimise funktsiooni.

Täiustatud ühendamise võimalused

Uus GPSMAP 276Cx sisaldab endas lisaks ka valikut professionaalseid ühendamisvõimalusi. 276Cx seadme saab ühendada Bluetooth peakomplektiga, et suunata hääljuhised oma kiivrisse. Või kui oled oma nutitelefoni** ära ühendanud, saad vastu võtta Active Weather*** teateid, mis varustavad Sind ilmaennustuste ja animeeritud ilma radari (Weather Radar) vaatega kaardiekraanil, SMS või sotsiaalmeedia nutiteavitustega või LiveTrack rakendusega, mis võimaldab jagada oma täpset asukohta pere ning sõpradega. Seadet saab ka juhtmevabalt ühendada läbi ANT+ ühenduse erinevate sensoritega nagu näiteks tempe™ välistemperatuuri mõõtmiseks või kasutada läbi WiFi saamaks üle-õhu uuendusi ja Garmin Connect™ andmebaasiga sünkroonimiseks.

* Vaata veekindluset
** Kui on ühendatud sobiva nutitelefoniga
*** Active Weather on saadaval Suurbritannias, Iirimaal, Portugalis, Hispaanias, Prantsusmaal, Saksamaal, Belgias, Hollandis, Luksemburgis, Šveitsis, Taanis, Norras, Rootsis, Soomes, Austrias ja Sloveenias koos osalise kaetusega Põhja-Itaaliast.
Wi-Fi on Wi-Fi Alliance poolt registreeritud kaubamärk. Bluetooth® märk ja logosid omab Bluetooth SIG, Inc. ning nende märkida  igasugune kasutamine Garmini poolt toimub litsentsi all.

Physical & Performance

Physical dimensions191.5 x 94.5 x 44.0 mm
Display size, WxH127.0 mm (5.0") diagonal
Display resolution, WxH800 x 480 pixels
Display typeBright, sunlight readable WVGA display
Weight450 g with included rechargeable pack; 415 g with AA batteries (not included)
BatteryRechargeable lithium-ion (included) or 3 AA batteries (not included); NiMH or Lithium recommended
Battery lifeUp to 16 hours (lithium-ion); up to 8 hours (AA batteries)
Water ratingIPX7
Interfacehigh-speed USB and NMEA 0183 compatible
Camera

No

Barometric altimeterY
Electronic compassYes (tilt-compensated 3-axis)
Unit-to-unit transfer (shares data wirelessly with similar units)Y


Maps & Memory

BasemapY
Preloaded maps

Preloaded Recreational Map of Europe & BirdsEye Satellite Imagery download

Ability to add mapsY
Built-in memory7 GB (3.5 GB available to use)
Accepts data cardsmicroSD card (not included)
Custom POIs (ability to add additional points of interest)Y
Waypoints/favorites/locations10000
Routes250
Track log20,000 points, 250 saved tracks


Outdoor Features

Automatic routing (turn by turn routing on roads)Yes (with optional mapping for detailed roads)
Custom maps compatibleY
Hunt/fish calendarY
Sun and moon informationY
Tide tablesYes (with optional Bluechart)


Garmin Connect™

Garmin Connect™ compatible (online community where you analyze, categorize and share data)Y


Additional

Additional
 • Maximum number of Map segments: 15,000
 • Wi-Fi: Yes
 • ANT+: Yes
 • Bluetooth: Yes
 • Active weather: Yes
 • GPSMAP 276Cx
 • 1 aastane BirdsEye Satellite Imagery litsents (BaseCamp)
 • Merehoidik toitejuhtmega
 • Liitium-ioon aku
 • USB kaabel
 • Seinalaadija 220v