Merekaart G2 HD Vision Põhja Euroopa VEU721L

Põhja Euroopa G2 HD Vision VEU721L

Tootekood: 010-C1155-00

399,99€ *

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga: ~12,15€
Toode kohal: Tondi
*Kaup kätte kiirkulleriga 03.07, pakiautomaadist varasemalt 04.07
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail või telefoni number. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Detailsed Põhjamaade avamere ja ranniku kaardid sealhulgas: Norra, Rootsi, Soome ja Taani. Kattuvus: Svalbard; Põhjameri; Läänemeri; Skagerrak ja Kattegat väinad; Bothnia, Soome ja Riia laht; Venemaa, Eesti (lisaks ka Peipsi järv ja Emajõgi), Läti, Leedu, Poola, Saksa, Hollandi ja Belgia rannikud. Katab ka Soome sisemaa veeteed.

Komplektis microSD/SD mälukaart. Sobib G2 HD Vision merekaarte toetavatele seadmetele. Lisaks muudele andmetele, sisaldab lisaks: looded, hoovused, mere POI`d, IALA sümbolid, kaardi 3d vaade, kalastus kaardid, “Safety Depth” seadistus võimaldavatel seadmetel. Sisaldab automaatset teekonna moodustamist ühilduvatel seadmetel.

Teadmiseks: Mälukaartidele eelsalvestatud kaarte ei saa kopeerida ega vaadata arvutis. Mälukaardile ei tohi lisada muid kaarte. Kaardi kustumise korral ei saa seda enam taastada. Kahjustatud kaarti tagasi ei osteta ega kompenseerita. Samuti ei saa antud kaarte uuendada. Kui soovid oma mälukaardil olevaid kaarte uuendada, tuleb osta uus kaart täishinnaga.