Garmin kellade sobivus ja hooldus

Kõik Garmin kantavad kellad on mõeldud inimestele, kes on aktiivse elustiiliga ja kellad on ehitatud silmas pidades  usaldusväärsust, mugavust ja head välimust. Et võtta oma kellast maksimum, järgi siinseid nõuandeid kella mugavaks kandmiseks ja õigeks hooldamiseks


Kella kandmine

On oluline, et sa kannad oma Garmin kella või lisaseadet viisil, mis ei ole liiga lõtv ega liiga pingul. Kui sul on tekkinud ebamugavustunne või hõõrdumine, proovi rihma pingutamist või lõdvendamist. Mõned Garmin kellad tulevad varustatud randmel põhineva pulsilugemis anduriga. Võib juhtuda, et sul tuleb rihm ühe augu võrra pingutada treeningu ajal tagamaks korraliku kontakti kella ja randme vahel. Pärast treeningu lõppu lase taas rihma järgi ühe augu võrra, et oleks kella mugavam kanda.  Vesi ja higi võivad põhjustada ärritust. Veendu, et käekell ja nahk on kuiv, kui oled lõpetanud oma treeningu.


Kella hooldamine

Kella on tähtis regulaarselt eemaldada käe pealt ja pesta korralikult sooja veega, et puhastada kogunenud mustus ja seebijäägid. Väldi seepe või puhastusvahendeid, mis võivad ärritada nahka ja kahjustada kella.

Materjalid nagu roostevaba teras ja termoplastilisest polüuretaanist (TPU) on kasutatud Garmini kelladel juba aastaid ja meie katsetamine ja ajalugu on näidanud, et need materjalid sobivad nahaga. Muid materjale, nagu silikoon, on samuti näidanud, et sobivad nahaga. Kui järgid neid lihtsaid nõuandeid, kestab sinu seade nii, nagu ta on disainitud.