Aktiivsusmonitor Garmin vivosmart hall suur (EOL)

Aktiivsusmonitor vívosmart

Tootekood: 010-01317-15

149,00€ *

* Hind püsikliendile.Kehtib kliendikaardi lisamisel ostukorvi. Kui juba oled kliendikaardi omanik, sisesta oma kaardi nr. ostukorvis.
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail või telefoni number. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Aktiivsusmonitor koos nutitelefoni teavitustega

 • Näitab samme, kalorikulu, läbitud vahemaad ja kellaaega
 • Värinmärguanded kõnede, sõnumite ja e-kirjade kohta nutitelefonis
 • Lihtne puutetundlik kasutajaliides
 • Mitteaktiivsuse märguanne tuletab meelde, et aeg on end liigutada
 • Automaatsed eesmärgid hoiavad sind motiveerituna

Puuduta, et näha andmeid

Vivosmart omab kaunist, nähtamatut ekraani, mis ärkab ellu, kui saad teavituse või sa puudutad ekraani. OLED ekraan kumab läbi rihma, et kuvada sinu sammud, läbitud vahemaa, põletatud kalorid, kellaajad ja palju muud.
vivosmart sünkroniseerib automaatselt oma andmed Garmin Connect ™ keskkonda, kui kasutad tasuta rakendust ühilduva Bluetooth ® seadmega. Võid kasutada ka Garmin Connecti arvutist andmete laadimiseks.

Nutitelefoni teavitused

Ole aktiivne ja püsi ühenduses vivosmart kellaga. Iga kord, kui saad sõnumi, e-kirja või keegi helistab sinu ühilduvale Bluetooth-nutiseadmele, vivosmart väriseb õrnalt ja kuvab automaatselt vastavat teavet. Lihtsalt puuduta ja libista sõrmega üle ekraani, et rohkem lugeda.

Kuvab aega ja "Aeg liigutamiseks".

Uuringud näitavad, pikaajalised seisakud nagu istumine laua taga, vähendab keha võimet toota rasva põletavaid ensüüme. Võid seda probleemi vältida, tehes sagedasi lühikesi jalutuskäike päeva jooksul. Ja kui sa peaksid kaotama ajataju ja unustama ennast liigutada, annab vivosmart sellest märku. vivosmart vibreerib õrnalt iga 1 tunni järel, mil oled kohapeal istunud. Lihtsalt kõnni paar minutit ja kell lõpetab vibreerimise.

Alati töös

vivosmart jägib sinu edusamme 24/7 ning see töötab 7 päeva ilma akusid laadimata. Määra öö-reziim, kui sa magama lähed ja vivosmart jälgib sinu und. Garmin Connect keskkonnas näed kogu magamise logi, millal sa voodis rahutult liigutasid ja millal magasid rahulikult. vivosmart fitness-kell on veekindel², võid rahulikult pesemas käia või kõndida vihmas.

Individuaalsed igapäevased eesmärgid.

vivosmart õpib sinu praeguse aktiivsustaseme ning määrab seejärel sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui saavutad oma eesmärgi, kohandab vivosmart eesmärgi järgmiseks päevaks, viies sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Meie tasuta Garmin Connect ™ keskkonnas võid teenida virtuaalseid medaleid ja jälgida oma edusamme.

Püsi ühenduses

vivosmart sünkroniseerib automaatselt sinu andmed ühendatud Bluetooth nutiseadmega päeva jooskul, kui eesmärk on täidetud või kui piisavalt samme on astutud pärast viimast sünkroniseerimist.

Püsi liikumises

Kui oled valmis võtma järgmise sammu parema tervise poole, siis vivosmart-l on lisavõimalusi, et hoida sind motiveeritult. Kasuta pulsivööd ¹ koos vivosmart-ga, et salvestada oma südame löögisageduse andmed ja saada täpset infot põletatud kalorite kohta, mis tahes fitness tegevusel nagu jooksmine või jõusaali treening. Täpsemaks kalorite jälgimiseks saad luua konto MyFitnessPal`is ja siduda see oma Garmin Connect kontoga. See võimaldab võrrelda tarbitud kaloreid oma põletatud kaloritega, mida vivosmart arvestab kogu päeva jooksul. Samuti saad Garmin Connect keskkonnas liituda teiste vivosmart kasutajatega ning esitada neile väljakutsed või võistelda sõpradega, teenides virtuaalseid medaleid ja eputada oma saavutustega.

Näita oma tõelist värvi

vivosmart on saadaval kahes suuruses - väike (127-172 mm) ja suur (155-221 mm) - ja erinevates värvides, et sobida teile vastava stiiliga. Bundle komplektis on lisaks kaasas ka pulsivöö.

Põhiomadused
 

Rihma pikkus 127-172 mm (väike)
155-221 mm (suur)
Ekraani mõõtmed 34.4 mm x 3.5 mm
Ekraan 128 x 16 pikslit; OLED (valgustatud) puuteekraan
Kaal 19.0 g  (suur)
18.7 g (väike)
Aku kestvus kuni 7 päeva (liitium-ioon aku)
Veekindlus 5 ATM
Smart teavitused (kui ühendatud sobiva telefoniga, kuvab kõnesid, sõnumeid ja e-maile) Jah
Vibra alarmid Jah
Muusika juhtimine Jah
Leia mu telefon funktsio Jah
VIRB® kaamera juhtimine Jah

 

Jooksu funktsioonid
 

Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta) Jah

 

Pulsi funktsioonid
 

Pulsivöö tugi (ANT+) Jah (lisavarustus, HRM komplektis kaasas)
Pulsil põhinev kalorite arvestus  Jah

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid
 

Sammulugeja Jah
Automaatne eesmärk (määrabu sulle igapäev uue sammude eesmärgi vastavalt eelmisele päevale) Jah
Liikumisriba (kuvab kella ekraanil vastavat infot, kui olete kaua istunud) Jah
Une jälgimine (salvestab uneaega ja liikumist unes) Jah

 

Garmin Connect®
 

Garmin Connect™ tugi Jah
Automaatne andmete saatmine Connect keskonda Jah

 

Lisaks
 

Lisaks
 • Andmeväljad kella ekraanil: päevased sammud, päevane eesmärk, liikumisriba, distants, kalorid, kellaaeg ja kuupäev, pulss (vajalik pulsivöö), , VIRB® kaamera juhtimine, muusika juhtimine
 • Mälu: Kuni 3 nädala tegevused; Pulsivööga kuni 2 nädala tegevused, kui pulsivööd kasutada maks. üks tund päevas

Ainult kell:

 • Vívosmart
 • Vivokeeper
 • Arvuti/Laadimisjuhe

 HRM bundle:

 • Vívosmart
 • Vivokeeper
 • Arvuti/Laadimisjuhe
 • Pulsivöö