/>

Tehnilistel põhjustel ei tööta hetkel e-mailid. Tellimuse edastamine on häiritud. Vabandame!. Küsimuste helistage.

Poe navigeerimine

Sulge

Spordikell fenix 5s Plus

Tootekood: 010-01987-03

 

Mida on uut Plus seerias:

 • Lisatud kuni 16GB värvilisi kaarte kõikidele Plus seeria kelladele - 5/5S/5X ( eelnevalt oli ainult 5X seerial)
 • Garmin Trendline populaarsemate teekondade kaart ( Eelnevalt vaid Edge 1030 seerial)
 • Lisatud võimalus kasutada kõrguse infot kaartidelt + teadaolevaid GPS koordinaate, et kalibreerida altimeeter
 • Lisatud muusika võimalus (nii tavalised muusikafailid ja iHeartRadio/Deezer playlistide offline sünkroniseerimise võimalus)
 • Parem Bluetooth kõrvaklappide ühenduvus võrreldes Garmin FR645 Music versiooniga
 • Kontakivabad NFC viipemaksed kellaga (nagu ka Vivoactive 3 kellal ja sellest järgnevatel mudelitel)
 • Lisatud Galileo GPS ühilduvus tänu uuele GPS kiibile (nagu Garmin Edge 130 seadmel)
 • Muudetud GPS algoritmid tänu uuele riistvarale
 • Parandatud antenni/suhtluse kiibi jõudlus, parandab sensori signaali kadumised kasutades kolmanda osapoole sensoreid
 • Lisatud ClimbPro, mis jagab terve raja eraldi tükkideks (paremini seletatud navigeerimise sektsioonis)
 • Lisatud golfiradade andmebaas (kuni 40 000 rada)
 • Lisatud privaatsusrežiim nutitelefoni teavituste jaoks kellal, et sõnumite sisu ei oleks automaatselt nähtav ( kuvab teavituse sisu ainult randme liigutuse või nupuvajutusega)

 

Multisport GPS kell koos kaardi, muusika, meetriliste andmetega ja palju muuga

 • Väike premium multisport GPS nutikell, koos randme pealt pulsi lugemise tehnoloogia ja värviliste TopoActive Euroopa kaartidega koos Trendline populaarsemate radade loeteluga, et saaksid navigeerida parimaid teid pidi.
 • Disainitud seikluste jaoks - vastupidav disain, roostevabast terasest või teemantilaaddsest süsinikust raam, nupud ja tagumine korpus
 • Naudi oma lemmikmuusikat otse oma kellast juhtmevabade Bluetooth kõrvaklappidega (müügil eraldi), et saaksid kuulata muusikat ilma telefonita
 • Garmin Pay valmidus. Kontaktivaba maksevõimalus laseb sul mugavalt sooritada makseid oma kellaga, et saaksid oma rahakoti koju jätta. Eestis Swedbank alates 16.juuli 2019
 • Sisse ehitatud navigatsioonisensor kolmeteljelise kompassi, güroskoobi ja baromeetrilise altimeetriga. Erinevate satelliitide võimekus (GPS, GLONASS ja Galileo), et navigeerida täpsemalt, kui vaid GPSi kasutades.
 • Aku kestvus: kuni 7 päeva nutikella režiimis, kuni 4 tundi GPS režiimis koos muusikaga (olenevalt sätetest)

Sportlastele ja õues seiklejatele on fenix 5 Plus seeria mudelid suure jõudlusega võmalus eneseületusteks ning võimalus võtta kaardid ja muusika endaga alati kaasa. Vastupidavad preemiumkvaliteediga kellad on värvilise kaardiga, loevad randmelt pulssi, on Garmin Pay valmidusega ja seadmes on mäluruumi kuni 500-le laulule. heart rate, storage for up to 500 

Sinu rada eduni

Ükskõik kas oled linnas või metsarajal, kõik fenix 5 Plus seeria kellad on sisse ehitatud kaartide ja navigeerimisfunktsiooniga, et hoida sind alati õigel kursil. Värviline TopoActive Euroopa kaart on optimiseeritud navigeerimise ja asukoha jälgimisega. Jooksjatele ja ratturitele on seadmel olemas ka Trendline populaarsemate teede funktsioon, mis kasutab miljoneid kilomeetreid Garmin Connect infot, et saaksid liigelda nagu kohalikud - ükskõik kuhu sa lähed. 

Preemium materjalid, suur jõudlus

Fenix 5 Plus seeria kellad on disainitud raskete seikluste jaoks ja valmistatud parimatest materjalidest. Seadmeid on saadaval mitmes erinevas valikus nagu näiteks PVD kattega roostevaba terasraamiga ja samuti ka DLC titaaniumraamiga versioonid. Ere, suure resolutsiooniga värviline ekraan LED taustavalgusega garanteerib nähtavuse ükskõik millistes valgusoludes. Lisakaitseks kriimude vastu on osadel fenix 5 Plus mudelitel tugev safiirklaas. 

Parem sateliidiside

Igal fenix 5 Plus kellal on lisaks tavalisele GPS ja GLONASS-ile ka Galileo sateliitide vastuvõtja, et sa ei kaotaks signaali ka rasketes oludes. Peale kaardipõhisele juhendamisele on igal kellal ka arenenud ABC (altimeeter,baromeeter ja kompass) sensorid. Sisseehitatud altimeeter näitab kõrguse infot, et saaksid hinnata oma tõuse ja languseid ning kolme teljeline elektrooniline kompass hoiab sind õiges suunas.

Edasijõudnud soorituse jälgimine

Kõik fenix 5 Plus seeria kellad on täis tarku treeningfunktsioone, et saaksid jälgida oma vormi ja jõudlust. Jälgi füsiololoogilisi andmeid, jooksudünaamikat ja muud, et saaksid täieliku ülevaate oma trennist - mõõda oma progressi ja paranda oma vormi. Treeningu staatus hindab automaatselt su hiljutist treeningute ajalugu ja annab sulle teada kas treenid üle, hoiad vormi või arened. Anaroobilise treeningefekti jälgija annab sulle tagasisidet kas su trenn aitab sul oma saavutusi ületada. Saad ka jälgida oma täielikku treeningkoormust. Kellal on eelsalvestatud treeningprofiilid ujumise, jooksu, rattasõidu, matkamise, suustamise, aerutamise ning muude spordialade jaoks. Lisamotivatsiooniks saad läbi Garmin Connect rakenduse alla laadida treeningplaane edasijõudnutele.

ClimbPro tõusu jälgimine

Spetsaalne tõusu funktsioon lubab sul reaalajas saada informatsiooni hetkel käsil olevate või eesootavate tõusude kohta teekonnal, mille oled eelnevalt salvestanud mägijooksuks, rattasõiduks või muuks treeninguks.

Randmelt pulsilugemine

Elevate randmelt pulsilugemise tehnoloogia laseb sul jälgida oma südametegevust ilma pulsivööta. Lisaks sammude lugemisele ja une jälgimisele kasutab kell südametegevuse infot, et näidata kalorite kulutamise infot ning määrata su trennide intesiivsuse taset. Ühtlasi jälgib kell ka südametegevuse variatsioone, et arvutada stressiskoor mis näitab millisele koormusele su keha valmis on.

Sobiv lugu spordi jaoks

Kas sul on mingi kindel laul, mida alati enne trenni või võistlust kuulad? Tänu fenix 5 Plus'ile, saad kuulata muusikat otse oma kellast ning seadme sisemälu mahutab kuni 500 laulu. Muusika allalaadimine ja mängimine on tehtud lihtsaks, et saaksid kuulata muusikat ükskõik, kus sa oled läbi Bluetooth kõrvaklappidele ( müügil eraldi). Saad ka valmistada eraldi esitlusloendeid valitud voogedastusplatvormidelt 5, et saaksid kuulata muusikat ka ilma reklaamideta. Jäta oma telefon maha kui lähed jooksma või rattaga sõitma, kuna muusika, mis hoiab sind töös asub su  randmel. 

Maksa käe viipega

Et saaksid oma aktiivse eluviisiga tempos püsida on Fenix 5 Plus'il Garmin Pay viipemaksete võimekus. Kasuta seda ,et tasuda asjade eest isegi siis, kui oled oma rahakoti koju jätnud. Kellaga viipemakse töötab peaagu kõikjal kus on juba olemas kontakivaba maksevõimalus. Eestis Swedbank alates 16.juuli 2019

Ole nutikalt ühenduses

Kõik fenix 5 plus mudelid võimaldavad nutiteavitusi kui seade on paaritatud ühidluva nutitelefoniga. Näe e-maile, sõnumeid ning teavitusi otse kellast - ükskõik kas oled parasjagu golfiväljakul või lihtsalt töölauast eemal. Teised võimalused on näiteks automaatsed üleslaadimised Garmin Connect fitness keskkonda, reaalajas trenni jälgimine, GroupTrack ja sotsiaalmeedia jagamine läbi tasuta Garmin Connecti ja  Garmin Connect Mobile rakenduse.

Kohandatavad rakendused, sihverplaadid ja rihmad

Saad oma fenix kella kohandada täpselt selliseks nagu sulle meeldib tänu Connect IQ poele. Muuda oma kellavaadet, lisa andmekihte või lae alla erinvaid rakendusi ja vidinaid. Ühtlasi on saadaval valik QuickFit kellarihmu - nii nahast, metallist kui ka silikoonist, tänu millele on lihtne oma stiili iga hetk muuta. Tööriistu pole vaja, et rihmavahetus teostada. Lihtsalt vajuta klambrile ja mine. Tänu Garminile saad oma kella kohandada täpselt endale sobivaks.

Jooksuinfo

Lisa jõudluse infot oma treeingule, kui laed alla Running Power rakenduse Connect IQ poest oma ühilduvale kellale. Garmin Labs poolt välja töötatud rakendus jälgib meetrilist infot - tempo, vertikaalsiire, kaldenurk ja isegi kohalik tuuleolu, et näeksid mis jõudlusega sa parasjagu jooksed. Kui sul on ülevaade palju jõudlust sa kulutad, saad info abil oma jooksutempot paremini kohandada, tagamaks, et sa liiga kiirelt ära ei väsiks. Kui sul juba on ühilduv Garmini seade, siis jõudluse nägemine on lihtne. Kõik mis sul vaja on, on fenix 5 ja üks nendest lisaseadmetest: HRM RUN, HRM Tri või Running Dynamics Pod. 

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

Üldine

Läätse materjal Keemiliselt tugevdatud klaas või safiirklaas
Läätse võru materjal Roostevaba teras
Korpuse materjal Fiibertugevdusega polümeer
Tagakaane materjal Roostevaba teras
QuickFit kellarihmadega ühilduvus  (20 mm)
Rihma materjal Silikoon
Suurus 42 x 42 x 15.4 mm
Kaal 65g
Veekindlus 10 ATM
Ekraani tüüp Päikesevalguses loetav MIP
Ekraani suurus 1.2” (30.4 mm diameeter)
Ekraani resolutsioon 240 x 240 pikslit
Värviline ekraan
Aku kestvus Kuni 4,5 tundi (GPS + muusika režiimis)
Kuni 11 tundi (GPS režiimis)
Kuni 25 tundi (UltraTrac režiimis)
Kuni 7 päeva (kella režiimis)
Mälu 16 GB
Ühendused Bluetooth, ANT+, Wi-Fi
Nutiseadmete ühilduvus iPhone, Android
Ühildub Garmin Connect rakendusega

 

Kella omadused

Aeg / kuupäev
GPS ajasünkroonimine
Automaatne suveaeg
Äratuskell
Taimer
Stopper
Päikesetõusu / loojumise ajad

 

Andurid

GPS
GLONASS
Galileo
Baromeetriline altimeeter
Kompass
Güroskoop
Kiirendusmõõtur
Termomeeter
Optiline pulsiandur (Garmin Elevate)

 

Igapäevased nutifunktsioonid

Nutiteavitused
Kalender
Ilm
Muusika juhtimine nutiseadmes
Leia minu kell funktsioon
Leia minu telefon funktsioon
VIRB puldi funktsioon
Garmin Pay  (pole veel Eestis saadaval)

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja
Liikumistulp (kuvab inaktiivselt oldud aja)
Automaatne eesmärk (õpib sinu aktiivsusega ja määrab
iga päev uue sammude eesmärgi)
Une jälgimine (jälgib kogu und, unes liikumist ning
kosutavat und)
Kulutatud kalorite lugemine
Läbitud korruste lugemine
Läbitud vahemaa lugemine
Intensiivsete minutite lugemine
Stressi taseme jälgimine
Fitness vanus  (Garmin Connect rakenduses)
TrueUp (seadmete vaheline sünkroonimine)
Move IQ (automaatne liikumise tuvastaja)

 

Treeningu, planeerimise ja analüüsi funktsioonid

GPS kiirus ja kaugus
Infoväljade muutmine
Kasutaja treeningud (loo ise eesmärgile suunatud treeningud)
Automaatne paus (peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)
Intervalltreening
Allalaetavad treeningkavad
Automaatne ringi lugemine
Manuaalne ringi lugemine
Seadistatavad ringi teavitused
VO2 max
Treenituse staatus (annab võimaluse vaadata kui tõhusalt treenid, jälgides treeningute ajalugu ja fitness tasandi trendi)
Treeningkoormus (sinu viimase 7 päeva treeningkoormus, mis arvutatakse hinnanguliselt EPOCi põhjal)
Treeningu efektiivsus (aeroobne)
Treeningu efektiivsus (anaeroobne)
Kohandatavad teavitused
Heliga teavitused
Vibratsiooniga teavitused
Eeldatav finishi aeg
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)
Multisport
Kursi hoidmine
Segmendid (Live, Garmin)
Strava funktsioonid (Beacon, live segmendid)
Treeningmarsruudi eelplaneerimine (jooksmine / jalgrattasõit)
Treeningmarsruudi automaatne koostamine
populaarsete teede põhjal
Ekraani või nuppude lukk
Kiirklahvid
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal
Aktiivsus ajalugu kellas
LiveTrack asukoha jagamine
GroupTrack sõprade asukoha jälgimine

 

Pulsi funktsioonid

HR tsoonid
HR teavitused
HR kalorid
% HR maksimum
% HRR
Taastumisaeg
Automaatne maksimum HR
HRV stressitest (mõõdab südame löögisageduse muutlikust seistes 3 minutit, et anda hinnanguline stressi tase; skaala on 1 kuni 100 ehk madal skoor näitab madalaimat stressi)  (vaid pulsivööga)
Salvestab pulssi ujudes  (vaid HRM-Tri või HRM-Swim pulsivööga)
HR andmete edastamine (võimalus saata HR andmed ANT+ ühendusega seadmetele)
HR pulsivöö tugi  (ANT+ või Bluetooth ühendusega pulsivööd)

 

Jõusaali funktsioonid

Eelsalvestatud jõusaali profiilid Jõutreening, kardiotreening, elliptiline trenasöör, trepptrenažöör, sõudeergomeeter, jooga
Kardiotreeningud
Jõutreeningud
Automaatne korduste lugemine

Jooksu funktsioonid

Eelsalvestatud jooksuprofiilid Jooksmine, siseruumis jooksmine, maastikujooks
GPSi põhine distants, aeg ning tempo
Jooksu dünaamika  (vaid vastava lisavarustusega)
Vertikaalsiire ja suhe (võnkumine sinu jooksus; näitab sinu torso vertikaalselt liikumist (mõõdetakse sentimeetrites)  (vaid vastava lisavarustusega)
Pinnakontakti aeg ja suhe (mõõdetakse aega, kaua iga samm on kontaktis pinnaga (mõõdetakse millisekundites)  (vaid vastava lisavarustusega)
Sammu pikkus (reaalajas)  (vaid vastava lisavarustusega)
Kadents (sammude arv minutis)
Sooritus tase (peale 6-20 minutit jooksmist võrdleb sinu reaalaja taset sinu keskmise sooritus tasemega)
Laktaadi lävi (analüüsib tempot ja südame löögisagedust ja prognoosib, millal lihased hakkavad kiiresti väsima)  (vaid vastava lisavarustusega)
Jooksu trennid
Jooksu ennustaja
Jalaanduri tugi

 

Golfi funktsioonid

Arvutab F / M / B vahemaa
Layup / dogleg vahemaa
Löögi täpne pikkuse mõõtmine
Digitaalne tulemuskaart
Andmete jälgimine
Garmin AutoShot järelanalüüs
Tihti mängitavate golfiväljakute
automaatne uuendamine
Väljaku kuju vaatamine käsitsi lipu
asukoha määramisega
Ohud ja muud platsi objektid
TruSwing golfilöögi anduri tugi
Ringi taimer / odomeeter

 

Matka funktsioonid

Eelsalvestatud rekreatsiooni profiilid Matkamine, mägironimine, mägirattaga sõitmine, suusatamine, lumelauasõit, XC suusatamine, SUP, sõudmine, kajakisõit, jumpmaster, taktikaline
Punktist punkti navigatsioon
Reaalajas jäljeajalugu
TracBack (tagasi alguspunkti)
UltraTrac režiim
Minu läheduses režiim
Kõrgus profiilid
Kaugus sihtkohta
Tormihoiatustega baromeetrilise trendi indikaator
ClimbPro tõusu planeerija
Maastikujooksu automaatne tõus
Vertikaalne kiirus
Kogu tõus / laskumine
Eelsalvestatud topograafiline kaart
Allalaetavate kaartide tugi
Ühildub BaseCamp tarkvaraga
GPS koordinaadid
Prognoositav orientiir
Sihi ja mine
Pindala mõõtmine  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Jahi / kalastamise kalender  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Päikese / kuu info  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Topelt ristkoordinaadid

 

Jalgratta funktsioonid

Eelsalvestatud jalgratta profiilid Jalgrattasõit, siseruumis jalgrattasõit, mägirattaga sõitmine, triathlon
Ring ja ringi maksimaalne võimsus  (vaid koos võimsusanduriga)
Võistle trenniga
Aja / distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini)
FTP (funktsionaalne võimsus lävi)  (vaid vastava lisavarustusega)
Garmin jalgratta kaart
Varia Vision tugi
Varia radari tugi
Varia tulede tugi
Kiiruse ja pedaalipöörete anduri tugi  (ANT+ ning Bluetooth ühendusega andurid)
Ühildub Vector võimsusanduriga
Ühildub ANT+ võimsusanduritega

 

Ujumise funktsioonid

Eelsalvestatud ujumise profiilid Basseinis ujumine, avavee ujumine, swimrun
Basseini ujumise andmed (basseini pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid)
Avavee ujumise andmed (distants, tempo, käetõmbed, kalorid)
Ujumisstiili tuvastamine (vaba, selili, rinnuli, liblikas)
Ujumise tõhusus (SWOLF)
Korduste logi
Basseini ujumise treeningud
Pulss (reaalajas puhkeperioodil, automaatne pulsi
laadimine vööst peale trenni)
 (vaid HRM-Tri või HRM-Swim pulsivööga)

 

Lisaks

 • Connect IQ (allalaaditavad kelladisainid, andmeväljad, vidinad ja rakendused)
 • Kella mälus kuni 500 lugu muusikat
 • Muusika allalaadimine voogedastus teenustest (Spotify, Deezer, iHeartRadio)
 • Eelsalvestatud 41000 golfirada üle maailma
 • XERO asukohad (vibulaskmine)
 • fēnix 5S Plus
 • Laadimisjuhe

 

Laadin tooteid, palun oota...  

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge