/>

Poe navigeerimine

Sulge

Käsi GPS Montana 650

Tootekood: 010-00924-01

Mine matkama. Mine jahile. Mine merele. Montana 650 käsi gps seadmel on 4 tolline puutetundlik värviline muudetava orientatsiooniga ekraan ning seade toetab BlueChart® g2 merekaarte, Topo maastiku kaarte ja ka navigeeritavaid linnade/teede kaarte. Seadmel on automaatse fookusega 5MP fotokaamera geotaggitud fotode tegemiseks. Maastikul kasutamiseks on Montana 650 seadmel 3-teljeline kaldeanduriga magnet kompass ja baromeetriline altimeeter. Ostes juurde autokomplekti, annab sulle Montana selgeid hääljuhiseid eesti keeles. Suur ekraan. Mitmekülgne. Vastupidav. Oma nime vääriline.

Suur ekraan
Montana 650 seadmel on suur 4 tolline päikesevalguses loetav ekraan, millel on selged ja erksad värvid ja kuvab kõrg-eraldusega pilte. Selle lihtsalt kasutatav kasutajaliides lubab sul rohkem nautida loodust, kuna info otsimiseks kulub vähem aega. Vastupidav ja veekindel Montana 650 suudab taluda tolmu, pori, niiskust, ning põrutust. Pole vahet kus - paadis, autoelamus või ATV peal - Montana tunneb end kõikjal koduselt.

Tee pilte ja salvesta asukohti
Pildista kohti ja salvesta need Montana 650`e 5 megapikslilise autofookusega fotokaameraga. Iga pilt salvestatakse automaatselt koos asukoha infoga - nii on hiljem lihtne samasse kohta navigeerida. Pildista ja vaata fotosi horisontaal- või vertikaal paigutusega. Tänu 4GB sisemälule ei jää sul pilt kunagi tegemata. Piltide salvestamiseks ja vaatamiseks arvuti kaardil, ühenda Montana 650 usb juhtmega arvutiga ja kasuta Garmini tasuta programmi BaseCamp. Lisa mälu jaoks sisesta microSD mälukaart; Montana 650 pildivaatlejaga saad vaadata ka teiste seadmete tehtud pilte.

Mine kuhu iganes
Koos sobiliku hoidikuga Montana 650 on loodud kasutamiseks ATV`l, paadis, käsi gps`na või navigaatorina autos. Kasuta autokomplekti koos navigeeritava kaardiga hääl- ja pöördejuhiste saamiseks autos või vastupidava hoidikuga tsiklil või atv`l. Kuhu iganes sa arvad minevat, Montana`l
on hoidikud ja kaardid selleks saadaval.

Mine kõikjale
Kaartide lisamine oma Montana seadmele on tänu Garmini laiale valikule imelihtneBirdsEye™ satellite image - maastiku topo kaardid, merekaardid ja teede kaardid. Tänu microSD mälukaardi pesale saad sisestada topograafilise kaardi ja minna matkama; hiljem lisada merekaardi BlueChart g2 eelsalvestatud mälukaardil ning veeta päeva seilates või paned sisse teedekaardi koos pöördejuhiste ja navigeerimisega (vaata kaardisaki alt ühilduvaid kaarte). Montana 650 toetab ka BirdsEye Satellite Imagery satelliidi piltide (eraldi tellimine) laadimist seadmesse ja nende integreerimist kaartidega. Lisaks on Montana ühilduv kohandatavate kaartidega - tasuta tarkvara, mis muudab elektroonilised kaardid allalaetavaks sinu seadmele.

Püsi ühenduses
Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connect keskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

Jaga juhtmevabalt
Montana 650`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Garmin GPS kasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks
samasugusele seadmele puuduta lihtsalt "Saada" nuppu.

Võta ta treeningule kaasa
Montana 650`ga saad ühendada juhtmevaba pulsimõõtja ning kiiruse/pedaali rütmilugeja. Nii on sul hea ülevaade asukohast rattaga metsas sõites või maanteel maratoni tehes. Koos pulsimõõtjaga saad alati jälgida südame tööd.

Kiire satelliitide leidmine
Kõrg-tundlik WAAS toega GPS vastuvõtja ja HotFix satelliitide asukoha ennustus funktsiooniga Montana 650 leiab asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab signaali ka tihedas metsas või kõrghoonete läheduses. Kindel eelis - kas oled paksus metsad või kõrgete hoonete või puude läheduses - Montana 650 aitab sul leida tee, kui seda kõige enam vajad.

Püsi kursil
Montana 650`l on sisse-ehitatud 3 teljeline kaldeanduriga elektrooniline kompass, mis näitab suunda ka paigal seistes, ilma, et peaksid hoidma seadet horisontaalselt. Selle baromeetriline altimeeter tagab täpse kõrgusemääramise. Sa saad isegi kasutada altimeetrit õhurõhu jälgimiseks, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel.

Topelt toide
Montana 650`l on ainulaadne kahe aku süsteem. Sul on võimalus kasutada kaasasolevat taaslaetavat liitium-ioon akut või traditsioonilisi AA tüüpi patareisid/akusid - ükskõik milline rahuldab paremini sinu vajadusi.

Otsi seiklusi
Montana 650 võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX faile geopeituse punktidest. Üleminek paberivabale geopeitusele on kasulik loodusele ja aitab suurendada leidmise tõhusust. GPSMAP 62s salvestab ja kuvab punktide põhilisi andmeid sh. asukohta, maastik, raskusaste, vihjed ja kirjeldus, mis tähendab et pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Montana 650 on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 7.48 x 14.42 x 3.64 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 5.06 x 8.93 cm; 4 tolli diagonaal (10.2 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 272 x 480 pikslit
Ekraani tüüp ere, peegeldusvastane 65K värvi TFT, muudetava orientatsiooniga puuteekraan; päikesevalguses loetav
Kaal 289 g kaasasoleva liitium-ioon akuga;333 g koos patareidega
Aku laetav liitium-ioon aku (kaasas) või 3 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus kuni 16 tundi (liitium-ioon aku); kuni 22 tundi (AA patareid)
Veekindlus Jah (IPX7 standard)
Püsib veepinnal Ei
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Arvuti liides kiire USB ja NMEA 0183 ühilduv

 

Kaardid ja mälu

Baaskaart Jah
Kaartide lisamise võimalus Jah
Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD mälukaart
Sisseehitatud mälu Jah (4 GB)
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 4000
Teekondi 200
Jälje logi 10000 punkti, 200 salvestatavat jälge

 

Võimalused

Venekeelne menüü Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
Pildivaatleja Jah
Puuteekraan Jah
Automaatne marsruutimine teedel Jah
Elektrooniline magnet kompass Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Kalastus/jahtimis kalender Jah
Päikese ja kuu info Jah
Pindala mõõtmine Jah
Loodete tabel Jah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Pildini navigeerimine (navigeeri geotagitud piltideni) Jah
Geopeituse sõbralik Jah
Garmin Connect™ ühilduv Jah
Kaamera Jah (5 MB koos autofookusega; autom. geotaggimine)
Ühilduv kohandatavate kaartidega Jah
Eestikeelne menüü Jah
Kiiruse/pedaali rütmilugeja Jah (lisavarustus)
Pulsivöö Jah (lisavarustus)
  • Montana 650
  • Eelsalvestatud maailma baaskaart
  • USB arvutijuhe
  • Liitium-ioon aku
  • Toalaadija
Laadin tooteid, palun oota...  
Laadin tooteid, palun oota...  

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge