Spordikell Garmin Forerunner 910XT HRM (EOL)

Forerunner 910XT

Tootekood: 010-00741-21

Sa ujud, sõidad rattaga, jooksed? Su kinnisidee on info ja detailid. Meil samuti. Ja me just täiustasime sinu uut treeningu kaaslast. Forerunner 910XT on ainuke kõik-ühes, GPS sprodikell, mis annab täpsed ujumisandmed ja treeningu distantsi, kiiruse, kõrguse  ja pulssi jooksmise ning ratta sõiduks. Seadmel on moodne sportlik disain, mugav randmerihm ja kergesti loetav ekraan.

 

Hüppa sisse

Disainitud ujumiseks nii sise- kui välitingimustes, Forerunner 910XT on veekindel kuni 50m sügavust. See on meie esimene multi-sport kell, mis pakub detailset ujumisinfot - sisaldab ujumise distantsi, käetõmbe tuvastus, käetõmmete arvu, ja basseini pikkust. Samuti arvutab seade sinu SWOLF skoori, mis aitab hinnata ujumise tõhusust. Forerunner 910XT vastupidav disain ja lihtne kasutajaliides teevad kella sobilikuks kasutamiseks ka teiste veespordialade harrastajatele nagu kanuutamine.

Forerunner 910XT-l on sisseehitatud GPS vastuvõtja, tänu millele salvestab seade sinu marsruudi ning sul on hiljem võimalus seda vaadata meie tasuta veebisaidilt Garmin Connect™. See võimaldab sul analüüsida oma ujumise viise ja muuta tehninkat, kui selleks on vajadus.

Pingevaba üleminek
Vahet pole, kas teed trenni või võistled - iga sekund loeb - Forerunner 910XT võimaldab sul sujuvalt minna ühelt spordialalt teisele. Automaatne multi-sport funktsioon laseb sul muuta spordiala vaid ühe nupu puudutusega, nii ei kaota sa väärtuslike sekundeid kella seadistamise peale. Lisavarustusena pakutav kiirkinnitus laseb sul lihtsalt tõsta seade randmelt rattale.

Proovi ka maapinnal
Forerunner 910XT pakub sarnaseid võimalusi, mida Garmini tippseeria jalgratta kompuutrid ja jooksukellad, et täpselt salvestada sinu aega, distantsi, kiirust, pulssi ja palju muud. Forerunner 910XT on meie esimene multi-sport kell, millel on baromeetriline altimeeter, et saada ülitäpselt kõrgusinfot koos tõusude ja languste kraadidega. Seadistatavad andmeväljad lasevad sul isikupärastada mitut treeninglehekülge vastavalt spordialale. Lisa vibratsiooni hoiatused, et anda vaikselt teada - kui läbid vahepunkti; on aeg toituda või vajad tagasisidet, et püsida oma eesmärkidele lähedal. Koos nende tipp funktsioonidega ja aku kestvusega kuni 20 tundi on Forerunner 910XT ideaalne atleetidele, kes treenivad Triatlonideks.

Vii oma treening järgmisele tasemele
Täpsemateks treeninguteks saad oma Forerunner 910 XT-ga ühendada ANT+ sensoreid, näiteks lisavarustusena müügil olevat Kiiruse-pedaalipöörete andurit jalgratta sõiduks või pulsivööd (komplektis kaasas). Samuti saate jälgida oma kehakaalu, keha rasva protsenti, keha veesisaldust ja kuute muud näitu, kasutades Forerunner 910 XT koos TANITA BC-1000 keha koostise kaaluga. Näidud salvestatakse Forerunner 910XT-sse ning saadetakse automaatselt Garmin Connect ™ keskkonda, kui arvuti on seadme läheduses.

Forerunner 910XT on ühilduv ka ANT+ jõuanduritega nagu Garmin Vector™ - pedaali põhine jõuandur.

Plaani, anlüüsi ja jaga
Võta oma treeningust maksimum laadides oma andmed Garmin Connect keskkonda. Seal näed oma treeningut kaardil koos täpsete andmetega. Sa saad Connecti kasutada ka, et planeerida uusi marsruute ja treeninguid. Sammuti on võimalik tutvuda teiste kasutajate saavutustega. Tänu ANT+ tehnoloogiale saadab Forerunner 910XT automaatselt andmed lähedal asuvasse arvutisse, millel on ANT+ pulk ühendatud. Mac® ja Windows ühilduvus.

¹Kella on küll veekindel, kuid pulsi andmeid ei saadeta vee all.

Põhiomadused
 

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 5.4 x 6.1 x 1.5 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 3.3 x 2.0 cm
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 160 x 100 pikslit
Kaal 72g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus kuni 20 tundi
Veekindlus Jah (50m)
GPS vastuvõtjaga Jah
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah

 

Kaardid ja mälu
 

Ringide ajalugu 1000 Ringi
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 100

 

Võimalused
 

Automaatne andmete kerimine treeningu ajal Jah
Jõu anduriga ühilduv Jah
Tempo alarm (käivitab alarmi, kui tempo erineb etteseatud tempost) Jah
Garmin Connect™ ühilduv Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah
Multi-sport (spordiala vahetus ühe nupuvajutusega) Jah
Vibra alarm: (vali hoiatustoonid või/ja vibra alarm) Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah
Kiiruse/pedaali rütmilugeja Jah (lisavarustus)
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah
Automaatne andmete saatmine arvutisse Jah
Ühilduv Garmin Training Center tarkvaraga Jah
Treeningud (võistle eelmiste treeningutega) Jah
Pulsivöö Jah (Premium pulsivöö pehme rihmaga)
Automaatne ringide lugemine Jah
Jalaandur Jah (lisavarustus)
Baromeetriline altimeeter Jah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini) Jah
Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad) Jah
Infoväljade muutmine Jah
Spordikell Ei
Lisaks Ujumis andmed( käetõmmete arv, basseini pikkus jne.) : Jah / /Garmin Connect ja Garmin Training Center on ühilduvad Windows® XP või uuemaga ning Intel-põhinevad Mac OS 10.4.11 või hilisem koos Safariga.
Training Effect Jah
Virtual Racer™ Jah                
  • Forerunner 910XT
  • Laadimisjuhe Forerunner 910XT
  • Mini USB ANT+ Stick
  • Premium Pulsivöö pehme rihmaga