/>

Maksa 30 päeva hiljem või 3 osas intressi vabalt BuyPlan`ga

Poe navigeerimine

Sulge

Spordikell Garmin fēnix 5X

Tootekood: 010-01733-01

Multisport GPS kell värvilise ekraani ja kaarditoega

 • Ülim multisport GPS kell värvilise ekraani ja eellaetud Euroopa TOPO kaartidega, mõeldud kantavatele GPS seadmetele
 • Ideaalne seiklusteks oma vastupidava disainiga: roostevabast terasest korpus ja nupud
 • Sisse-ehitatud navigeerimissensorid, seal hulgas nii GPS kui GLONASS tugi, 3-teljeline kompass, güroskoop ning baromeetriline altimeeter
 • Säti põhiandmed nupuvajutuse kaugusele eraldi rakendusega, mis kuvab treeningu staatust, koormust ja veel enamgi
 • Ühendamise võimalused² sisaldavad ka nutiteavitusi, automaatset andmevahetust Garmin Connect™ keskkonnaga ja võimalust isikupärastada oma kella Connect IQ™ veebipoest tasuta allalaetavate kellavaadetega

At a Glance

Kombineerides omavahel tipptasemel võimekuse spordikellade parimate omadustega, on fenix 5X multisport kellade seas tugevalt eelistatud koostööpartner. See on esimene värvilise ekraani, eellaetud Euroopa TOPO kaartidega ja navigeerimisvõimalusega kell - nii saab ületada eilsed tulemused ning jõuda kindlalt ka tagasi soovitud kohta. fenix 5X sisaldab endas Elevate™ tehnoloogiaga randmelt pulsi lugemise andurit, sisse-ehitatud aktiivsusprofiile, võimekuse mõõtjaid ja trenni staatuse tabeleid, mis näitavad treeningu tulemusi ja efektiivsust. Nutiteavitused² aitavad püsida ühenduses ja QuickFit™ kellarihmad võimaldavad valida disaini, mis sobib kõige paremini enda individuaalse stiili ning vajadustega - rihmade vahetamine on kiire ja ei vaja eraldi tööriistu. Töölt trenni ja vastupidi ühe käiguga.

Jõuline vastupidavus, Elegantne stiil

enix 5X multisport kellal on kaitsev PVD kattega roostevabast terasest korpus ning nupud parima vastupidavuse saavutamiseks. Iga kell on kuni 100 meetri sügavuseni veekindel ning sisaldab endas nii GPS kui ka GLONASS satelliitside vastuvõtjaid selleks, et navigeerida veelgi raskemates oludes ja kiiremini, kui võimaldab ainult GPS ühendus. Igas režiimis saab kindel olla pikale aku elueale (eluiga varieerub mudelite ja seadistuste lõikes). Erk, kõrge resolutsiooniga värviline Garmin Chroma Display™ ekraan koos LED taustavalgustusega tagab ekraani hea loetavuse kõigis valgustingimustes - nii ereda päikesevalguse käes kui ka pimedates ja hämarates oludes. Ekraanil on kasutusel ka tehnoloogia, mis peegeldab ja edastab valgust samaaegselt, tagades nii parima võimaliku ekraani nähtavuse eredates valgustingimustes, nagu näiteks otsese päikesevalguse käes. Safiirmudelitel on sihverplaadi klaas safiirist, mis muudab selle eriti kriimukindlaks ning sisaldavad endas Wi-Fi® ühendust, et ühendada kell WiFi võrguga, kust laetakse automaatselt informatsioon Garmin Connect kasutajakontole.

Randmelt pulsi lugemine¹

Otse randmelt pulsi lugemist võimaldab Elevate tehnoloogiaga pulsiandur, nii saad pulsi infot jälgida ka ilma eraldi rinnavööd kandmata. Et anda täpsemat tagasisidet päevaste sammude ning öise une kohta, mõõdab kell ka randmelt pulssi, andes sellega võimalikult täpse kalorikulu. Ühtlasi aitab pulsiandur anda täpset tagasisidet ka treeningute kohta

fenix hr

Värvilise kaardiga eduni

Ükskõik, kas oled linnas või matkarajal, fenix 5X kella sisse-ehitatud kaardi ja navigeerimise funktsioonid aitavad orienteeruda ja püsida õigel teel vaid nupuvajutusega.

 • Eellaetud värviline Euroopa matkakaart; kaardiinfo on optimeeritud randmel kasutamiseks
 • Jooksu- ning rattasõidu ringide automaatne genereerimine annab võimaluse kasutajal sisestada soovitud distants ning kell soovitab distantsi põhjal võimalikud ringid
 • Kergestiloetavad juhised annavad ekraanile teated eelseisvate keeramiste kohta
 • "Around Me" kaardirežiim näitab kaardil ümberkaudseid asukohti lihtsustatud graafilisel kujul, et võõras keskkonnas navigeerimine oleks lihtsam
 • Info ülekattumine näitab ekraanil põhiinfot nii, et ei oleks vaja pidevalt erinevate vaadete vahel vahetada
 • "GroupTrack" võimaldab silma peal hoida oma sõpradel seiklustel nagu näiteks suusatamine; "LiveTrack" võimaldab aga sõpradel jälgida Sinu tegemisi reaalajas²
fenix hr

Edasijõudnud võimekuse mõõtmine

Iga fenix 5 spordikell sisaldab endas detailseid treeningfunktsioone, et aidata jälgida oma vormi ja võimekust³. Täiustatud andmed Treeningu Staatuse ja Treeningu Efekti kohta näitavad tehtud treeningu aeroobseid ja anaeroobseid kasusid - sedasi näed tehtud trennide tasuvust ning isegi võrrelda oma tulemusi teiste eakaaslastega. VO2 max hindaja kasutab jooksukiirust, pulssi ja pulsi kõikumist, et hinnata maksimaalset hapniku hulka, mida keha suudab minutis tarbida. Ning ka teistel spordialadel on juures taastumise nõustaja, taastumise taimer ning taastumise kontroll. Lisaks ka võistluse ennustaja, mis pakub välja ideaalse finišeerimise aja toetudes maksimaalsele VO2 näitajale.

fenix hr

Veelgi täpsem jooksu dünaamika

Nüüd saad veelgi täpsemat tagasisidet oma jooksutreeningu kohta. Garmini treeningfunktsioonid annavad kasutajalt täpset füsioloogilist tagasisidet ning ka täpseid andmeid jooksudünaamika kohta¹, mis aitavad arendada nii üldist võimekust kui ka vormi. Seal hulgas:

 • Võimekuse olukord: Peale 6-20 minutilist jooksu võrdleb fenix 5 sinu reaalajas olukorda keskmise treeningtasemega
 • Piimhappe lävi: Läbi jooksu tempo ja pulsi analüüsi arvutab fenix 5 punkti, kust alates hakkavad lihased kiiresti väsima.
 • Kadents - sammude arv minutis
 • Sammupikkus - mõõdab sinu sammu pikkust reaalajas
fenix hr

Sellest jäi väheks? Ühendades oma kella kokkusobiva rinnavööga, nagu näiteks HRM-Run™, saad fenix 5 kellaga ligipääsu nendele lisaandmetele³:

 • Vertikaalsiire - võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites
 • Vertikaalsiire suhe - erinevus torso vertikaalses liikumises
 • Pinnakontakti aeg - aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites
 • Stressitase: fenix 5 mõõdab pulsi variatsiooni kui seista 3 minutit paigal, et anda hinnanguline stressitase. Selle näitaja skaala on 1 kuni 100; madalam tulemus näitab madalamat stressitaset
fenix hr

Ujumise profiilid, suusatamine, sõudmisalad, golf ja veel enamgi

Lisaks ulatuslikele jooksufunktsioonidele, pakuvad fenix 5 kellad ka laialdast informatsiooni ujumistreeningu, suusatamise, golfi mängimise ja sõudmissportide kohta, seal hulgas ka püsti aerutamine (SUP) ja harilik sõudmine. Ujumisel loeb seade distantsi, kiirust, tõmmete arvu ja veel enam. Suusa/Laua režiim annab tagasisidena kiiruse, distantsi, vertikaalse languse ja automaatse sõitude loendi (koos automaatse pausiga liftijärjekorras seistes) ning veelgi enam otse randmelt. Sõudmisspordialade jaoks mõeldud režiim loeb tõmbeid, tõmbe kiirust ja isegi tõmbe distantsi. Golfi režiimis saab teada distantsid endast eespool, tagapool ning ka green'i sees kõigi radade kohta, mis on Garmin Connect keskkonnast alla laetud - ühtlasi on lisatud statistika jälgimine (fairway'd, löögid jne), Green'i vaade, automaatne löögi tuvastamine ja automaatne mõõtmine.

fenix hr

Navigeeri igal pool ja omal viisil

Iga mudel fenix 5 tooteseeriast võimaldab ulatuslikku navigeerimist ja teekonna jälgimist, et püsida soovitud rajal. Selleks kasutab kell GPS ühendust koos ABC (altimeeter, baromeeter ja kompass) sensoritega. Sisse-ehitatud altimeeter annab kõrgusinfo, et täpselt mõõta tõuse ja languseid samas, kui baromeeter aitab ette näha ilma muutuseid näidates lühiajalisi õhurõhu trende ja muutuseid. 3-teljeline elektrooniline kompass aitab hoida õiget suunda nii liikudes kui ka paigal seistes. Lisaks on kellale sisse ehitatud güroskoop, mis aitab parendada asukoha täpsust (ja aku eluiga) UltraTrac™ režiimis ning termomeeter aitamaks jälgida muutuvaid ilmaolusid.

Tõeliselt palju variante ühenduses püsimiseks

Kõik fenix 5 seeria mudelid toetavad nutiteavitusi, kui on ühendatud kokkusobiva nutiseadme külge. Saa e-kirjade, sõnumite, kõnede ja paljud muud teavitused otse oma randmele - ükskõik, kas oled matkamas, golfiväljakul või lihtsalt töölaua äärest eemal. Samuti toetab kell automaatset treening- ja aktiivsusandmete üleslaadimist Garmin Connect online-keskkonda, sõprade saavutuste jälgimist ja võimalust oma tulemusi sotsiaalmeedias jagada - kõike seda läbi Garmin Connect keskkonna ning Garmin Connect™ mobiilirakenduse.

Lai valik rakendusi ja kellavaateid

Sa saad isikupärastada enda fenix 5 laadides tasuta uusi võimalusi alla otse Connect IQ keskkonnast. Muuda kella sihverplaadi vaateid, lisa uusi andmeväljasid või hangi rakendusi, et näha vajalikku informatsiooni vaid hetkega.

Garmin teeb pidevat koostööd tipptasemel ettevõtete ja arendajatega, et lisada veelgi enam väärtust Sinu fenix multisport kellale. Suured tegijad, nagu Uber, Strava, AccuWeather ning ka paljud teised pakuvad rakendusi ja arendusi võimaldamaks personaalselt sobitada fenix 5 iga kasutaja jaoks paremini kui kunagi varem.

face-it

Kanna oma isikupära oma randmel

Võimalus on alla laadida tasuta Garmin Face-It™ sihverplaadi rakendus, et saaks fenix 5 kella isikupärastada enda soovitud pildiga oma nutitelefonist. Ainult lae alla rakendus, vali telefonist sobiv pilt, vali meeldivaim kella stiil ja sea see oma sihverplaadi vaateks. See võib olla nii maaliline vaade viimasest matkast kui ka pilt oma armsast kutsikast, Garminiga saad oma kella isikupärastada nii, et see oleks unikaalne.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

 

Üldine

Läätse materjal Safiirklaas
Läätse võru materjal Roostevaba teras
Korpuse materjal Fiibertugevdusega polümeer
QuickFit kellarihmadega ühilduvus  (26 mm)
Rihma materjal Silikoon või teras
Suurus 51 x 51 x 17.5 mm
Kaal 98g
Veekindlus 10 ATM
Ekraani tüüp Päikesevalguses loetav (MIP)
Ekraani suurus 1.2" (30.5 mm diameeter)
Ekraani resolutsioon 240 x 240 pikslit
Värviline ekraan
Aku kestvus Kuni 20 tundi (GPS režiimis)
Kuni 35 tundi (UltraTrac režiimis)
Kuni 12 päeva (kella režiimis)
Mälu 12 GB
Ühendused Bluetooth, ANT+, Wi-Fi
Nutiseadmete ühilduvus iPhone, Android
Ühildub Garmin Connect Mobile rakendusega

 

Kella omadused

Aeg / kuupäev
GPS ajasünkroonimine
Automaatne suveaeg
Äratuskell
Taimer
Stopper
Päikesetõusu / loojumise ajad

 

Andurid

GPS
GLONASS
Garmin Elevate randmelt pulss
Baromeetriline altimeeter
Kompass
Güroskoop
Kiirendusmõõtur
Termomeeter

 

Igapäevased nutifunktsioonid

Nutiteavitused
Kalender
Ilm
Muusika juhtimine
Leia minu kell funktsioon
Leia minu telefon funktsioon
VIRB puldi funktsioon

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja
Liigutamise näit (kuvatakse seadmes pärast teatavat jõudeoleku perioodi)
Automaatne eesmärk (õpib sinu aktiivsusega ja määrab iga päev uue sammude eesmärgi)
Une jälgimine (jälgib kogu und, unes liikumist ja kosutavat und)
Kulutatud kalorite näit
Läbitud korruste näit
Läbitud vahemaa
Intensiivsus minutid
TrueUp
Move IQ

 

Treeningu, planeerimise ja analüüsi funktsioonid

GPS kiirus ja kaugus
Infoväljade muutmine
Kasutaja treeningud (loo ise eesmärgile suunatud treeningud)
Allalaetavad treeningkavad
Automaatne paus (peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)
Intervalltreening
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal
Automaatne ring lugemine
Manuaalne ringi lugemine
Seadistatavad ringi teavitused
Kohandatavad teavitused
Vibratsiooniga teavitused
Heliga teavitused
Eeldatav finishi aeg
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)
Virtual Racer (treeni teiste trennide vastu)
Treenituse staatus (annab võimaluse vaadata kui tõhusalt treenid, jälgides treeningute ajalugu ja fitness tasandi trendi)
V02 max
Treeningkoormus (sinu viimase 7 päeva treeningkoormus arvutatakse hinnanguliselt EPOC)
Treeningu efektiivsus (aeroobne)
Treeningu efektiivsus (anaeroobne)
Multisport
Automaatsed multisport tegevused
Kursi hoidmine
Aktiivsus ajalugu kellas
Segmendid (Live, Garmin)
Kohandatavad profiilid
Ekraani või nuppude lukk
Kiirklahvid
LiveTrack
Grupi LiveTrack
Fitness vanus  (Garmin Connect rakenduses)
Edasi - tagasi teekonna loomine

 

Pulsi funktsioonid

HR tsoonid
HR teavitused
HR kalorid
% HR maks
% HRR
Taastumisaeg
Automaatne maksimum HR
HRV stressitest (mõõdab südame löögisageduse muutlikust seistes 3 minutit, et anda hinnanguline stressi tase; skaala on 1 kuni 100; madal skoor näitab madalamat stressi)  (vaid pulsivööga)
HR pulsivöö tugi  (ANT+ või Bluetooth ühendusega pulsivööd)
Salvestab pulssi ujudes  (vaid HRM-Tri või HRM-Swim pulsivööga)
HR andmete edastamine (võimalus saata HR andmed ANT+ ühendusega seadmetele)

 

Jooksu funktsioonid

Eelsalvestatud jooksuprofiilid Jooksmine, siseruumis jooksmine, maastikujooks
GPSi põhine distants, aeg ning tempo
Jooksu dünaamika
Vertikaalsiire ja suhe (võnkumine sinu jooksus; näitab sinu torso vertikaalselt liikumist (mõõdetakse sentimeetrites))  (vaid vastava lisavarustusega)
Pinnakontakti aeg ja suhe (mõõdetakse aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga (mõõdetakse millisekundites))
parema ja vasaku jala pinnakontaki erinevus)
 (vaid vastava lisavarustusega)
Sammu pikkus (reaalajas)  (vaid vastava lisavarustusega)
Kadents (sammude arv minutis)
Füsioloogilised mõõtmised
Sooritus tase (peale 6-20 minutit jooksmist, võrdleb sinu reaalaja taset sinu keskmise sooritus tasemega)
Laktaadi lävi (analüüsib tempot ja südame löögisagedust, prognoosib, millal lihased hakkavad kiiresti väsima)  (vaid vastava lisavarustusega)
Jooksu trennid
Jooksu ennustaja
Jalaanduri tugi

 

Golfi funktsioonid

Yardage F / M / B (distants esikülje, kesk ja tagumise roheliseni)
Yardage to layups / doglegs
Löögi pikkuse mõõtmine (arvutab täpse löögi pikkuse)
Digitaalne tulemuskaart
Andmete jälgimine
Garmin AutoShot
CourseView kaartide uuendamine
Green View käsitsi pin asukoha määrmisega
Ohud ja muud platsi sihtmärgid
TruSwing anduri tugi
Ringi taimer / odomeeter

 

Matka funktsioonid

Eelsalvestatud rekreatsiooni profiilid Matkamine, mägironimine, mägirattaga sõitmine, suusatamine, lumelauasõit, XC suusatamine, SUP, sõudmine, siseruumis sõudmine, jumpmaster, taktikaline
Punktist punkti navigatsioon
Reaalajas jäljeajalugu
Tagasi alguspunkti
TracBack
UltraTrac režiim
Minu läheduses režiim
Kõrgus profiilid
Kaugus sihtkohast
Baromeetrilise trendi indikaator
Tormi hoiatused
Maastikujooksu automaatne tõus
Vertikaalne kiirus
Kogu tõus / laskumine
Eelsalvestatud topograafiline kaart
Allalaetavate kaartide tugi
Ühildub BaseCamp programmiga
GPS koordinaadid
Prognoositav orientiir
Sihi ja mine
Pindala mõõtmine  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Jahi / kalastamise kalender  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Päikese / kuu info  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Topelt ristkoordinaadid

 

Jalgratta funktsioonid

Eelsalvestatud jalgratta profiilid Jalgrattasõit, siseruumis jalgrattasõit, mägirattaga sõitmine
Treeningud (võistle eelmiste tegevustega)
Ring ja ringi maksimaalne võimsus  (vaid koos võimsusanduriga)
Võistle trenniga
Aja / distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini)
Intervalltreening
FTP (funktsionaalne võimsus lävi)  (vaid vastava lisavarustusega)
Strava funktsioonid (Beacon, live segmendid)
Garmin jalgratta kaart
Ühildub Vector võimsusanduriga
Võimsusanduriga ühilduv (kuvab võimsuse infot ühilduvatelt ANT+ toega võimsusanduritelt)
Varia Vision tugi
Varia radari tugi
Varia tulede tugi
Kiiruse ja pedaalipöörete anduri tugi  (ANT+ ning Bluetooth ühendusega sensorid)

 

Ujumise funktsioonid

Eelsalvestatud ujumise profiilid Basseinis ujumine, avavee ujumine
Basseini ujumise andmed (pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid)
Ujumisstiili tuvastamine (vaba, selili, rinnuli, liblikas)
Basseini ujumise treeningud
Ujumise tõhusus (SWOLF)
Korduste logi
Lisafunktsioonid (aja / vahemaa hoiatused, stardi lugemine, puhkeaja taimer)
Avavee ujumise andmed (pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid)
Pulss (reaalajas puhkeperioodil, automaatne pulsi laadimine vööst peale trenni)  (vaid HRM-Tri või HRM-Swim pulsivööga)

 

Lisaks

 • Connect IQ (allalaaditavad kelladisainid, andmeväljad, vidinad ja rakendused)
 • EXO antenn (GPS/GLONASS)
 • Training Effect 2.0 (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele)
 • Ilma teavitused
 • Tempe anduri tugi (juhtmevaba temperatuuri andur)
 • Suusatamise funktsioonid
 • Füsioloogilised mõõtmised
 • SUP / sõudmine
 • Jalaanduri tugi
 • Face It rakenduse tugi
 • fēnix 5X Safiir
 • Andme/Laadijajuhe

Metall rihmaga kellal on karbis kaasas ka üks must QuickFit™ 26 silikon kellarihm.

Laadin tooteid, palun oota...  

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge