Poe navigeerimine

Sulge

Spordikell Garmin fēnix 5S

Tootekood: 010-01685-01

Saa rohkem treeningu infot vähemaga oma randmel

 • Premium-klassi väike (42mm) multisport GPS-spordikell koos Elevate™ randmelt pulsi lugemise tehnoloogiaga¹
 • Eelsalvestatud aktiivsusprofiilid kõigi spordialade ning aktiivsete ettevõtmiste jaoks
 • Paiguta treeningu põhiandmed otse oma randmele ning vaata nupuvajutusega treeningu efektiivsust ja progressi
 • Kella omaduste² hulka kuuluvad ka nutiteavitused, automaatne andmete laadimine Garmin Connect™ keskkonda ja erinevate kellakuvade ning rakenduste vahel valimine tänu Connect IQ™ poele
 • Välikasutuse sensorid, seal hulgas GPS ja GLONASS sattelliidiühendus ning 3-teljeline kompass koos güroskoobi ja baromeetrilise altimeetriga

At a Glance

See kell on mõeldud tõelistele sportlastele, kes tahavad teha palju, aga kanda kaasas vähe - fenix 5S on selleks just ideaalne. Tegemist on meie premium-klassi multisport kellaga, mis pakub täisväärtuslikku funktsionaalsust kergemas, õhemas ja kompaktsemas korpuses. Niisiis saad nüüd anda eilsele vastulöögi kaasaaegsete omadustega, nagu randmelt pulsi lugemine¹, sisse-ehitatud aktiivsusprofiilide olemasolu, navigatsioonifunktsioonid ja võimekuse tagasiside, mis annab infot treeningu efektiivsuse kohta. Tegemist on korraga nii nuti- kui ka spordikellaga, mida saad kanda igal pool - kontoris kui ka matkarajal - et hoida oma aktiivset rütmi.

At a Glance

Lummav disain, tugev võimekus

Sportlaseid ning seiklejaid on igas suuruses. See on ka põhjus, miks fenix 5 seerias on välja töötatud erinevad mudelid erinevates suurustes, pakkudes nii võimalust leida sobiv kell igale randmele ja igaks treeninguks. Iga versioon pakub omakorda võimalust leida sobiv kellarihm valikutest viimistletud metallist kuni soovitud värviga QuickFit™ kiirkinnitustehnoloogiaga silikoonrihmadeni. Peamine eesmärk on pakkuda võimekat ning kerget spordikella, mis sobiks kõige paremini konkreetse kasutaja esteetiliste ning sportlike huvidega.

Topelt navigatsiooniühendused

Iga fenix 5 seeria kell sisaldab endas nii GPS kui ka GLONASS sattelliitühenduse vastuvõtjaid, et anda täpset asukohateavet ka kõige karmimates tingimustes, kus ainult GPS ühendusest võib väheks jääda. Sealjuures võid olla kindel pikale aku elueale igas kasutusseades (varieerub mudelite vahel, olenevalt seadetest). Ning et saaks täiesti kindlalt igale poole minna, on fenix seeria kellad kuni 100 meetri sügavusele ka veekindlad.

Väljapaistev loetavus jooksu ajal

Erk, kõrge resolutsiooniga, täisvärviline Garmin Chroma Ekraan™ koos LED taustavalgustusega kindlustab ekraani hea loetavuse kõigis olukordades. Seda tänu kasutusel olevale tehnoloogiale, mis suudab samal ajal peegeldada välisvalgust ja edastada pilti kellaekraanile - nüüd on ekraan selgelt loetav ka otsese päikesevalguse käes. Safiirklaasiga versioonidel on lisaks ka kriimukindel safiirklaas ning Wi-Fi® tugi, mis võimaldab kella ühendada otse oma WiFi võrku, et automaatselt sünkroniseerida admed Garmin Connect-iga.

fenix hr

Randmelt pulsi lugemine¹

Otse randmelt pulsi lugemist võimaldab Elevate tehnoloogiaga pulsiandur, nii saad pulsi infot jälgida ka ilma eraldi rinnavööd kandmata. Et anda täpsemat tagasisidet päevaste sammude ning öise une kohta, mõõdab kell ka randmelt pulssi, andes sellega võimalikult täpse kalorikulu. Ühtlasi aitab pulsiandur anda täpset tagasisidet ka treeningute kohta

fenix hr

Leia omale sobiv stiil vahetatavate kellarihmadega

QuickFit seeria valikust leiab nii kvaliteetsest nahast, metallist kui ka silikoonist kellarihmasid, mida on kiire ja kerge vahetada, et sobituda vajaliku stiili või spordialaga. Rihmade vahetamiseks ei ole vaja eraldi tööriistu. Ainult vaheta, vajuta kinni ja mine.

Edasijõudnud võimekuse mõõtmine

Iga fenix 5S spordikell sisaldab endas detailseid treeningfunktsioone, et aidata jälgida oma vormi ja võimekust³. Täiustatud andmed Treeningu Staatuse ja Treeningu Efekti kohta näitavad tehtud treeningu aeroobseid ja anaeroobseid kasusid - sedasi näed tehtud trennide tasuvust ning isegi võrrelda oma tulemusi teiste eakaaslastega. VO2 max hindaja kasutab jooksukiirust, pulssi ja pulsi kõikumist, et hinnata maksimaalset hapniku hulka, mida keha suudab minutis tarbida. Ning ka teistel spordialadel on juures taastumise nõustaja, taastumise taimer ning taastumise kontroll. Lisaks ka võistluse ennustaja, mis pakub välja ideaalse finišeerimise aja toetudes maksimaalsele VO2 näitajale.

fenix hr

Veelgi täpsem jooksu dünaamika

Nüüd saad veelgi täpsemat tagasisidet oma jooksutreeningu kohta. Garmini treeningfunktsioonid annavad kasutajalt täpset füsioloogilist tagasisidet ning ka täpseid andmeid jooksudünaamika kohta¹, mis aitavad arendada nii üldist võimekust kui ka vormi. Seal hulgas:

Võimekuse olukord: Peale 6-20 minutilist jooksu võrdleb fenix 5S sinu reaalajas olukorda keskmise treeningtasemega

Piimhappe lävi: Läbi jooksu tempo ja pulsi analüüsi arvutab fenix 5S punkti, kust alates hakkavad lihased kiiresti väsima.

Kadents - sammude arv minutis

Sammupikkus - mõõdab sinu sammu pikkust reaalajas

fenix hr

Sellest jäi väheks? Ühendades oma kella kokkusobiva rinnavööga, nagu näiteks HRM-Run™, saad fenix 5S kellaga ligipääsu nendele lisaandmetele³:

 • Vertikaalsiire - võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites
 • Vertikaalsiire suhe - erinevus torso vertikaalses liikumises
 • Pinnakontakti aeg - aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites
 • Stressitase: fenix 5S mõõdab pulsi variatsiooni kui seista 3 minutit paigal, et anda hinnanguline stressitase. Selle näitaja skaala on 1 kuni 100; madalam tulemus näitab madalamat stressitaset
fenix hr

Ujumise profiilid, suusatamine, sõudmisalad, golf ja veel enamgi

Lisaks ulatuslikele jooksufunktsioonidele, pakuvad fenix 5 kellad ka laialdast informatsiooni ujumistreeningu, suusatamise, golfi mängimise ja sõudmissportide kohta, seal hulgas ka püsti aerutamine (SUP) ja harilik sõudmine. Ujumisel loeb seade distantsi, kiirust, tõmmete arvu ja veel enam. Suusa/Laua režiim annab tagasisidena kiiruse, distantsi, vertikaalse languse ja automaatse sõitude loendi (koos automaatse pausiga liftijärjekorras seistes) ning veelgi enam otse randmelt. Sõudmisspordialade jaoks mõeldud režiim loeb tõmbeid, tõmbe kiirust ja isegi tõmbe distantsi. Golfi režiimis saab teada distantsid endast eespool, tagapool ning ka green'i sees kõigi radade kohta, mis on Garmin Connect keskkonnast alla laetud - ühtlasi on lisatud statistika jälgimine (fairway'd, löögid jne), Green'i vaade, automaatne löögi tuvastamine ja automaatne mõõtmine.

strokes

Navigeeri igal pool ja omal viisil

Iga mudel fenix 5 tooteseeriast võimaldab ulatuslikku navigeerimist ja teekonna jälgimist, et püsida soovitud rajal. Selleks kasutab kell GPS ühendust koos ABC (altimeeter, baromeeter ja kompass) sensoritega. Sisse-ehitatud altimeeter annab kõrgusinfo, et täpselt mõõta tõuse ja languseid samas, kui baromeeter aitab ette näha ilma muutuseid näidates lühiajalisi õhurõhu trende ja muutuseid. 3-teljeline elektrooniline kompass aitab hoida õiget suunda nii liikudes kui ka paigal seistes. Lisaks on kellale sisse ehitatud güroskoop, mis aitab parendada asukoha täpsust (ja aku eluiga) UltraTrac™ režiimis ning termomeeter aitamaks jälgida muutuvaid ilmaolusid.

Tõeliselt palju variante ühenduses püsimiseks

Kõik fenix 5 seeria mudelid toetavad nutiteavitusi, kui on ühendatud kokkusobiva nutiseadme külge. Saa e-kirjade, sõnumite, kõnede ja paljud muud teavitused otse oma randmele - ükskõik, kas oled matkamas, golfiväljakul või lihtsalt töölaua äärest eemal. Samuti toetab kell automaatset treening- ja aktiivsusandmete üleslaadimist Garmin Connect online-keskkonda, sõprade saavutuste jälgimist ja võimalust oma tulemusi sotsiaalmeedias jagada - kõike seda läbi Garmin Connect keskkonna ning Garmin Connect™ mobiilirakenduse.

Lai valik rakendusi ja kellavaateid

Sa saad isikupärastada enda fenix 5S laadides tasuta uusi võimalusi alla otse Connect IQ keskkonnast. Muuda kella sihverplaadi vaateid, lisa uusi andmeväljasid või hangi rakendusi, et näha vajalikku informatsiooni vaid hetkega.

Garmin teeb pidevat koostööd tipptasemel ettevõtete ja arendajatega, et lisada veelgi enam väärtust Sinu fenix multisport kellale. Suured tegijad, nagu Uber, Strava, AccuWeather ning ka paljud teised pakuvad rakendusi ja arendusi võimaldamaks personaalselt sobitada fenix 5S iga kasutaja jaoks paremini kui kunagi varem.

face-it

Kanna oma isikupära oma randmel

Võimalus on alla laadida tasuta Garmin Face-It™ sihverplaadi rakendus, et saaks fenix 5S kella isikupärastada enda soovitud pildiga oma nutitelefonist. Ainult lae alla rakendus, vali telefonist sobiv pilt, vali meeldivaim kella stiil ja sea see oma sihverplaadi vaateks. See võib olla nii maaliline vaade viimasest matkast kui ka pilt oma armsast kutsikast, Garminiga saad oma kella isikupärastada nii, et see oleks unikaalne.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

 

Üldine

Läätse materjal Keemiliselt tugevdatud klaas või safiirklaas
Läätse võru materjal Roostevaba teras
Korpuse materjal Fiibertugevdusega polümeer
QuickFit kellarihmadega ühilduvus  (20 mm)
Rihma materjal Silikoon, seemisnahk või teras
Suurus 42 x 42 x 14.5 mm
Kaal 67g
Veekindlus 10 ATM
Ekraani tüüp Päikesevalguses loetav (MIP)
Ekraani suurus 1.1" (27.94 mm diameeter)
Ekraani resolutsioon 218 x 218 pikslit
Värviline ekraan
Aku kestvus Kuni 14 tundi (GPS režiimis)
Kuni 35 tundi (UltraTrac režiimis)
Kuni 9 päeva (kella režiimis)
Mälu 64 MB
Ühendused Bluetooth, ANT+, Wi-Fi (vaid safiirklaasiga mudelil)
Nutiseadmete ühilduvus iPhone, Android
Ühildub Garmin Connect Mobile rakendusega

 

Kella omadused

Aeg / kuupäev
GPS ajasünkroonimine
Automaatne suveaeg
Äratuskell
Taimer
Stopper
Päikesetõusu / loojumise ajad

 

Andurid

GPS
GLONASS
Garmin Elevate randmelt pulss
Baromeetriline altimeeter
Kompass
Güroskoop
Kiirendusmõõtur
Termomeeter

 

Igapäevased nutifunktsioonid

Nutiteavitused
Kalender
Ilm
Muusika juhtimine
Leia minu kell funktsioon
Leia minu telefon funktsioon
VIRB puldi funktsioon

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja
Liigutamise näit (kuvatakse seadmes pärast teatavat jõudeoleku perioodi; kõnni paar minutit, et lähtestada)
Automaatne eesmärk (õpib sinu aktiivsusega ja määrab iga päev uue sammude eesmärgi)
Une jälgimine (jälgib kogu und ja unes liikumist või kosutavat und)
Kulutatud kalorite näit
Läbitud korruste näit
Läbitud vahemaa
Intensiivsus minutid
TrueUp
Move IQ

 

Treeningu, planeerimise ja analüüsi funktsioonid

GPS kiirus ja kaugus
Infoväljade muutmine
Kasutaja treeningud (loo ise eesmärgile suunatud treeningud)
Allalaetavad treeningkavad
Automaatne paus (peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal
Automaatne ringide lugemine
Manuaalne ringi lugemine
Seadistatavad ringi teavitused
Kohandatavad teavitused
Vibratsiooniga teavitused
Heliga teavitused
Eeldatav finishi aeg
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)
Virtual Racer (treeni teiste trennide vastu)
Treenituse staatus (annab võimaluse vaadata kui tõhusalt treenid, jälgides treeningute ajalugu ja fitness tasandi trendi)
V02 max
Treeningkoormus (sinu viimase 7 päeva treeningkoormus arvutatakse hinnanguliselt EPOC)
Treeningu efektiivsus (aeroobne)
Treeningu efektiivsus (anaeroobne)
Kursi hoidmine
Aktiivsus ajalugu kellas
Segmendid (Live, Garmin)
Kohandatavad aktiivsusprofiilid
Ekraani või nuppude lukk
Kiirklahvid
LiveTrack
Grupi LiveTrack
Fitness vanus  (Garmin Connect rakenduses)

 

Pulsi funktsioonid

HR tsoonid
HR teavitused
HR kalorid
% HR maks
% HRR
Taastumisaeg
Automaatne maksimum HR
HRV stressitest (mõõdab südame löögisageduse muutlikust seistes 3 minutit, et anda hinnanguline stressi tase; skaala on 1 kuni 100 ehk madal skoor näitab madalaimat stressi)  (vaid pulsivööga)
HR pulsivöö tugi  (ANT+ või Bluetooth ühendusega pulsivööd)
Salvestab pulssi ujudes  (vaid HRM-Tri või HRM-Swim pulsivööga)
HR andmete edastamine (võimalus saata HR andmed ANT+ ühendusega seadmetele)

 

Jooksu funktsioonid

Eelsalvestatud jooksuprofiilid Jooksmine, siseruumis jooksmine, maastikujooks
GPSi põhine distants, aeg ning tempo
Jooksu dünaamika
Vertikaalsiire ja suhe (võnkumine sinu jooksus; näitab sinu torso vertikaalselt liikumist (mõõdetakse sentimeetrites))  (vaid vastava lisavarustusega)
Pinnakontakti aeg ja suhe (mõõdetakse aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga (mõõdetakse millisekundites))  (vaid vastava lisavarustusega)
Sammu pikkus (reaalajas)  (vaid vastava lisavarustusega)
Kadents (sammude arv minutis)
Füsioloogilised mõõtmised
Sooritus tase (peale 6-20 minutit jooksmist võrdleb sinu reaalaja taset sinu keskmise sooritus tasemega)
Laktaadi lävi (analüüsib tempot ja südame löögisagedust ja prognoosib, millal lihased hakkavad kiiresti väsima)  (vaid vastava lisavarustusega)
Jooksu trennid
Jooksu ennustaja
Jalaanduri tugi

 

Golfi funktsioonid

Yardage F / M / B (distants esikülje, kesk ja tagumise roheliseni)
Yardage to layups / doglegs
Löögi pikkuse mõõtmine (arvutab täpse löögi pikkuse)
Digitaalne tulemuskaart
Andmete jälgimine
Garmin AutoShot
Green View käsitsi pin asukoha määrmisega
Ohud ja muud platsi sihtmärgid
TruSwing anduri tugi
Ringi taimer / odomeeter

 

Matka funktsioonid

Eelsalvestatud rekreatsiooni profiilid Matkamine, mägironimine, mägirattaga sõitmine, suusatamine, lumelauasõit, XC suusatamine, SUP, sõudmine, siseruumis sõudmine, jumpmaster, taktikaline
Punktist punkti navigatsioon
Reaalajas jäljeajalugu
Tagasi alguspunkti
TracBack
UltraTrac režiim
Kõrgus profiilid
Kaugus sihtkohast
Baromeetrilise trendi indikaator
Tormi hoiatused
Maastikujooksu automaatne tõus
Vertikaalne kiirus
Kogu tõus / laskumine
Ühildub BaseCamp programmiga
GPS koordinaadid
Prognoositav orientiir
Sihi ja mine
Pindala mõõtmine  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Jahi / kalastamise kalender  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Päikese / kuu info  (läbi Connect IQ poe rakenduse)
Topelt ristkoordinaadid

 

Jalgratta funktsioonid

Eelsalvestatud jalgratta profiilid Jalgrattasõit, siseruumis jalgrattasõit, mägirattaga sõitmine
Treeningud (võistle eelmiste tegevustega)
Ring ja ringi maksimaalne võimsus
Võistle trenniga
Aja / distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini)
Intervalltreening
FTP (funktsionaalne võimsus lävi)  (vaid vastava lisavarustusega)
Strava funktsioonid (beacon, live segmendid)
Ühildub Vector võimsusanduriga
Võimsusanduriga ühilduv (kuvab võimsuse infot ühilduvatelt ANT+ toega võimsusanduritelt)
Varia Vision tugi
Varia radari tugi
Varia tulede tugi
Kiiruse ja pedaalipöörete anduri tugi  (ANT+ ning Bluetooth ühendusega andurid)

 

Ujumise funktsioonid

Eelsalvestatud ujumise profiilid Basseinis ujumine, avavee ujumine
Basseinis ujumise andmed (pikkus, distants,
tempo, käetõmbed, kalorid)
Ujumisstiili tuvastamine (vaba, selili, rinnuli, liblikas)
Basseinis ujumise treeningud
Ujumise tõhusus (SWOLF)
Korduste logi
Lisafunktsioonid (aja / vahemaa hoiatused, stardi lugemine,
puhkeaja taimer)
Avavee ujumise andmed (pikkus, distants, tempo,
käetõmbed, kalorid)
Pulss (reaalajas puhkeperioodil, automaatne pulsi laadimine vööst peale trenni)  (vaid HRM-Tri või HRM-Swim pulsivööga)

 

Lisaks

 • Connect IQ (allalaaditavad kelladisainid, andmeväljad, vidinad ja rakendused)
 • EXO antenn (GPS/GLONASS)
 • Bluetooth low energy
 • Training Effect 2.0 (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele)
 • Ilma teavitused
 • Tempe anduri tugi (juhtmevaba temperatuuri andur)
 • Suusatamise funktsioonid
 • Füsioloogilised mõõtmised
 • SUP / sõudmine
 • Jalaanduri tugi
 • Face It rakenduse tugi

 

fenix 5S Safiir

 • fēnix 5S Safiir
 • Laadimis/arvuti juhe
 • fēnix 5S Safiir metallrihmaga (010-01685-15) : Lisa must QuickFit 20 mm kellarihm
Laadin tooteid, palun oota...  

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge