/>

Tasuta tarne Smartposti ja DPD pakiautomaati alates 59€

Poe navigeerimine

Sulge

Auto GPS Garmin Drive 61

Tootekood: 010-01679-17

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

GPS navigatsiooni süsteem tähelepanu tõstvate hoiatustega

 • 6-tolline ekraan
 • Detailne Euroopa kaart koos eluaegsete tasuta uuendustega*
 • Liiklusinfo
 • Hoiatused tähelepanu tõstmiseks nagu järsud kurvid, kooli alad, kiirusemuudatused ja muud.
 • Aitab lihtsalt leida aadresse ja miljoneid huvipunkte
 • Foursquare® huvipunktid 

Reaalajas teenused sinu Drive seadmes

Kavalda ummikud üle aega säästvate alternatiivsete teekondadega või hoopiski ummikuid täielikult vältides. Seejärel, koos reaalajas infoga, kuluta vähem aega ka parkimiskoha otsimisele. Uue DriveSmart seadmega oled kursis reaalajas tänava-äärse parkimise infoga, värskete ilmateadete ning veelgi enamaga. Oma sihtkohale lähenedes ei pea enam muretsema parkimishindade ja -võimaluste pärast, mis avalikes kohtades parkides kehtivad. Smartphone Link telefonirakendus võimaldab samuti ka LiveTrack kasutamist, mis võimaldab juhil jagada oma asukohta teistega. Nii saavad sõbrad näha juhi asukohta ning seda, kas oled parasjagu täitmas tööülesandeid või hoopis pikemal reisil.

Juhi hoiatused: Tea, mis sind ümbritseb

Et aidata kaasa ohutumale liiklemisele ning suurendada situatsiooni teadlikkust, pakub Garmin DriveSmart juhile hoiatusi järskudes kurvides, piirkiiruse muutuste korral, raudtee ületustel ja ka loomade teeületuskohtades. Lisaks, navigaator hoiatab ka siis, kui peaksite sõitma vastassuunas ühesuunalisel tänaval või kui oled kooli vahetus läheduses. Saa teavitusi saabuvatest punase tule kaameratest ja kiiruskaameratest. Ühtlasi annab seade ka väsimuse teavitusi ,mis soovitavad kosutavat puhkust peale mitmetunnist sõitmist.

Autoreisid läksid koos TripAdvisor®-iga just paremaks

Kui sa ei ole kohaliku regiooniga tuttav, on hea omada miskit, mis annaks kätte õige suuna. Seepärast olemegi toonud TripAdvisori Sinu Garmin DriveSmart seadmesse. Vaata hinnanguid, mis kasutajad on andnud erinevatele huvipunktidele, nagu hotellid, restoranid ja atraktsioonid, mis jäävad sinu teekonnale või sihtkoha lähedusse. Maailma suurimalt reisileheküljelt otse sinu autosse - aitame leida peatuskohad ja huvipunktid, mis muudavad toreda ja meeleoluka teekonna tähtsaks ning meeldejäävaks osaks sihtpunkti jõudmisel. Ühtlasi saad tuvastada erinevaid atraktsioone seadmesse sisse-ehitatud Trip Planner tööriistaga, mis teeb autoreisid veelgi huvitavamaks, soovitades ise võimalikke peatuseid marsruudi peal.

Sõbralikud juhised Garmini Real Directions™ käsklustega

Nüüd võid tänu Garmin Real Directions võimalusele ümber defineerida "häälkäsklused igal sammul". Meie selgesti arusaadavad sõidujuhised kasutavad äratuntavaid maamärke, ehitisi ja valgusfoore, et tuvastada tänavanimesid. Tänu sellele on uued juhised sellised, nagu neid annaks sinu kõrvalistmel olev sõber. Enam ei ole vaja kissitada, et näha tänavanimede silte. Piisab sellest, kui kuulad Garmin Real Direction'it, kes ütleb "Keera vasakule peale bensiinijaama" või "Keera paremale peale punast maja". Juhiste järgi sõitmine pole eales olnud lihtsam.

Leia täpselt koht, kuhu minna soovid

Direct Access omadus lihtsustab navigeerimist keerukates sihtkohtades, nagu näiteks lennujaamad või ostukeskused, leides üles õige koha suurema ala sees. See aitab isegi navigeerida läbi parklate, et leida lähim tee sihtkohani.

Rohkem näha ja teha koos Foursquare® rakendusega

Tänu Foursquare rakendusele, on Sinu Garmini seade täis miljoneid erinevaid populaarseid kohti nagu restoranid, meelelahutuspaigad, poed ja paljud teised huvipunktid. Järgmine kord, kui istud autosse, et lihtsalt sõita, võid hoopis leida oma uue lemmik koha.

Ühenda tagurduskaameraga

Täiuslikuks navigeerimiseks ühendub Garmin DriveSmart ka BC™ 30 juhtmevaba tagurduskaameraga (müügil eraldi; paigaldus professionaalide poolt on rangelt soovitatud). Pärast kaamera ühendmist näed tagurdades kõiki võimalikke sõidukeid, jalakäijaid või muid takistusi otse oma Garmin DriveSmart ekraanil.

Üks koht, kus seadet hallata

Kasuta Garmin Express programmi, et hoida oma Garmin Drive seade värskena. Garmin Express programmiga on tarkvara ning kaartide uuendamine imelihtne. Kaardiinfo kvalitedist sõltub erinevus selle vahel, kas jõuad õnnelikult oma sihtkohta või eksid sootuks ära. Kõrge kvaliteediga HERE kaardiinfo võimaldab hoida Garmini seadme kursis vajaliku informatsiooniga just siis, kui seda on kõige rohkem vaja - vähendades ärritust ummikute ja seisakute vältimisega ning minimeerides autos veedetud aega.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 17 x 9.4 x 2.1 cm
Ekraani mõõtmed 13.6 x 7.2 cm; 6.1" diag (15.4 cm)
Ekraani resolutsioon 800 x 480 pikslit
Ekraani tüüp WQVGA värviline TFT
Kaal 241 g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus kuni 1 tund

 

Kaardid ja mälu

Eelsalvestatud Euroopa kaart Jah
Sisaldab seadme eluaegset kaardiuuendust Jah
Sisseehitatud mälu Jah, 7GB
Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD (min.4GB max. 32GB)
Kasutaja huvipunktid POI`d Jah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1000

 

Navigeerimis omadused

Eestikeelne menüü  ja hääljuhised Jah
Nimetab tänava nimesid
(nt. "Turn right ON ELM STREET in 500 ft.")
*eesti keeles ei tööta
Jah
Liiklusinfo Jah
Sõiduridade abi (juhatab sind navigeerides õigele sõidurajale) Jah
Ristmiku eelvaatega Jah
Teekonna vältimine (väldi kiirteed, maksulisi teid, jne) Jah
Kiiruse piirangu indikaator(näitab põhiteedel kiiruse piirangut) Jah
Kuvab teel olevaid huvipunkte/vaatamisväärsusi Jah

 

Lisaks

Lisaks
 • foursquare andmebaas: jah
 • Direct Access võimalus: jah
 • Reisiplaneerija: jah
 • Reisi ajalugu: jah
 • Smartphone link: jah
 • Garmin Drive™ 61 LMT-S
 • Eelsalvestatud City Navigator® NTU Euroopa kaart
 • Autohoidik iminapaga
 • Autolaadija/toitejuhe 12-24V
 • USB arvutijuhe
 • Seadme eluaegsed tasuta kaardi ja liiklusinfo uuendused (LMT-S)

LMT-S - Smartphone link traffic for free

Laadin tooteid, palun oota...  
Laadin tooteid, palun oota...  

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge