Sirelyn Pommer

Olen 22 aastane TTÜ Tartu Kolledži ôpilane tsiviilehituse ja arhitektuuri alal. Spordiga olen tegelenud terve elu. Põhikoolis baseerusid treeningud kergejôustikus, kus olin põhiliselt keskmaa jooksja. Mind paelus ka tõkkejooks ja kaugushüpe. Keskmaa jooksudega olen ka EMV pjedestaalile jõudnud.

 

Nooremas kooliastmes osalesin hoogsalt Tv10 sarjas ja esindasin kooli kodumaistel ja välisvôistlustel. Paraku hakkas jooksualadel võistlemine hääbuma tugevate puusa-ja põlvevalude tõttu ning otsustasin arstide nõuandel sellega lõpparve teha. Edasi suundusin jõutreeningutele ja leidsin koduklubiks Myfitness Tartu kesklinna klubi. Siin treenin tänini. Minu treener on Taavi Truija ja tema käe all olen osalenud EMV bikiini fitnessis ja saavutanud 2. Ja 3. Koha.

 

Lisaks fitnessile taasavastasin sel aastal jooksualad. Tundus, et tervis lubab kaasa teha ka poolmaratonid. Seega läbisin 2018 a. Sügisel Tallinna linnamaratoni, kus kokkuvôttes 6. Naisena lõpetasin ja Tartu sügisjooksul poolmaratoni 3. Kohaga. Ajad 1.25 ja 1.27, mis tulid endalegi üllatuseks, sest oma treeningutes olen keskendunud jõusaalile ja cardiovaskulaarselt enamasti sisetreeninguks mõeldud masinatel treeninud. Ometi on minus säilinud jooksjale omane võhm, seega saan ka edaspidi jooksuüritustel kaasa teha.

 

Talvel meeldib mulle murdmaasuusatamist harrastada Elva ja Haanja radadel. Autole ja ühistranspordile eelistan palju jalgsi käia- olen püsimatu ja alati aktiivne. Seda toetab minu soov ollla terve ja vitaalne, elada kaua ja täisväärtuslikult, olles seejuures eeskujuks ka teistele. Kõige aluseks on muidugi tervislik ja mitmekesine toitumine, seega ei puudu minu päevast ka koduse mitmekesise toidulaua loomine ja planeerimine. Olen läbinud ka PT koolituse, seega olen vaid eksami kaugusel personaaltreeneri paberi omandamisest. 
Hetkel treenin põhirõhuga kasvatada kvaliteetset lihasmassi ja tõstan seda toetavat kaloraazi. Seega jooksudega on mõneks ajaks ühel pool, ehk on näha mind fitnessi lavadel, aga sinna on veel aega, sest hea vorm saavutatakse aastatega. Vôimalik on ka kevadine stardipauk jooksuks- elame näeme ja treenime koos :) 

 

Sirelyni varustus: 
Spordikell Vivoactive 3

Sirelyn  Instagramis